Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
najbliższe dni będą wolne od kontynuacji progresji .


powód bardzo prosty .

milwaukee i houston grają przeciwko sobie .




pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
dzisiaj wracam do progresji

DZIEŃ 11


progresja 4

etap 1


Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.00

Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85


AKO: 3.33

STAWKA : 1 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by djviejo
dzisiaj wracam do progresji

DZIEŃ 11


progresja 4

etap 1


Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.00 grin

Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85 mad


AKO: 3.33

STAWKA : 1 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375


DZIEŃ 12


progresja 4

etap 2


Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.10

Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85


AKO: 3.49

STAWKA : 2 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
addict
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 582
Originally Posted by superges
Graj najlepiej gospodarzy, i staraj się nie grać przeciwko trendowi (zaczerpnięte z giełdy, ale działa w mlb).

Kolega moze czytal Eldera? Wstep do tej ksiazki jest porazajacy shocked

Dla mnie dobrym trendem w MLB jest historia miedzy danymi druzynami z trzech/dwoch ostatnich lat.

djviejo - Twoj sposob moze i jest dobry, ale wydaje mi sie, ze ptzy takiej zmiennosci wynikow w MLB zbyt latwo mozna trafic na zbyt dluga serie kiedy obie druzyny beda mialy na przemian WL.

Powodzenia piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by artc86
djviejo - Twoj sposob moze i jest dobry, ale wydaje mi sie, ze ptzy takiej zmiennosci wynikow w MLB zbyt latwo mozna trafic na zbyt dluga serie kiedy obie druzyny beda mialy na przemian WL.

Powodzenia piwo

ja się z tym liczę .
pierwsza progresja trwała 7 etapów .

przecież może być tak , że jedna drużyna przegra kolejno 3 mecze a później druga też trafi na ciężki wyjazd i też przerżnie swoje spotkania a wtedy czekanie na zwycięskiego dubelka będzie " GORĄCE " laugh

mam świadomość tych zagrożeń , ale nie ma idealnych sposobów na win .

a co się stanie to czas pokaże .

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

DZIEŃ 12


progresja 4

etap 2


Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 2.10 grin

Philadelphia-Houston 2 ---> 1.85 mad


AKO: 3.49

STAWKA : 2 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: Apr 2007
Posty: 194
K
member
member
K Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 194
Chciałbym również zacząć grać progresją w MLB. Jakie są najlepsze drużyny do grania tym systemem?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

DZIEŃ 13


progresja 4

etap 3


Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 1.9

Philadelphia-Houston 2 ---> 1.9


AKO: 3.25

STAWKA : 4 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by djviejo
DZIEŃ 13


progresja 4

etap 3


Chicago Cubs-Milwaukee 2 ---> 1.9 mad

Philadelphia-Houston 2 ---> 1.9 mad


AKO: 3.25

STAWKA : 4 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

dziś gra tylko houston więc dubelka nie będzie i kontynuacji progresji a od jutra panowie grają przeciwko sobie do niedzieli tak więc zaczynam kolejny etap progresji w przyszłym tygodniu .

Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 195
diviejo, to ty jeszcze żyjesz ?

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by Mixer8899
diviejo, to ty jeszcze żyjesz ?

żyję ale co to za życie laugh



dzisiaj też jest przerwa

houston ma wolne piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

DZIEŃ 14


progresja 4

etap 4


MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.70

HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.85


AKO: 2.83

STAWKA : 8 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by djviejo
DZIEŃ 14


progresja 4

etap 4


MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.70 grin

HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.85 mad


AKO: 2.83

STAWKA : 8 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

DZIEŃ 15


progresja 4

etap 5


MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.7

HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.8


AKO: 2.75

STAWKA : 16 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

DZIEŃ 15


progresja 4

etap 5


MILWAUKEE-ST.LOUIS 1 ---> 1.7 grin

HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.8 grin


AKO: 2.75

STAWKA : 16 j. piwo


wkład własny tej progresji - 31 j.
wygrana 44 j.
zysk 13 j.

wkład własny RAZEM - 162 j.
wygrana RAZEM - 229.61 j.
zysk RAZEM - 67.61 j.




pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375

DZIEŃ 16


progresja 5

etap 1


MILWAUKEE-PITTSBURGH 1 ---> 1.69

HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.64


AKO: 2.49

STAWKA : 1 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Dołączył: May 2007
Posty: 1
V
stranger
stranger
V Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 1
Witam
Natrafilem na Twoj temat i zauwazylem, ze Twoja metoda to jest to, co sie gra w Multilotku. Czeka sie az dana para zostanie wylosowana w jednym dniu. Tylko ze tam, szuka sie pary, ktora wystapila najdawniej.
Moze by tak znalezc 2 druzyny (lub wiecej), ktore od poczatku sezonu nie wygraly jednoczesnie? Moze to choc minimalnie przyspieszy wygraną?

Pozdro

Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
veteran
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,375
Originally Posted by djviejo
DZIEŃ 16


progresja 5

etap 1


MILWAUKEE-PITTSBURGH 1 ---> 1.69 mad

HOUSTON-CINCINNATI 1 ---> 1.64 grin


AKO: 2.49

STAWKA : 1 j.



pozdrawiam rekiny i płotki bukmacherki

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, aker, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, ANZELMO), 2,437 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,925
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1