Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Originally Posted by inzynierk
Originally Posted by Danielos
jestem pewien ze byl kurs 1,9 jak wysylalem posta wiec moglo sie zmienic z minuty na minute a jestem tego pewien gdyz calosc kopiuje nie dopisuje sam kursow tylko kopiuj i edytuje do odpowiedniego posta dlatego nei zgadzam sie i prosze o ponowne rozliczenie mojego typu..

Bardzo ciekawe ... wink
Jeżeli faktycznie kopiujesz ze strony gb to najpierw jest 1.70 czyli kurs na zawodnika po lewej stronie pary. Jankovic była po lewej stronie a Safina po prawej i analogicznie kursy na nie, a więc kurs po prawej stronie odnosił się do Safiny czyli 1.90 tak jak zostawiłeś czy edytowałeś. Czyli to na Safinę było 1.90, a więc na Jankovic było 1.70
Poza tym sprawdź sobie wszystkie tematy i zobaczysz, ze przez caly dzień wszyscy podawali kurs na Jankovic 1.70. Musialbys trafic na tą jedyną minutę tego dnia gdy na Jankovic podskoczyło o 0.20 laugh by zaraz potem znowu spaść dokładnie do tej samej wartości co od początku dnia. Ja sprawdziłem Twój typ zaraz jak go podałeś, było 1.70 o czym zresztą informowałem w temacie.

Nie byłem pewien czy mam tego screena:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a0cc5672b610f.html

Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
Originally Posted by inzynierk
Originally Posted by inzynierk
Originally Posted by Danielos
jestem pewien ze byl kurs 1,9 jak wysylalem posta wiec moglo sie zmienic z minuty na minute a jestem tego pewien gdyz calosc kopiuje nie dopisuje sam kursow tylko kopiuj i edytuje do odpowiedniego posta dlatego nei zgadzam sie i prosze o ponowne rozliczenie mojego typu..

Bardzo ciekawe ... wink
Jeżeli faktycznie kopiujesz ze strony gb to najpierw jest 1.70 czyli kurs na zawodnika po lewej stronie pary. Jankovic była po lewej stronie a Safina po prawej i analogicznie kursy na nie, a więc kurs po prawej stronie odnosił się do Safiny czyli 1.90 tak jak zostawiłeś czy edytowałeś. Czyli to na Safinę było 1.90, a więc na Jankovic było 1.70
Poza tym sprawdź sobie wszystkie tematy i zobaczysz, ze przez caly dzień wszyscy podawali kurs na Jankovic 1.70. Musialbys trafic na tą jedyną minutę tego dnia gdy na Jankovic podskoczyło o 0.20 laugh by zaraz potem znowu spaść dokładnie do tej samej wartości co od początku dnia. Ja sprawdziłem Twój typ zaraz jak go podałeś, było 1.70 o czym zresztą informowałem w temacie.

Nie byłem pewien czy mam tego screena:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a0cc5672b610f.html
hmmm musial sie zmienic jak wklejalem pozostale spotkania.. co do tego powinno wiec byc rozliczone po kursie 1,7 coz to za problem nigdzie w regulaminie o tym nie pisze specjalnie tego nie podalem blednie... bo we wczesniejszych godiznach byl taki kurs 1,90

Cały dzień na Safine z HC było 1.9, na Jankovic @1.7. Brak korekty przed rozpoczęciem spotkania = typliczony po kursie @1.

Last edited by Kameleon; 18/04/2007 01:44.
Dołączył: Jan 2007
Posty: 94
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 94
#3 18 kwi 07 15:00 CET Kohlschreiber P. v Nalbandian D. 1 set 1 2,25 GB
Nalbandian skreczował w drugim secie czy typ na pierwszy set jest zaliczony czy zwrot?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Pewnie że trzeba odświeżać stronę kursami, czy to Fonbet czy to Gamebookers. Kursy ulegają zmianie.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
liczmy pierwszy set

Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
O
old hand
old hand
O Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
#5 20.04 10:00 Ferrero - Gasquet 2 1,75 GB

To jest typ #6 nie #5. Pomylily mi sie numerki debel/singiel.
Czy poprawka bedzie uznana ?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
tak oczywiscie

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Czy można grać zakład na zwycięstwo w całym meczu pomiędzy reprezentacjami w Fed Cup?

Np. całość pojedynku Rosja - Niemcy, a nie tylko pojedyncze spotkania?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Tak mozna w koncu jest to zaklad na zwyciestwo

Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Chcialem zglosic pewien problem, ktory dopiero dzisiaj zauwazylem...(zabiegany jestem i w ogole mam malo czasu)...
W moim pojedynku z Miskiem powinienem przegrac. Z tego co wiem nie zaliczono mu typu, bo dal zly format handicapu... No nie robmy sobie jaj - w ten sposob z 60% hc jest zle podawanych i jakos nie kazdy chyba tak jest liczony...

Licze, ze jakos to rozpatrzycie i Misiek zajmie moje miejsce czy cos, bo calkiem po prostu na to zasluzyl! Lepiej typowal i tyle ...

Pozdro

Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Hehe, to jak w końcu, z kim mam grać !?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
UWAGA ! UWAGA !

WYMAGANE JEST PODAWANIE TYPOW Z HANDI W TAKIM FORMACIE:
NP:

SAFIN v KUBOT GAMES HC 0:5,5 1 1,85

JASNE I CZYTELNE !!



To jest nieczytelne? W I rundzie również osobom, które podały typ na HC w innej formie niż obowiązkowa spotkania nie były zaliczane, Misiek jest jakiś specjalny? Zresztą już mu odpowiedziałem przez PW to widze poleciał na skarge gdzie indziej.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Kameleon, tylko że ja w postaci:

Nadal v Fedek 1 (-2.5) podawałem tutaj typy, jak Ciebie jeszcze nie było na forum.

ten zapis HC, był już podawany w poprzednich edycjach, pisałem i tak po 'swojemu' i nikt jakoś nie miał problemów z jego odczytaniem...

Fro był lepszym moderatorem tongue

I jeszcze jedno:

Quote
Zresztą już mu odpowiedziałem przez PW to widze poleciał na skarge gdzie indziej.

Tak... poszedłem na skargę do szymoneza, który mógł napisać to samo co Ty, ale widać że chłopak potrafi grać fair...

Wiem że regulamin to regulamin, bo nie gram pierwszy raz w konkursie... ALE, troszkę mnie dziwi... że w poprzednich edycjach był ten zapis w reg. i mimo to że jak podawałem HC po 'swojemu' było to uznawane...

Sorry, ale ja lubię się bawić w konkursy, ale dla mnie najważniejsze jest wygrywanie u buka... PO Tenis i w ogóle różnego rodzaju konkursy, traktuje z ';)' po prostu... lubię sobie rywalizować...


Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
halo halo, dlaczego moj typ #2 nie zostal uznany ?
w wynikach widze:

El_Darro 1*1*2,4*1*1 = 2,4
Haas [12] 1,75*1,35 = 2,36

a przeciez trafilem trzy typy !

#3 16.04.07 14:15 Giraldo S. - Mahut N. [Games HC] 0:2.5 1 @ 1.75 (fonbet)
#1 22.04.07 19:00 Zabaleta M. - Dancevic F. 1 @ 1.35 (fonbet)
#2 22.04.07 19:00 Zabaleta M. - Dancevic F. [Games HC] 0:3.5 2 @ 1.85 (fonbet)

chyba mi nie powiecie, ze moj typ #2 nie zostal zaliczony dlatego, ze zostal uznany jako typ grany w druga strone, bo przeciez to nie sa typy nawzajem wykluczajace sie ! co zreszta widac po wynikach, bo oba trafilem !

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Na jedno spotkanie można podać tylko jeden typ ... smirk

Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
Originally Posted by [T
-error]Na jedno spotkanie można podać tylko jeden typ ... smirk

swietnie, tylko w ktorym punkcie regulaminu jest o tym mowa ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
no i co ? nikt nic nie zamierza z tym zrobic ?

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by haas
no i co ? nikt nic nie zamierza z tym zrobic ?

Punkt 11 regulaminu moim zdaniem (nie ja go pisałem i nie jestem pewien). Na siłe możesz oczywiście dochodzić swego, bo w tympunkcie z tego co widze brakuje paru przecinków.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Haas powiem krótko nie grasz pierwszą edycje i nigdy nie można było podawać dwóch zdarzeń na jeden typ.


Co prawda w regulaminie jest to pominięte ale to nasi poprzednicy już o tym zapomnieli i nigdy nie zaliczali tego !

Ode mnie powiem tylko że coraz bardziej odechciewa prowadzić ten konkurs i tak nic z tego nie mam oprócz starconego czasu pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by Jakubosiu
[..] i tak nic z tego nie mam oprócz starconego czasu pozdrawiam [...]

Wiem jak rozwiązać ten problem. Użytkownicy tego forum powinni wnosić opłaty za możliwość pisania postów plus dodatkowe opłaty za udział w konkursach.

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Akhu 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, bukma, forty, rymoholik, kamel, burbon, Lukasz111), 1,121 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,690
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1