|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA 
|
|
na zawsze POLSKA 
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135 |
jestem pewien ze byl kurs 1,9 jak wysylalem posta wiec moglo sie zmienic z minuty na minute a jestem tego pewien gdyz calosc kopiuje nie dopisuje sam kursow tylko kopiuj i edytuje do odpowiedniego posta dlatego nei zgadzam sie i prosze o ponowne rozliczenie mojego typu.. Bardzo ciekawe ...  Jeżeli faktycznie kopiujesz ze strony gb to najpierw jest 1.70 czyli kurs na zawodnika po lewej stronie pary. Jankovic była po lewej stronie a Safina po prawej i analogicznie kursy na nie, a więc kurs po prawej stronie odnosił się do Safiny czyli 1.90 tak jak zostawiłeś czy edytowałeś. Czyli to na Safinę było 1.90, a więc na Jankovic było 1.70 Poza tym sprawdź sobie wszystkie tematy i zobaczysz, ze przez caly dzień wszyscy podawali kurs na Jankovic 1.70. Musialbys trafic na tą jedyną minutę tego dnia gdy na Jankovic podskoczyło o 0.20  by zaraz potem znowu spaść dokładnie do tej samej wartości co od początku dnia. Ja sprawdziłem Twój typ zaraz jak go podałeś, było 1.70 o czym zresztą informowałem w temacie. Nie byłem pewien czy mam tego screena: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a0cc5672b610f.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
jestem pewien ze byl kurs 1,9 jak wysylalem posta wiec moglo sie zmienic z minuty na minute a jestem tego pewien gdyz calosc kopiuje nie dopisuje sam kursow tylko kopiuj i edytuje do odpowiedniego posta dlatego nei zgadzam sie i prosze o ponowne rozliczenie mojego typu.. Bardzo ciekawe ...  Jeżeli faktycznie kopiujesz ze strony gb to najpierw jest 1.70 czyli kurs na zawodnika po lewej stronie pary. Jankovic była po lewej stronie a Safina po prawej i analogicznie kursy na nie, a więc kurs po prawej stronie odnosił się do Safiny czyli 1.90 tak jak zostawiłeś czy edytowałeś. Czyli to na Safinę było 1.90, a więc na Jankovic było 1.70 Poza tym sprawdź sobie wszystkie tematy i zobaczysz, ze przez caly dzień wszyscy podawali kurs na Jankovic 1.70. Musialbys trafic na tą jedyną minutę tego dnia gdy na Jankovic podskoczyło o 0.20  by zaraz potem znowu spaść dokładnie do tej samej wartości co od początku dnia. Ja sprawdziłem Twój typ zaraz jak go podałeś, było 1.70 o czym zresztą informowałem w temacie. Nie byłem pewien czy mam tego screena: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/425a0cc5672b610f.html hmmm musial sie zmienic jak wklejalem pozostale spotkania.. co do tego powinno wiec byc rozliczone po kursie 1,7 coz to za problem nigdzie w regulaminie o tym nie pisze specjalnie tego nie podalem blednie... bo we wczesniejszych godiznach byl taki kurs 1,90Cały dzień na Safine z HC było 1.9, na Jankovic @1.7. Brak korekty przed rozpoczęciem spotkania = typliczony po kursie @1.
Last edited by Kameleon; 18/04/2007 01:44.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2007
Posty: 94 |
#3 18 kwi 07 15:00 CET Kohlschreiber P. v Nalbandian D. 1 set 1 2,25 GB Nalbandian skreczował w drugim secie czy typ na pierwszy set jest zaliczony czy zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Pewnie że trzeba odświeżać stronę kursami, czy to Fonbet czy to Gamebookers. Kursy ulegają zmianie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 760 |
#5 20.04 10:00 Ferrero - Gasquet 2 1,75 GB
To jest typ #6 nie #5. Pomylily mi sie numerki debel/singiel. Czy poprawka bedzie uznana ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Czy można grać zakład na zwycięstwo w całym meczu pomiędzy reprezentacjami w Fed Cup?
Np. całość pojedynku Rosja - Niemcy, a nie tylko pojedyncze spotkania?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Tak mozna w koncu jest to zaklad na zwyciestwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
Chcialem zglosic pewien problem, ktory dopiero dzisiaj zauwazylem...(zabiegany jestem i w ogole mam malo czasu)... W moim pojedynku z Miskiem powinienem przegrac. Z tego co wiem nie zaliczono mu typu, bo dal zly format handicapu... No nie robmy sobie jaj - w ten sposob z 60% hc jest zle podawanych i jakos nie kazdy chyba tak jest liczony...
Licze, ze jakos to rozpatrzycie i Misiek zajmie moje miejsce czy cos, bo calkiem po prostu na to zasluzyl! Lepiej typowal i tyle ...
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456 |
Hehe, to jak w końcu, z kim mam grać !?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
UWAGA ! UWAGA !
WYMAGANE JEST PODAWANIE TYPOW Z HANDI W TAKIM FORMACIE: NP:
SAFIN v KUBOT GAMES HC 0:5,5 1 1,85
JASNE I CZYTELNE !!
To jest nieczytelne? W I rundzie również osobom, które podały typ na HC w innej formie niż obowiązkowa spotkania nie były zaliczane, Misiek jest jakiś specjalny? Zresztą już mu odpowiedziałem przez PW to widze poleciał na skarge gdzie indziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Kameleon, tylko że ja w postaci: Nadal v Fedek 1 (-2.5) podawałem tutaj typy, jak Ciebie jeszcze nie było na forum. ten zapis HC, był już podawany w poprzednich edycjach, pisałem i tak po 'swojemu' i nikt jakoś nie miał problemów z jego odczytaniem... Fro był lepszym moderatorem I jeszcze jedno: Zresztą już mu odpowiedziałem przez PW to widze poleciał na skarge gdzie indziej. Tak... poszedłem na skargę do szymoneza, który mógł napisać to samo co Ty, ale widać że chłopak potrafi grać fair... Wiem że regulamin to regulamin, bo nie gram pierwszy raz w konkursie... ALE, troszkę mnie dziwi... że w poprzednich edycjach był ten zapis w reg. i mimo to że jak podawałem HC po 'swojemu' było to uznawane... Sorry, ale ja lubię się bawić w konkursy, ale dla mnie najważniejsze jest wygrywanie u buka... PO Tenis i w ogóle różnego rodzaju konkursy, traktuje z ';)' po prostu... lubię sobie rywalizować...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293 |
halo halo, dlaczego moj typ #2 nie zostal uznany ? w wynikach widze:
El_Darro 1*1*2,4*1*1 = 2,4 Haas [12] 1,75*1,35 = 2,36
a przeciez trafilem trzy typy !
#3 16.04.07 14:15 Giraldo S. - Mahut N. [Games HC] 0:2.5 1 @ 1.75 (fonbet) #1 22.04.07 19:00 Zabaleta M. - Dancevic F. 1 @ 1.35 (fonbet) #2 22.04.07 19:00 Zabaleta M. - Dancevic F. [Games HC] 0:3.5 2 @ 1.85 (fonbet)
chyba mi nie powiecie, ze moj typ #2 nie zostal zaliczony dlatego, ze zostal uznany jako typ grany w druga strone, bo przeciez to nie sa typy nawzajem wykluczajace sie ! co zreszta widac po wynikach, bo oba trafilem !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Na jedno spotkanie można podać tylko jeden typ ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293 |
-error]Na jedno spotkanie można podać tylko jeden typ ...  swietnie, tylko w ktorym punkcie regulaminu jest o tym mowa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 293 |
no i co ? nikt nic nie zamierza z tym zrobic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
no i co ? nikt nic nie zamierza z tym zrobic ? Punkt 11 regulaminu moim zdaniem (nie ja go pisałem i nie jestem pewien). Na siłe możesz oczywiście dochodzić swego, bo w tympunkcie z tego co widze brakuje paru przecinków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Haas powiem krótko nie grasz pierwszą edycje i nigdy nie można było podawać dwóch zdarzeń na jeden typ.
Co prawda w regulaminie jest to pominięte ale to nasi poprzednicy już o tym zapomnieli i nigdy nie zaliczali tego !
Ode mnie powiem tylko że coraz bardziej odechciewa prowadzić ten konkurs i tak nic z tego nie mam oprócz starconego czasu pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
[..] i tak nic z tego nie mam oprócz starconego czasu pozdrawiam [...] Wiem jak rozwiązać ten problem. Użytkownicy tego forum powinni wnosić opłaty za możliwość pisania postów plus dodatkowe opłaty za udział w konkursach.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|