Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#115916 19/08/2002 03:51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Vitam!!!
1)Tutaj będziecie mogli od środy zamieszczać swoje typy na US Open
2)
Zawsze w turniejach wielkoszlemowych w poniedziałek zaczynały sie kwalifikacje,kiedy zaczynają się na Flushing Meadows ,czy ktoś wie???
3)Może ktoś dysponuje drabinką kwalifikacji???

Bonus: Unibet
#115917 19/08/2002 04:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Na stronie oficjalnej : http://www.usopen.org/
jest podana informacja że drabinka kwalifikacji pojawi się 20.08

#115918 19/08/2002 13:30
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
Dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#115919 21/08/2002 20:01
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
Di Pasquale - Derepasko A. 1
Larsson M. - Wessels P. 1
Elseneer G. - Soderling R. 2

#115920 21/08/2002 20:53
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Mecze już za chwile :

zagrałem w GB : Golovanow + Wołczkow

oraz Economidis K. v Lu Y.-H. 2 2.1

Economidas na hardzie nic szczegołnego nie pokazał , Lu na tej nawierzchni grał w kilku turniejach a ostatnio w Bronxie przegrał z rewelacyjnym Fishem

#115921 22/08/2002 14:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615

#115922 22/08/2002 17:52
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Jak grał ostatnio K.Beck, bo 1.8 na Russela wydaje się kuszące???

#115923 22/08/2002 18:09
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Dobry link Kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Beck wygrał z Pozzim 6:4 3:6 6:2 jeśli kogoś to interesuje.
Na ra

#115924 26/08/2002 11:40
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Dzisiaj 1 runda US OPEN moze byscie jakies typy podali ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#115925 26/08/2002 14:48
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jo

Piotras ,typy beda ,ale bardziej pewniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w temacie Tenis - Konkurs III Edycja - Typy 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,co nie oznacza ze tu ich niebedzie...

narazie:)

#115926 26/08/2002 14:49
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
jo

Piotras ,typy beda ,ale bardziej pewniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w temacie Tenis - Konkurs III Edycja - Typy 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,co nie oznacza ze tu ich niebedzie...

narazie:)

#115927 26/08/2002 14:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Przepraszam ... jak ja to zrobilem:) :rolleyes:

#115928 26/08/2002 16:28
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
dziś niestety ( a może i lepiej) nie mam pomysłu co zagrać - zdecydowałem się na zagranie Ancica z Hrbatym @2.1 GB - na pewno Hrbaty zmobilizuje się na mecz jednak ostanie wyniki są tragiczne i z ogranym Ancicem bedzie mu ciężko

#115929 26/08/2002 17:21
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
witam oto pare akumulatorow ktore dzisiaj puscilem nie lubie grac akumulatorow ale na wielki szlem zawsze sie bawie w rozpisy oto one:
1)pavel-levy 1
2)vanek-federer 2
3)blake-vahaly 1
4)ancic-hrbaty 2
5)novak-krajicek 2
6)gaudenzi -dupuis 1

i niespodzianki:
1)martin-gaudio 2
2)costa-norman 2
3)arazi-rochus 2 (hehe tu to wcale nie bedzie niespodzianki ,czemu niby arazi jest faworytem?)

i oczywiscie to co lubie w wielkich szlemach "zbior" kazdy inny wynik jest tu zaskoczeniem;
1)pavel-levy 1
2)vanek-federer 2
3)blake-vahaly 1
4)hewitt-coutelot 1
5)moya-voinea 1
7)agassi-ginepri 1
8)enqvist-boeker 1
9)safin-kiefer 1
10)henman-ketola 1
11)roddick-verkerk 1
tyle na temat mezczyzn teraz kobiety:
1)williams.s-morariu 1
2)hantuchova-pratt 1
3)henin-reeves 1
4)davenport-dyrberg 1
5)dementieva-obata 1
6)kournikova-widjaja 1
7)dokic-arn 1
8)clijsters-m.granados
9)mauresmo-benesova 1
10)capriati-mattek 1
11)seles-gubacsi 1
12)rubin-craybas 1
13)williams.v-licic 1

i ostatni wariant ktory puscilem za wieksza gotowke:
1)williams.v-licic 1
2)williams.s-morariu 1
3)henin-revees 1
4)davenport-dyrberg 1
5)mauresmo-benesova 1
6)capriati-mattek 1
7)seles-gubacsi 1
8)rubin-craybas 1
9)hingis-irvin 1
10)hewitt-coutelot 1
11)blake-vahaly 1
12)agassi-ginepri 1
kurs ogolny ok 1.67-1.7 w zaleznosci od bukmachera.
i singiel ktory puscilem dzisiaj:
Dent-sluiter 1 1.4 (expekt)
Dent jest extra gosciem ,obserwuje jego styl gry juz jakis czas i przypomina on w wielkiej mierze raftera.Jest on mlody ,dobra kondycja,instykt.Poprostu serw wolej z wielka agresja i serwis zawsze mocny.Sluiter dzis pakuje walizki ale to piekne ze taki dent sie urodzil mamy dzis 26.8.02 i on zarobi dzisiaj awans do drugiej rundy jak i mi kilkaset zlotych.
Bawcie sie dobrze,juz niedlugo transmisje us open szykuje sie zajebisty tydzien pelen emocji i ryzyka ale poto sie zyje nieprawdaz.
pozdrawiam

#115930 26/08/2002 17:24
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
A ja zagrałem to:

Pavel - Levy 2 6.25 Expekt 1.9/10

Safin - Kiefer 2 3.55 Expekt 3/10

Nalbandian - Sargsian 2 4.2 Expekt 2.4/10

Clement - Koubek 2 2.45 Expekt 4.4/10

Brasington - Melzer 2 2.1 Expekt 4.8/10

Rusedski - Kim 2 5.8 Expekt 1.9/10

Gambill - Knowle 2 5.8 Expekt 1.9/10

Malisse - Montanes 2 5.8 Expekt 2.1/10

Arazi - Rochus 2 2.1 Expekt 4.9/10

Gimelstob - Kempes 2 2.45 Expekt 4.3/10


pozdrawiam

#115931 26/08/2002 18:19
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
......... Myslę, że jak na każdym Wielkim Szlemie będzie bardzo wyrównany poziom i nie jest chyba dobrym pomysłem grać tu małych kursów. Ale najbardziej cieszą transmisje i dobrze zrobiony internetowy live, bo nic tak nie w****** jak szukasz pięć minut wyniku i dowiadujesz się że twój zawodnik przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Widział ktoś dziś lub wczoraj na Eurosporcie ćwierćfinal US Open z Agassim w '89? Kurde, ta bujna czupryna, kłaki do ramion hehe łysek jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ale te wciąż robiące szum przy lądowaniu samoloty to był dla mnie szok ale zawsze przynajniej złe zagranie można było na samolot zwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#115932 26/08/2002 18:24
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
...? czlowieku nie wiem czy pusciles to jako akumulator czy kazdy typ jako singiel ale jedno tak czy owak mozna powiedziec :JUZ JESTES W PLECY JESLI AKU TO NA 100% JESLI SINGLE TO NIE SPODZIEWAJ SIE WIEKSZEGO ZWROTU JA 3.4 %Z GRY.He po co wogole tak grac lepiej wyrzucic pieniadze za okno lub rozpalic w kominku.Tysio pomysl troche bo utrzymujesz bykmacherow ale to dobrze bo wiecej jest takich jak ty a dzieki temu takie firmy istnieja. gDY CZYTAM TE TYPY TO MAM :eek: TAKIE OCZY czlowieku jesli pusciles to nawet za 2zl to jestes skonczonym idiota.
pozdrawiam i pomysl czy te typy mialy sens.

#115933 26/08/2002 18:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
hmmmmmmmm oj za dużo więcej niż 2 złote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No co ty Rafter, jakbym przez okno wyrzucił to chłopaki z ulicy od razy pozbieraliby i nic bym z tego nie miał, a tak jak zagram za nie u bukmachera to mam nikłe jak sam zauważyłeś ale zawsze szanse na wygraną i jeszcze dam trochę kasy na wypłaty dla Ciebie. To głupio robię myslisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Spalić też nie za bardzo, dziura ozonowa i te sprawy. Wjadą mi do chaty, wpierdzielą kolegium, przez dwutlenek węgla który dostanie się do atmosfery jak spalę kasę, powstanie większa dziura ozonowa, temperatura na Ziemii wzrośnie o 1 stopień, stopnieje lodowiec, zaleje Stany Zjednoczone i nici z US Open a wtedy nie zarobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Przez zalanie Stanów wzrosną ceny ropy na świecie i będziesz płacił 4.5 zl za litr. Woda może dostać się do krajów Azji a wtedy skąd będziesz kupował koszulki?
Wolę to niż puszczanie wężyków....
Tak traktujesz jednego ze swoich największych klientów? A ja ci tyle co miesiąc płaciłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#115934 26/08/2002 19:02
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,tysio sam widzisz i sam zartujesz z tych typow sa one poprostu malo przemyslane,grajac wszystkie jako singel nie ma to sensu,a sensu wogole brak puszczajac to jako aku.Natomiast byc moze 1-2 niespodzianki sie zdaza z tych typow.Ale nie wiadomo gdzie wiec rozsadniej by bylo zagrac na 3-4 mecze (te niespodzianki jako single) i dolaczyc pare pewniejszych faworytow tak aby za jeden kupon kurs zwracal jak za 3.Zreszta z tych typow podejrzewam iz jesl wogole cos wejdzie to bedzie to gora 2 trafienia.

#115935 26/08/2002 19:31
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Cze po dlugiej przerwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Narazie nie ma co ryzykować z tzw pewniakami za 1,03 czy nawet 1,10. Moj faworyt Srichaphan za 1,03 takze narazie nie do grania. Ale kto ogladal ostatnie dwa turnieje ATP to widzial jak gra(wygrane z El Aynaoui i Chela - 1 zwyciestwo w ATP). Drugi faworyt Moya tez narazie nie do grania. Zastanawiam sie nad Kuertenem czy jest w stanie wygrac chociaż z Boutterem(bez formy). Jeżeli będzie sie męczyć (ale wygra) to z pewnością postawie na jego przegraną w następnym meczu.
Dziś mam jeden typ:
Novak - Krajicek @2 1,82 gb
napisze jedynie tyle 6 sierpnia spotkali sie, mecz na korzyść Krajicka 2:0. Historia lubi sie powtarzac!!!

Właściwie powinienem zacząć od pań ale to w nastepnym poscie

ziu

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Lukasz111, Sensei, burbon, Akhu), 1,975 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,314
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1