|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517 |
Vitam!!! 1)Tutaj będziecie mogli od środy zamieszczać swoje typy na US Open 2) Zawsze w turniejach wielkoszlemowych w poniedziałek zaczynały sie kwalifikacje,kiedy zaczynają się na Flushing Meadows ,czy ktoś wie??? 3)Może ktoś dysponuje drabinką kwalifikacji???
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Na stronie oficjalnej : http://www.usopen.org/ jest podana informacja że drabinka kwalifikacji pojawi się 20.08
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2002
Posty: 517 |
Dziękuje. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Stawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
Di Pasquale - Derepasko A. 1 Larsson M. - Wessels P. 1 Elseneer G. - Soderling R. 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mecze już za chwile :
zagrałem w GB : Golovanow + Wołczkow
oraz Economidis K. v Lu Y.-H. 2 2.1
Economidas na hardzie nic szczegołnego nie pokazał , Lu na tej nawierzchni grał w kilku turniejach a ostatnio w Bronxie przegrał z rewelacyjnym Fishem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Jak grał ostatnio K.Beck, bo 1.8 na Russela wydaje się kuszące???
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Dobry link Kura <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Beck wygrał z Pozzim 6:4 3:6 6:2 jeśli kogoś to interesuje. Na ra
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Dzisiaj 1 runda US OPEN moze byscie jakies typy podali ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
jo
Piotras ,typy beda ,ale bardziej pewniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w temacie Tenis - Konkurs III Edycja - Typy 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,co nie oznacza ze tu ich niebedzie...
narazie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
jo
Piotras ,typy beda ,ale bardziej pewniejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> w temacie Tenis - Konkurs III Edycja - Typy 4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ,co nie oznacza ze tu ich niebedzie...
narazie:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540 |
Przepraszam ... jak ja to zrobilem:) :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
dziś niestety ( a może i lepiej) nie mam pomysłu co zagrać - zdecydowałem się na zagranie Ancica z Hrbatym @2.1 GB - na pewno Hrbaty zmobilizuje się na mecz jednak ostanie wyniki są tragiczne i z ogranym Ancicem bedzie mu ciężko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
witam oto pare akumulatorow ktore dzisiaj puscilem nie lubie grac akumulatorow ale na wielki szlem zawsze sie bawie w rozpisy oto one: 1)pavel-levy 1 2)vanek-federer 2 3)blake-vahaly 1 4)ancic-hrbaty 2 5)novak-krajicek 2 6)gaudenzi -dupuis 1
i niespodzianki: 1)martin-gaudio 2 2)costa-norman 2 3)arazi-rochus 2 (hehe tu to wcale nie bedzie niespodzianki ,czemu niby arazi jest faworytem?)
i oczywiscie to co lubie w wielkich szlemach "zbior" kazdy inny wynik jest tu zaskoczeniem; 1)pavel-levy 1 2)vanek-federer 2 3)blake-vahaly 1 4)hewitt-coutelot 1 5)moya-voinea 1 7)agassi-ginepri 1 8)enqvist-boeker 1 9)safin-kiefer 1 10)henman-ketola 1 11)roddick-verkerk 1 tyle na temat mezczyzn teraz kobiety: 1)williams.s-morariu 1 2)hantuchova-pratt 1 3)henin-reeves 1 4)davenport-dyrberg 1 5)dementieva-obata 1 6)kournikova-widjaja 1 7)dokic-arn 1 8)clijsters-m.granados 9)mauresmo-benesova 1 10)capriati-mattek 1 11)seles-gubacsi 1 12)rubin-craybas 1 13)williams.v-licic 1
i ostatni wariant ktory puscilem za wieksza gotowke: 1)williams.v-licic 1 2)williams.s-morariu 1 3)henin-revees 1 4)davenport-dyrberg 1 5)mauresmo-benesova 1 6)capriati-mattek 1 7)seles-gubacsi 1 8)rubin-craybas 1 9)hingis-irvin 1 10)hewitt-coutelot 1 11)blake-vahaly 1 12)agassi-ginepri 1 kurs ogolny ok 1.67-1.7 w zaleznosci od bukmachera. i singiel ktory puscilem dzisiaj: Dent-sluiter 1 1.4 (expekt) Dent jest extra gosciem ,obserwuje jego styl gry juz jakis czas i przypomina on w wielkiej mierze raftera.Jest on mlody ,dobra kondycja,instykt.Poprostu serw wolej z wielka agresja i serwis zawsze mocny.Sluiter dzis pakuje walizki ale to piekne ze taki dent sie urodzil mamy dzis 26.8.02 i on zarobi dzisiaj awans do drugiej rundy jak i mi kilkaset zlotych. Bawcie sie dobrze,juz niedlugo transmisje us open szykuje sie zajebisty tydzien pelen emocji i ryzyka ale poto sie zyje nieprawdaz. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
A ja zagrałem to:
Pavel - Levy 2 6.25 Expekt 1.9/10
Safin - Kiefer 2 3.55 Expekt 3/10
Nalbandian - Sargsian 2 4.2 Expekt 2.4/10
Clement - Koubek 2 2.45 Expekt 4.4/10
Brasington - Melzer 2 2.1 Expekt 4.8/10
Rusedski - Kim 2 5.8 Expekt 1.9/10
Gambill - Knowle 2 5.8 Expekt 1.9/10
Malisse - Montanes 2 5.8 Expekt 2.1/10
Arazi - Rochus 2 2.1 Expekt 4.9/10
Gimelstob - Kempes 2 2.45 Expekt 4.3/10
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
......... Myslę, że jak na każdym Wielkim Szlemie będzie bardzo wyrównany poziom i nie jest chyba dobrym pomysłem grać tu małych kursów. Ale najbardziej cieszą transmisje i dobrze zrobiony internetowy live, bo nic tak nie w****** jak szukasz pięć minut wyniku i dowiadujesz się że twój zawodnik przegrał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Widział ktoś dziś lub wczoraj na Eurosporcie ćwierćfinal US Open z Agassim w '89? Kurde, ta bujna czupryna, kłaki do ramion hehe łysek jeden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ale te wciąż robiące szum przy lądowaniu samoloty to był dla mnie szok ale zawsze przynajniej złe zagranie można było na samolot zwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
...? czlowieku nie wiem czy pusciles to jako akumulator czy kazdy typ jako singiel ale jedno tak czy owak mozna powiedziec :JUZ JESTES W PLECY JESLI AKU TO NA 100% JESLI SINGLE TO NIE SPODZIEWAJ SIE WIEKSZEGO ZWROTU JA 3.4 %Z GRY.He po co wogole tak grac lepiej wyrzucic pieniadze za okno lub rozpalic w kominku.Tysio pomysl troche bo utrzymujesz bykmacherow ale to dobrze bo wiecej jest takich jak ty a dzieki temu takie firmy istnieja. gDY CZYTAM TE TYPY TO MAM :eek: TAKIE OCZY czlowieku jesli pusciles to nawet za 2zl to jestes skonczonym idiota. pozdrawiam i pomysl czy te typy mialy sens.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
hmmmmmmmm oj za dużo więcej niż 2 złote <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . No co ty Rafter, jakbym przez okno wyrzucił to chłopaki z ulicy od razy pozbieraliby i nic bym z tego nie miał, a tak jak zagram za nie u bukmachera to mam nikłe jak sam zauważyłeś ale zawsze szanse na wygraną i jeszcze dam trochę kasy na wypłaty dla Ciebie. To głupio robię myslisz? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Spalić też nie za bardzo, dziura ozonowa i te sprawy. Wjadą mi do chaty, wpierdzielą kolegium, przez dwutlenek węgla który dostanie się do atmosfery jak spalę kasę, powstanie większa dziura ozonowa, temperatura na Ziemii wzrośnie o 1 stopień, stopnieje lodowiec, zaleje Stany Zjednoczone i nici z US Open a wtedy nie zarobisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Przez zalanie Stanów wzrosną ceny ropy na świecie i będziesz płacił 4.5 zl za litr. Woda może dostać się do krajów Azji a wtedy skąd będziesz kupował koszulki? Wolę to niż puszczanie wężyków.... Tak traktujesz jednego ze swoich największych klientów? A ja ci tyle co miesiąc płaciłem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,tysio sam widzisz i sam zartujesz z tych typow sa one poprostu malo przemyslane,grajac wszystkie jako singel nie ma to sensu,a sensu wogole brak puszczajac to jako aku.Natomiast byc moze 1-2 niespodzianki sie zdaza z tych typow.Ale nie wiadomo gdzie wiec rozsadniej by bylo zagrac na 3-4 mecze (te niespodzianki jako single) i dolaczyc pare pewniejszych faworytow tak aby za jeden kupon kurs zwracal jak za 3.Zreszta z tych typow podejrzewam iz jesl wogole cos wejdzie to bedzie to gora 2 trafienia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Cze po dlugiej przerwie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Narazie nie ma co ryzykować z tzw pewniakami za 1,03 czy nawet 1,10. Moj faworyt Srichaphan za 1,03 takze narazie nie do grania. Ale kto ogladal ostatnie dwa turnieje ATP to widzial jak gra(wygrane z El Aynaoui i Chela - 1 zwyciestwo w ATP). Drugi faworyt Moya tez narazie nie do grania. Zastanawiam sie nad Kuertenem czy jest w stanie wygrac chociaż z Boutterem(bez formy). Jeżeli będzie sie męczyć (ale wygra) to z pewnością postawie na jego przegraną w następnym meczu. Dziś mam jeden typ: Novak - Krajicek @2 1,82 gb napisze jedynie tyle 6 sierpnia spotkali sie, mecz na korzyść Krajicka 2:0. Historia lubi sie powtarzac!!!
Właściwie powinienem zacząć od pań ale to w nastepnym poscie
ziu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|