"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#115936 26/08/2002 19:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
dziś proponuję 2xZ
zabaleta
+
zuluaga

nie radzę ruszać 2xH
henin
i
henman

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#115937 26/08/2002 20:03
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
264 Novak-Krajicek 1.62 1.98 2
267 Arazi-O.Rochus 1.7 1.91 2
309 Clement-Koubek 1.55 2.1 2
316 Brasington-Melzer1.72 1.89 2
278 Spadea-Golmard 1.8 1.8 2

i pewniejsze:
297 Dent-Sluiter 1,55 2.1 1
364 Zuluaga-Taylor 1,63 1.96 1
351 Black-Salerni 1,5 2.2 1
262 J.Blake-Vahaly 1,09 4.9 1
282 Moya-Voinea 1,11 4.5 1
305 Haas-D.Sanchez 1,06 5.5 1
479 Hingis-Irvin 1,1 4.7 1
481 Rubin-Craybas 1,06 5.5 1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#115938 26/08/2002 20:21
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
U pań 3 mecze zwróciły moją uwagę:
1. Kremer - Kuznetsova 2 @2,05
2. Panova - Osterloh 1 @1,42
3. Tulyaganova - Serra-Zanetti A. 1 @1,45

Ale tak naprawde trzeba bedzie ta pierwsza runde przeczekac.
ziu

#115939 26/08/2002 20:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
moje typy

nieminen
aynuoi
malisse
moya
gambill
pavel
henman
coreetja
roddick
haas
shutler
dent
j.blake

#115940 26/08/2002 22:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
gdzie sa relacje z US OPEN na zywo? podajcie jakies adresy www, z gory dzieki!!

#115941 26/08/2002 22:47
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802

#115942 26/08/2002 22:59
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]gdzie sa relacje z US OPEN na zywo? podajcie jakies adresy www, z gory dzieki!![/qb]
programik można ściągnąć z oryginalnej strony www.usopen.org [usopen.org] => ibm toolbar

#115943 26/08/2002 23:24
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
dzieki, dzieki, wlasnie sobie sledze wyniki na LIVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ale mi sie nie sprawuje PAVEL, bo jakos mu slabo idzie z Levym, no i tez postawielem na El Ayanoui a on tez sie meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
ale dzieki za namiary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#115944 27/08/2002 01:41
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...? czlowieku nie wiem czy pusciles to jako akumulator czy kazdy typ jako singiel ale jedno tak czy owak mozna powiedziec :JUZ JESTES W PLECY JESLI AKU TO NA 100% JESLI SINGLE TO NIE SPODZIEWAJ SIE WIEKSZEGO ZWROTU JA 3.4 %Z GRY.He po co wogole tak grac lepiej wyrzucic pieniadze za okno lub rozpalic w kominku.Tysio pomysl troche bo utrzymujesz bykmacherow ale to dobrze bo wiecej jest takich jak ty a dzieki temu takie firmy istnieja. gDY CZYTAM TE TYPY TO MAM :eek: TAKIE OCZY czlowieku jesli pusciles to nawet za 2zl to jestes skonczonym idiota.
pozdrawiam i pomysl czy te typy mialy sens.[/qb]
gratuluje tysio111 (Levy @6,25), no i wyszło kto jest skończonym idiota - bo nie sztuka jest powypisywać i zagrać po kursie 1,10 ... no i przegrać

#115945 27/08/2002 08:53
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WITAM
Mam proźbę może mi ktoś napisać dokładnie jak się ściąga program do transmisji LIVE?
Bo ja ogólnie to jestem lamus komputerowy i się nie znam.

#115946 27/08/2002 11:51
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
S
S Offline
enthusiast
S
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 215
Quote
Oryginalnie wysłał STĘPEL:
[qb]WITAM
Mam proźbę może mi ktoś napisać dokładnie jak się ściąga program do transmisji LIVE?
Bo ja ogólnie to jestem lamus komputerowy i się nie znam.[/qb]
http://scoreboard.usopen.org/ibmrealtime/jlgryphon_np_.html?ref=http://www.usopen.org

pozdrawiam
Stein

#115947 27/08/2002 16:22
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
dzis warto puscic takie oto singielki wszystko wygrywajacy:
1)ljubicic
2)safin
3)dent
4)boutter(warto bo na hardzie ma on lepszy bilans od gugi a,wiadomo tamten ciagle lapie forme)
5)lee.h
powinno sie wyjsc na plus ale to wszystko zalezy oczywiscie jak ktos sie zdecyduje od doboru stawek ale to juz wasz problem.

#115948 27/08/2002 16:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Cze
Ruano Pascuale- Frazier 1 (1,8)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#115949 27/08/2002 17:22
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]dzis warto puscic takie oto singielki wszystko wygrywajacy:
1)ljubicic
2)safin
3)dent
4)boutter(warto bo na hardzie ma on lepszy bilans od gugi a,wiadomo tamten ciagle lapie forme)
5)lee.h
powinno sie wyjsc na plus ale to wszystko zalezy oczywiscie jak ktos sie zdecyduje od doboru stawek ale to juz wasz problem.[/qb]
Dobór stawek jest równie istotny jak same typy, więc skoro się RAFTER zdecydowałeś ZA DARMO uchylić nam rąbka swojej tajemnicy jak wygrywać, dobrze by było gdybyś podawał kompletne typy (wraz z kursem i stawką). Mam nadzieję, że ci te single wszystkie wejdą, ale tak z ostrożności chciałbym uniknąć sytuacji, gdy np. wejdzie ci tylko jeden z nich i powiesz, że ten co wszedł to trzeba grało grać za 10.000 zł, bo to był najpewniejszy typ, a pozostałe po 1000 zł i gdybyście tak zagrali to byłaby wygrana, a tak moje dobre typy zmarnowaliście, bo nie umieliście dobrać stawek.

#115950 27/08/2002 18:40
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
uq$ narazie nie mam ochoty podawac stawek za jakie gram na poszczegolne typy bo nie lubie tego forum i tyle.Wspomnialem ze to zrobie w swoim czasie wiec badz spokojny detektywie wszystko bedziesz mial czarno na bialym.Ale masz szczescie wiesz podam ci rozklad stawek na te mecze w ramach dobrej nowiny ktora przydarza sie tym ktorzy szukaja,pytaja,probuja.Zapytales wiec masz a jesli chodzi o to ze pozniej moglbym sie chwalic ze i tak wygralem bo postawilem tak czy tak...UQ$ wybacz ale ja nie jestem az tak zwariowany jak myslisz i daleko mi od piepszenia bajek,bo co mi z tego.Oto stawki w ramach dobrej nowiny dla ciebie i nie jest to zadna rewelacja bo te typy nie sa nastawione na duzy zysk tylko niewielki,bo jak wiesz czekam na denta i to on ma zarobic cos konkretnego a to poprostu bedzie premia jak wszystko potoczy sie wg mego przypuszczenia stawki:
1)ljubicic kurs 1.85 stawka 45 zl
2)safin kurs 1.25 stawka 400 zl
3)dent kurs 1.4 stawka 500 zl(to puscilem wczoraj)
4)boutter kurs 2.3 stawka 70 zl
5)lee.h kurs 1.95 stawka 100zl
w szczegolnosci licze na denta,safina(inbanko),i pocichu na bouttera ale jakos "nie czuje go by moc postawic wiecej)
razem 1115 zl i jest to dzien w ktorym licze przynajmniej na ok 200-300zl zysku
masz czego chciales.

#115951 27/08/2002 19:07
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Według mnie powinni dziś wygrać : Okun i Dent z troche wyższych kursów : A.MArtin a w GB bardzo kuszący kurs na Podkolizne @5 z Anką Barną

pozdrwiam

#115952 27/08/2002 20:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Moje typy na środę.Powiedzcie co o nich sądzicie:
Myskina-Chladkova 1
Majoli-Srebotnik 1
De los rios-Bartoli 1
Kuzniecova-Husarova 2
Farina-Callens 1

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych

#115953 27/08/2002 20:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
Z dnia wczorajszego jestem zadowolony , 3 typy z 4 weszly - najbardziej jestem zadowolony z Kuznetzovej bo to zawsze po kursie wyzszym niz przeciwniczka, ale tez z Tulyaganovej mimo 1,45 ale 6:0 6:0 jest imponujace, jedynie Krajicek skreczowal, wiec na to nie było wpływu.

Na dziś:
1. Popp - Vinciguerra 1 @1,40 - Vinciguerra rozegral 6 meczow w tym roku wszystkie przegral i co gorsza nie zdobyl zadnego seta!!!
2. Lee - Fish 2 @1,84 - ATP Champion Race 79-ka gra z 99-ka ale wystarczy napisac ze bilans w sierpniu na korzyść Madry'ego
3. Kucera K. v Stepanek R. 2 @1,86 słowacko-czeski pojedynek , na korzyść czecha przemawia i wyższe miejsce w ATP CR jak rowniez dodatni bilans tegorocznych meczow (Kucera jedynie 12-12), wygrane lipcowe z Federerem i Clavetem, jedyne in minus to brak meczow sierpniowych

Czekam na Kuertena czy jest w stanie powalczyć
ziu

#115954 27/08/2002 21:01
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
U pan dzis:
1. Zvonareva - Gagliardi 1 @1,61 tu nie trzeba komentować, 2 to bedzie super sensacja
2. Montolio - Serra-Zanetti 2 @1,90 Montolio ostatni mecz wygrany 11 kwietnia pozniej 11 porazek, włoszka natomiast przeszla przez sito kwalifikacji US OPen, i spokojenie wygrala 4 mecze

ziu

#115955 27/08/2002 22:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Kolejne typy na środę:
Dechy-Tulyaganowa 1
Bedanova-Lichovceva 1
Dementiewa-Schiavone 1
Panova-Zuluaga 1
Foretz-Widjaja 2

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, JelineK, alfa, rafal08, latajaca_holenderka, forty), 1,154 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,712
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1