|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 560 |
dziś proponuję 2xZ zabaleta + zuluaga
nie radzę ruszać 2xH henin i henman
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2002
Posty: 264 |
264 Novak-Krajicek 1.62 1.98 2 267 Arazi-O.Rochus 1.7 1.91 2 309 Clement-Koubek 1.55 2.1 2 316 Brasington-Melzer1.72 1.89 2 278 Spadea-Golmard 1.8 1.8 2
i pewniejsze: 297 Dent-Sluiter 1,55 2.1 1 364 Zuluaga-Taylor 1,63 1.96 1 351 Black-Salerni 1,5 2.2 1 262 J.Blake-Vahaly 1,09 4.9 1 282 Moya-Voinea 1,11 4.5 1 305 Haas-D.Sanchez 1,06 5.5 1 479 Hingis-Irvin 1,1 4.7 1 481 Rubin-Craybas 1,06 5.5 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
U pań 3 mecze zwróciły moją uwagę: 1. Kremer - Kuznetsova 2 @2,05 2. Panova - Osterloh 1 @1,42 3. Tulyaganova - Serra-Zanetti A. 1 @1,45
Ale tak naprawde trzeba bedzie ta pierwsza runde przeczekac. ziu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM moje typy
nieminen aynuoi malisse moya gambill pavel henman coreetja roddick haas shutler dent j.blake
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
gdzie sa relacje z US OPEN na zywo? podajcie jakies adresy www, z gory dzieki!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2002
Posty: 2,802 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]gdzie sa relacje z US OPEN na zywo? podajcie jakies adresy www, z gory dzieki!![/qb] programik można ściągnąć z oryginalnej strony www.usopen.org [ usopen.org] => ibm toolbar
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
dzieki, dzieki, wlasnie sobie sledze wyniki na LIVE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no ale mi sie nie sprawuje PAVEL, bo jakos mu slabo idzie z Levym, no i tez postawielem na El Ayanoui a on tez sie meczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale dzieki za namiary <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]...? czlowieku nie wiem czy pusciles to jako akumulator czy kazdy typ jako singiel ale jedno tak czy owak mozna powiedziec :JUZ JESTES W PLECY JESLI AKU TO NA 100% JESLI SINGLE TO NIE SPODZIEWAJ SIE WIEKSZEGO ZWROTU JA 3.4 %Z GRY.He po co wogole tak grac lepiej wyrzucic pieniadze za okno lub rozpalic w kominku.Tysio pomysl troche bo utrzymujesz bykmacherow ale to dobrze bo wiecej jest takich jak ty a dzieki temu takie firmy istnieja. gDY CZYTAM TE TYPY TO MAM :eek: TAKIE OCZY czlowieku jesli pusciles to nawet za 2zl to jestes skonczonym idiota. pozdrawiam i pomysl czy te typy mialy sens.[/qb] gratuluje tysio111 (Levy @6,25), no i wyszło kto jest skończonym idiota - bo nie sztuka jest powypisywać i zagrać po kursie 1,10 ... no i przegrać
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
WITAM Mam proźbę może mi ktoś napisać dokładnie jak się ściąga program do transmisji LIVE? Bo ja ogólnie to jestem lamus komputerowy i się nie znam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
dzis warto puscic takie oto singielki wszystko wygrywajacy: 1)ljubicic 2)safin 3)dent 4)boutter(warto bo na hardzie ma on lepszy bilans od gugi a,wiadomo tamten ciagle lapie forme) 5)lee.h powinno sie wyjsc na plus ale to wszystko zalezy oczywiscie jak ktos sie zdecyduje od doboru stawek ale to juz wasz problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Cze Ruano Pascuale- Frazier 1 (1,8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]dzis warto puscic takie oto singielki wszystko wygrywajacy: 1)ljubicic 2)safin 3)dent 4)boutter(warto bo na hardzie ma on lepszy bilans od gugi a,wiadomo tamten ciagle lapie forme) 5)lee.h powinno sie wyjsc na plus ale to wszystko zalezy oczywiscie jak ktos sie zdecyduje od doboru stawek ale to juz wasz problem.[/qb] Dobór stawek jest równie istotny jak same typy, więc skoro się RAFTER zdecydowałeś ZA DARMO uchylić nam rąbka swojej tajemnicy jak wygrywać, dobrze by było gdybyś podawał kompletne typy (wraz z kursem i stawką). Mam nadzieję, że ci te single wszystkie wejdą, ale tak z ostrożności chciałbym uniknąć sytuacji, gdy np. wejdzie ci tylko jeden z nich i powiesz, że ten co wszedł to trzeba grało grać za 10.000 zł, bo to był najpewniejszy typ, a pozostałe po 1000 zł i gdybyście tak zagrali to byłaby wygrana, a tak moje dobre typy zmarnowaliście, bo nie umieliście dobrać stawek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 939 |
uq$ narazie nie mam ochoty podawac stawek za jakie gram na poszczegolne typy bo nie lubie tego forum i tyle.Wspomnialem ze to zrobie w swoim czasie wiec badz spokojny detektywie wszystko bedziesz mial czarno na bialym.Ale masz szczescie wiesz podam ci rozklad stawek na te mecze w ramach dobrej nowiny ktora przydarza sie tym ktorzy szukaja,pytaja,probuja.Zapytales wiec masz a jesli chodzi o to ze pozniej moglbym sie chwalic ze i tak wygralem bo postawilem tak czy tak...UQ$ wybacz ale ja nie jestem az tak zwariowany jak myslisz i daleko mi od piepszenia bajek,bo co mi z tego.Oto stawki w ramach dobrej nowiny dla ciebie i nie jest to zadna rewelacja bo te typy nie sa nastawione na duzy zysk tylko niewielki,bo jak wiesz czekam na denta i to on ma zarobic cos konkretnego a to poprostu bedzie premia jak wszystko potoczy sie wg mego przypuszczenia stawki: 1)ljubicic kurs 1.85 stawka 45 zl 2)safin kurs 1.25 stawka 400 zl 3)dent kurs 1.4 stawka 500 zl(to puscilem wczoraj) 4)boutter kurs 2.3 stawka 70 zl 5)lee.h kurs 1.95 stawka 100zl w szczegolnosci licze na denta,safina(inbanko),i pocichu na bouttera ale jakos "nie czuje go by moc postawic wiecej) razem 1115 zl i jest to dzien w ktorym licze przynajmniej na ok 200-300zl zysku masz czego chciales.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Według mnie powinni dziś wygrać : Okun i Dent z troche wyższych kursów : A.MArtin a w GB bardzo kuszący kurs na Podkolizne @5 z Anką Barną
pozdrwiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moje typy na środę.Powiedzcie co o nich sądzicie: Myskina-Chladkova 1 Majoli-Srebotnik 1 De los rios-Bartoli 1 Kuzniecova-Husarova 2 Farina-Callens 1
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
Z dnia wczorajszego jestem zadowolony , 3 typy z 4 weszly - najbardziej jestem zadowolony z Kuznetzovej bo to zawsze po kursie wyzszym niz przeciwniczka, ale tez z Tulyaganovej mimo 1,45 ale 6:0 6:0 jest imponujace, jedynie Krajicek skreczowal, wiec na to nie było wpływu.
Na dziś: 1. Popp - Vinciguerra 1 @1,40 - Vinciguerra rozegral 6 meczow w tym roku wszystkie przegral i co gorsza nie zdobyl zadnego seta!!! 2. Lee - Fish 2 @1,84 - ATP Champion Race 79-ka gra z 99-ka ale wystarczy napisac ze bilans w sierpniu na korzyść Madry'ego 3. Kucera K. v Stepanek R. 2 @1,86 słowacko-czeski pojedynek , na korzyść czecha przemawia i wyższe miejsce w ATP CR jak rowniez dodatni bilans tegorocznych meczow (Kucera jedynie 12-12), wygrane lipcowe z Federerem i Clavetem, jedyne in minus to brak meczow sierpniowych
Czekam na Kuertena czy jest w stanie powalczyć ziu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 504 |
U pan dzis: 1. Zvonareva - Gagliardi 1 @1,61 tu nie trzeba komentować, 2 to bedzie super sensacja 2. Montolio - Serra-Zanetti 2 @1,90 Montolio ostatni mecz wygrany 11 kwietnia pozniej 11 porazek, włoszka natomiast przeszla przez sito kwalifikacji US OPen, i spokojenie wygrala 4 mecze
ziu
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Kolejne typy na środę: Dechy-Tulyaganowa 1 Bedanova-Lichovceva 1 Dementiewa-Schiavone 1 Panova-Zuluaga 1 Foretz-Widjaja 2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|