Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Mar Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Originally Posted by darkoo
Originally Posted by Mar
Originally Posted by platynowy007
Originally Posted by lupus
Klapki sa dla bab, gejow i amerykanow
Uwazam podobnie wink tel z klapką to jakieś niemęskie tongue grin

jestem gejem i mam Benq-Siemens EF 81


piwo grin grin grin grin grin

mam v3i, może sie umówimy laugh laugh laugh

lupus skąd Ty takie teorie odnośnie klapek masz grin

Czemu nie laugh

a lupus to pewnie jakiś drugi Einstein laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja sam mialem kiedys tel z klapka, ale nie caly tylko klapka na klawiature(moj pierwszy Ericsson, srebrny chyba model t23).
Ale nie ja go se wtedy wybieralem wink

Tel z klapka uzywaja kobiety, bo one sa male, a takie lubia wlasnie baby.

Oprcz tego Amerukanie, gdzie nie spojzysz, urywki z wiadomosci, filmow czy teledyskow wszedzie klapka i przewaznie Motorola. wink

A pedaly?
hehe, to nie mezczyzni, wiec tez klapka wink

U mnie w rodzinie i wsrod znajomych, nie ma ani jednego kolesia z tel z klapka, natomiast jest kilka kobiet.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
To prawda: w USA to zdecydowana wiekszosc fony z klapkami. Ja tego nie lubie bo jesli rozmawiam to wtedy telefon sie robi za duzy. Nawet pisanie sms-a gdzies autobusie czy w innym miejscu wymaga wiekszej ilosci miejsca. Do tego bardziej rzucasz sie w oczy ...

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by rivex
To prawda: w USA to zdecydowana wiekszosc fony z klapkami. Ja tego nie lubie bo jesli rozmawiam to wtedy telefon sie robi za duzy. Nawet pisanie sms-a gdzies autobusie czy w innym miejscu wymaga wiekszej ilosci miejsca. Do tego bardziej rzucasz sie w oczy ...

Heh, nie no przyjebałeś w tym momencie nieźle :]

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by Llama
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie.

Widze kolega też z klapką grin

Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Llama
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie.

Szachy są dla lam grin

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Llama
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie.

Szachy są dla lam grin

grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
[Linked Image]

klapki nie mam. jest coś ciekawszego.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
bo to pół klapka laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
wink

Sa gusta i gusciki, mi sie z klapka nie podobaja i tyle, te z wysuwana czescia tel rowniez wink

Dla mnie tel to to ma wygladac jak tel, z duzym wyswietlaczem i duza klawiatura, zebym mogl pisac smsy palcami, a nie paznokciami grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Mruzu
bo to pół klapka laugh laugh

czyli jest biseksualny smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Originally Posted by lupus
Dla mnie tel to to ma wygladac jak tel, z duzym wyswietlaczem i duza klawiatura, zebym mogl pisac smsy palcami, a nie paznokciami grin

powiedz że v3i taka nie jest wink

ale spoko niedługo zmieniam na mdaIII tam jest wszystko duże ;P


Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 1,013 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1