|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,816 |
Czemu nie  a lupus to pewnie jakiś drugi Einstein 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja sam mialem kiedys tel z klapka, ale nie caly tylko klapka na klawiature(moj pierwszy Ericsson, srebrny chyba model t23). Ale nie ja go se wtedy wybieralem  Tel z klapka uzywaja kobiety, bo one sa male, a takie lubia wlasnie baby. Oprcz tego Amerukanie, gdzie nie spojzysz, urywki z wiadomosci, filmow czy teledyskow wszedzie klapka i przewaznie Motorola.  A pedaly? hehe, to nie mezczyzni, wiec tez klapka  U mnie w rodzinie i wsrod znajomych, nie ma ani jednego kolesia z tel z klapka, natomiast jest kilka kobiet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
To prawda: w USA to zdecydowana wiekszosc fony z klapkami. Ja tego nie lubie bo jesli rozmawiam to wtedy telefon sie robi za duzy. Nawet pisanie sms-a gdzies autobusie czy w innym miejscu wymaga wiekszej ilosci miejsca. Do tego bardziej rzucasz sie w oczy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
To prawda: w USA to zdecydowana wiekszosc fony z klapkami. Ja tego nie lubie bo jesli rozmawiam to wtedy telefon sie robi za duzy. Nawet pisanie sms-a gdzies autobusie czy w innym miejscu wymaga wiekszej ilosci miejsca. Do tego bardziej rzucasz sie w oczy ... Heh, nie no przyjebałeś w tym momencie nieźle :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie. Widze kolega też z klapką 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie. Szachy są dla lam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
lupus jest spec od wszystkiego, wie dla kogo telefony z klapką, wie dla kogo szachy. on wszystko wie. Szachy są dla lam  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
[ Linked Image] klapki nie mam. jest coś ciekawszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,549 |
bo to pół klapka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
 Sa gusta i gusciki, mi sie z klapka nie podobaja i tyle, te z wysuwana czescia tel rowniez  Dla mnie tel to to ma wygladac jak tel, z duzym wyswietlaczem i duza klawiatura, zebym mogl pisac smsy palcami, a nie paznokciami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
bo to pół klapka  czyli jest biseksualny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Dla mnie tel to to ma wygladac jak tel, z duzym wyswietlaczem i duza klawiatura, zebym mogl pisac smsy palcami, a nie paznokciami  powiedz że v3i taka nie jest  ale spoko niedługo zmieniam na mdaIII tam jest wszystko duże ;P
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|