Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#116630 14/10/2002 20:27
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
M
M Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
to ja założe..

a przy okazji - dzis mecz na który wiele osób zagralo :

Casanova - Martinez 1

ja nie widze możliwosci przegrania meczu przez szwajcarkę (jezeli utrzyma forme z Fielderstadt) choc Martinez stara spryciara może ugrać kilka gemów.. (oby np. 4 meczu) grając swoje loby w hali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Typ 1 10/10

Bonus: Unibet
#116631 14/10/2002 21:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
kurna ale sie wpiepszylem z Normanem [Linked Image]

#116632 14/10/2002 21:43
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Kurszak, na razie Zabaleta vs Norman (7:6) (6-6) !!!!!

Tak wiec trzeba sie ratowac: [Linked Image]

[Linked Image]

#17

Casanova M. v Martinez C.

odd: 1.6

gamebookers

(1-1)

#116633 14/10/2002 21:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
no ale poczekamy na Blake i Corretje i bedzie bilans 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [Linked Image]

#116634 14/10/2002 21:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał profi:
[qb]kurna ale sie wpiepszylem z Normanem [Linked Image][/qb]
a moze jeszcze powalczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 5:5 w drugim

#116635 14/10/2002 22:28
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Quote
Zabaleta vs Norman (7:6) (6-7) (2-4) [Linked Image] [Linked Image]

#116636 14/10/2002 22:30
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
1:4 w 3 dla Normanka musze cofnąc ten post z czarnej listy

#116637 14/10/2002 22:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Boze widac ze Casanova zupelnie nie radzi sobie z Martinez zupelnie nie wie jak odbierac to pilki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Martinez jak z dzieckiem sie z nia bawi niestety...Oj Casanova Casanova zacznij grac bo emerytka pojedzie cie jak dziecko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#116638 14/10/2002 22:53
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
M.Norman-Zabaleta 6:7,7:6,6:2
wiec kupon za 50 PLN dalej w trakcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
http://www.typowanie5.republika.pl/index.htm.htm

#116639 14/10/2002 22:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
#14

Norman M. v Zabaleta M. 6:7 7:6 6:2 [Linked Image]

odd: 1.6

gamebookers

(2-1)

Ufff, najadlem sie nerwow, nawet puscilem mecz awaryjny, jesli on nie wejdzie to dopiero bede wsciekly... :rolleyes:

#116640 15/10/2002 01:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał lino:
[qb]
Ufff, najadlem sie nerwow, nawet puscilem mecz awaryjny, jesli on nie wejdzie to dopiero bede wsciekly... :rolleyes: [/qb]
Co to za mecz??

#116641 15/10/2002 01:05
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
#17

Casanova M. v Martinez C. (4-6) (3-6)

odd: 1.6


(2-2)

To byl ten mecz awaryjny, jak widac sytuacje sie odwrocily, ale jestem zawiedziony - pusiclem na szybkiego i taki skutek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#116642 15/10/2002 01:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]...Martinez jak z dzieckiem sie z nia bawi niestety...[/qb]
Casanowa jest jeszcze dzieckiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ma dopiero 17 lat :eek:

#116643 15/10/2002 01:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
No to mamy kolejny horror dzisiejszego dnia (przynajmniej ja mam w tej chwili..).
Genialny James Blake prowadzil w 1 secie 3:0, potem 4:1, zeby dac wyrwac sobie taka przewage i w tej chwili broni sie przed setem przy stanie 4:5..Boze, co za duren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tenis jest piekny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#116644 15/10/2002 01:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
ojooojo Blake graj pajacu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#116645 15/10/2002 01:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
to ty nie dostales cynku ze blake to przegra bo ja dostalem

#116646 15/10/2002 01:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał sajmon:
[qb]to ty nie dostales cynku ze blake to przegra bo ja dostalem[/qb]
wiesz bys pierdul nie gadał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#116647 15/10/2002 01:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
popelnia duzo podwojnych bledow

#116648 15/10/2002 01:54
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
if blake doesn`t make too much selferrors he should dominate this game with his powertennis stake

#116649 15/10/2002 01:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
****a ale mi cynk heheheh :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (11kera11, Lukasz111, JelineK, rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, kamel, alfa), 1,177 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,892
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1