|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 765 |
to ja założe..
a przy okazji - dzis mecz na który wiele osób zagralo :
Casanova - Martinez 1
ja nie widze możliwosci przegrania meczu przez szwajcarkę (jezeli utrzyma forme z Fielderstadt) choc Martinez stara spryciara może ugrać kilka gemów.. (oby np. 4 meczu) grając swoje loby w hali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Typ 1 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
kurna ale sie wpiepszylem z Normanem [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Kurszak, na razie Zabaleta vs Norman (7:6) (6-6) !!!!! Tak wiec trzeba sie ratowac: [ Linked Image] [ Linked Image] #17 Casanova M. v Martinez C. odd: 1.6 gamebookers(1-1)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
no ale poczekamy na Blake i Corretje i bedzie bilans 2-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał profi: [qb]kurna ale sie wpiepszylem z Normanem [ Linked Image][/qb] a moze jeszcze powalczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> 5:5 w drugim
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
1:4 w 3 dla Normanka musze cofnąc ten post z czarnej listy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Boze widac ze Casanova zupelnie nie radzi sobie z Martinez zupelnie nie wie jak odbierac to pilki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Martinez jak z dzieckiem sie z nia bawi niestety...Oj Casanova Casanova zacznij grac bo emerytka pojedzie cie jak dziecko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
M.Norman-Zabaleta 6:7,7:6,6:2 wiec kupon za 50 PLN dalej w trakcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> http://www.typowanie5.republika.pl/index.htm.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
#14 Norman M. v Zabaleta M. 6:7 7:6 6:2 [ Linked Image] odd: 1.6 gamebookers(2-1) Ufff, najadlem sie nerwow, nawet puscilem mecz awaryjny, jesli on nie wejdzie to dopiero bede wsciekly... :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Oryginalnie wysłał lino: [qb] Ufff, najadlem sie nerwow, nawet puscilem mecz awaryjny, jesli on nie wejdzie to dopiero bede wsciekly... :rolleyes: [/qb] Co to za mecz??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
#17
Casanova M. v Martinez C. (4-6) (3-6)
odd: 1.6
(2-2)
To byl ten mecz awaryjny, jak widac sytuacje sie odwrocily, ale jestem zawiedziony - pusiclem na szybkiego i taki skutek. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Oryginalnie wysłał kuba81: [qb]...Martinez jak z dzieckiem sie z nia bawi niestety...[/qb] Casanowa jest jeszcze dzieckiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ma dopiero 17 lat :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
No to mamy kolejny horror dzisiejszego dnia (przynajmniej ja mam w tej chwili..). Genialny James Blake prowadzil w 1 secie 3:0, potem 4:1, zeby dac wyrwac sobie taka przewage i w tej chwili broni sie przed setem przy stanie 4:5..Boze, co za duren <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tenis jest piekny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
ojooojo Blake graj pajacu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
to ty nie dostales cynku ze blake to przegra bo ja dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał sajmon: [qb]to ty nie dostales cynku ze blake to przegra bo ja dostalem[/qb] wiesz bys pierdul nie gadał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
popelnia duzo podwojnych bledow
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
if blake doesn`t make too much selferrors he should dominate this game with his powertennis stake
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
****a ale mi cynk heheheh :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka