|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Lapentti - Kratochv -> 1
----------- Bilans: 5-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
W gb pokazuje ze gra Lapentti N z tym Kratochvil M., ale gdy prosza mnie o potwierdzenie zakaladu jest napisane: Larsson M. vs Kratochvil M - moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
#18
Clement v Lopez F.
odd: 1.38
gamebookers
(3-3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212 |
Dzisiaj Gustavo podziękuje za dziką kartę organizatorom turnieju: Kuerten - Srichaphan 1 1,55 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Oryginalnie wysłał dove: [qb]Lapentti - Kratochv -> 1
----------- Bilans: 5-2[/qb] Lapentti - Kratochvil 7:6 6:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Bilans: 6-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
Clement v Lopez F. 6-7,6-3,1-1 bardzo frustrujace spotkanie , proby gry przy siatce Clementa to zenada po prostu , chyba zle spal albo cos mu w nocy zroslo... gwoli sprawiedliwosci co najmniej dwie pilki nieslusznie zabrane przez sedziego liniowego w dosc kluczowych momentach, miejmy nadzieje ze dobrze sie skonczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435 |
Clement v Lopez F. 6-7,6-3,4-6 co za JELEŃ !!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Clement
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Bilans 2-1 Profek Safin-Calleri typ:1 (1.3)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Nie zgodzę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja zagrałem dziś odwrotnie Chladkowa przeszła eliminacje bez straty seta tracąc 12 gemów w 3 meczach Schnyder ostatnio tez bez rewelacji i myśle że szanse w tym meczu przynajmniej wyrównane Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Schnyder - Chladkova -> 2
----------- Bilans: 6-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828 |
Chociaz Patty dzis nie zawiodla, szkoda ze zamiast niej wybralem Clementa i Pavela. Jednak granie przeciw gospodarzom przynajmniej w pierwszych rundach nie jest za dobrym pomyslem. Dla tych ktorzy grali mecz deblowy: M. Hill/L. Paes vs. (S)X. Malisse/S. Schalken
Xavier przed chwila skreczowal w meczu z Grosjeanem i cos czuje (prawie na pewno) nie wystapi w deblu, wiec beda zwroty, a jesli ktos (np. ja) podal ten typ w konkursie, trzeba bedzie go zastapic jakims innym. Ale trzeba jeszcze poczekac na oficjalne info.
Clement, Pavel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
widzisz kura Schynder wygrała w takim razie bilans 3-1 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598 |
Oryginalnie wysłał dove: [qb]Schnyder - Chladkova -> 2
----------- Bilans: 6-2[/qb] Schnyder - Chladkova 6:3 6:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ----------- Bilnas: 6:3
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Co jest Safin jest planowany na dzis? czy na jutro? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Oryginalnie wysłał kapsel: [qb]safin gra dzisiaj a co[/qb] nic bo czekam niecierpliwie na wynik
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772 |
Ehh clement zawiodl, a wahalem sie przed wyborem Clementalub Lapentii, niestety zle wybralem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
(3-4)
Jest jakis pewny typ jeszcze na dzisiaj z single'i?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137 |
Chyba naślę Jurka Kilera na Ferrero J.C, jak można tak grać, moje nerwy są w dużym rozstroju chyba trzeba sobie walnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .
Pozdrawiam.
P.S. A co sądzicie o jutrzejszym meczu
Henman T. v Srichaphan P. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
Johansson T - Norman M. 1 1.8 Expekt :2gw:
|
|
|
Link skopiowany do schowka