Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11
#116670 15/10/2002 12:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Lapentti - Kratochv -> 1

-----------
Bilans: 5-2

Bonus: Unibet
#116671 15/10/2002 13:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
W gb pokazuje ze gra Lapentti N z tym Kratochvil M., ale gdy prosza mnie o potwierdzenie zakaladu jest napisane: Larsson M. vs Kratochvil M - moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#116672 15/10/2002 13:23
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
#18

Clement v Lopez F.

odd: 1.38

gamebookers

(3-3)

#116673 15/10/2002 13:57
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 212
Dzisiaj Gustavo podziękuje za dziką kartę organizatorom turnieju:
Kuerten - Srichaphan 1 1,55 prof

#116674 15/10/2002 18:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał dove:
[qb]Lapentti - Kratochv -> 1

-----------
Bilans: 5-2[/qb]
Lapentti - Kratochvil 7:6 6:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bilans: 6-2

#116675 15/10/2002 18:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Clement v Lopez F.
6-7,6-3,1-1
bardzo frustrujace spotkanie , proby gry przy siatce Clementa to zenada po prostu , chyba zle spal albo cos mu w nocy zroslo...
gwoli sprawiedliwosci co najmniej dwie pilki nieslusznie zabrane przez sedziego liniowego w dosc kluczowych momentach,
miejmy nadzieje ze dobrze sie skonczy...

#116676 15/10/2002 19:10
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 435
Clement v Lopez F.
6-7,6-3,4-6
co za JELEŃ !!!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Clement

#116677 15/10/2002 19:33
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Bilans 2-1 Profek
Safin-Calleri typ:1 (1.3)

#116678 15/10/2002 21:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
No to jeszcze spubujemy na... Profek
Schnyder - Chladkova typ:1 (1.55)

(2-1) [img]http://mysmilies.com/?action=random&archive=contrib/Thorin[/img]
http://www.typowanie5.republika.pl/index.htm.htm

#116679 15/10/2002 21:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał profi:
[qb]No to jeszcze spubujemy na... Profek
Schnyder - Chladkova typ:1 (1.55)

(2-1) [img]http://mysmilies.com/?action=random&archive=contrib/Thorin[/img]
http://www.typowanie5.republika.pl/index.htm.htm [/qb]
Nie zgodzę się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja zagrałem dziś odwrotnie Chladkowa przeszła eliminacje bez straty seta tracąc 12 gemów w 3 meczach Schnyder ostatnio tez bez rewelacji i myśle że szanse w tym meczu przynajmniej wyrównane

Pozdrawiam

#116680 15/10/2002 22:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Schnyder - Chladkova -> 2

-----------
Bilans: 6-2

#116681 15/10/2002 23:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
R
raf Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,828
Chociaz Patty dzis nie zawiodla, szkoda ze zamiast niej wybralem Clementa i Pavela. Jednak granie przeciw gospodarzom przynajmniej w pierwszych rundach nie jest za dobrym pomyslem.
Dla tych ktorzy grali mecz deblowy:
M. Hill/L. Paes vs. (S)X. Malisse/S. Schalken

Xavier przed chwila skreczowal w meczu z Grosjeanem i cos czuje (prawie na pewno) nie wystapi w deblu, wiec beda zwroty, a jesli ktos (np. ja) podal ten typ w konkursie, trzeba bedzie go zastapic jakims innym. Ale trzeba jeszcze poczekac na oficjalne info.

Clement, Pavel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#116682 16/10/2002 00:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
widzisz kura Schynder wygrała w takim razie bilans
3-1 [Linked Image]

#116683 16/10/2002 00:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 598
Quote
Oryginalnie wysłał dove:
[qb]Schnyder - Chladkova -> 2

-----------
Bilans: 6-2[/qb]
Schnyder - Chladkova 6:3 6:2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

-----------
Bilnas: 6:3

#116684 16/10/2002 01:47
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Co jest Safin jest planowany na dzis?
czy na jutro? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#116685 16/10/2002 02:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 430
safin gra dzisiaj a co

#116686 16/10/2002 02:12
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
Oryginalnie wysłał kapsel:
[qb]safin gra dzisiaj a co[/qb]
nic bo czekam niecierpliwie na wynik

#116687 16/10/2002 02:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,772
Ehh clement zawiodl, a wahalem sie przed wyborem Clementalub Lapentii, niestety zle wybralem.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

(3-4)

Jest jakis pewny typ jeszcze na dzisiaj z single'i?

#116688 16/10/2002 03:05
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
W
member
member
W Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 137
Chyba naślę Jurka Kilera na Ferrero J.C, jak można tak grać, moje nerwy są w dużym rozstroju chyba trzeba sobie walnąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: .

Pozdrawiam.

P.S. A co sądzicie o jutrzejszym meczu

Henman T. v Srichaphan P. 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#116689 16/10/2002 03:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Johansson T - Norman M. 1 1.8 Expekt :2gw:

Strona 3 z 11 1 2 3 4 5 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, aker, $-man, kamel, Sensei, alfa, rafal08, betowiec, rymoholik, burbon), 2,443 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,295
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1