|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4 |
Na razie bawię się opcją Play For Fun bo boję się porażki na samym starcie, ale czy powinienem się jakoś uwijać z dokonaniem pierwszej wpłaty na konto, jest jakiś określony czas na to? No i czy jak już wpłacę jakąś kasę to czy trzeba nią jakoś szybko obrócić aby nie znikła czy może sobie ona tam kwitnąć ile tylko będę chciał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Na razie bawię się opcją Play For Fun bo boję się porażki na samym starcie, ale czy powinienem się jakoś uwijać z dokonaniem pierwszej wpłaty na konto, jest jakiś określony czas na to? No i czy jak już wpłacę jakąś kasę to czy trzeba nią jakoś szybko obrócić aby nie znikła czy może sobie ona tam kwitnąć ile tylko będę chciał? A dlaczego niby ta kasa ma zniknąć ? Może sobie leżeć do końca świata i nie zniknie. No chyba, że bf zwini działalność, w co wątpię. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789 |
marcepan jak w Betfair mam pieniądze i uwierz mi żadko gram. Jak wiemy dużym plusem Betfairu jest, że nie wycofuje żadnych meczów. Dlatego też tam mam pieniądze abym mógł zagrać sobie takie propozycje. O bezpieczeństwo na BF bać się nie trzeba jest to giełda do, której mam wielkiej zaufanie. Nie masz o co się bać. Nie miałem z BF żadnych problemów.
.::Think Twice::.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Witam, czy przy wyplacie na karte tez sie placi 15E prowizji, tak jak to ma miejsce przy przelewie bankowym?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Dzieki, a po jakim czasie kasa bedzie na moim koncie przy wplacie karta? Moze dla niektorych glupie tytanie, ale nigdy nie wplacalem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,348 Likes: 11 |
Dzieki, a po jakim czasie kasa bedzie na moim koncie przy wplacie karta? Moze dla niektorych glupie tytanie, ale nigdy nie wplacalem  po sekundzie gora pieciu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Wielki dzieki Rafal08  To troche szybciej niz sie spodziewalem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Dostałem od Betfair tzw. outbound bonus. Od supportu dowiedziałem się, mam postawić zakłady za 20 E i to wszystko. Tu na forum wyczytałem, że trzeba będzie ten bonusik jeszcze raz obrócić. I mam pytanie, czy jest jakiś minimalny kurs tego jednokrotnego obrotu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Mam kolejny problem  Zarejestrowalem swoja karte, zlecam wplate pieniedzy i dostaje komunikat: "Twój bank odrzucił transakcję. Prosimy upewnić się czy wprowadzone zostały poprawnie wszystkie dane karty (włącznie z 3 cyfrowym kodem bezpieczeństwa (CV2), znajdującym się na odwrocie Twojej karty). Przed dokonaniem kolejnej operacji, prosimy odczekać 2 minuty." Mam karte debetowa Visa Electron z Mbanku, konto w Mbanku w zlotowkach, a w Betfair w euro, czy to, ze bank odrzucil ta tranzakcje wynika z tego, ze jest rozbieznosc w walutach? Chyba tylko to pozostaje, bo kod bezpieczenstwa na pewno wpisalem dobry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
od kiedy karta debetowa mozna robic takie transakcje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Proponuje Ci napisac do BF zeby sprawdzic czy karta jest poprawnie zarejestrowana , ja daje sobie paznokcie obciac ze dane swojej wpisywalem poprawnie i mialem podobny komunikat. poszedł mail do BF i okazalo sie ze nastapił bład podczas rejestracji (takie rzeczy jak dane karty sprawdzam 5razy) , karte wyrejestrowali i zarejestrowałem od nowa i wszystko gra. To ze masz konto w pln nie powinno miec najmniejszego znaczenia ale ja nie korzystam z Mbanku ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
Łoł , nie zjarzyłem ze chodzi o debetowke ;-) ta chyba nigdzie nie mozna ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Aha, tego tez nie wiedzialem niestety... Nastepne pytanie, czy moge zlozyc depozyt z karty kredytowej swojego taty(konto jest zarejestrowane na mnie), wiem, ze moge sie z tym pytaniem zwrocic do supportu, ale jezeli ktos wie to tutaj bedzie szybciej Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Aha, tego tez nie wiedzialem niestety... Nastepne pytanie, czy moge zlozyc depozyt z karty kredytowej swojego taty(konto jest zarejestrowane na mnie), wiem, ze moge sie z tym pytaniem zwrocic do supportu, ale jezeli ktos wie to tutaj bedzie szybciej Pozdro nie mozesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783 |
Dzieki yaaho, nie mam wiecej pytan, wplace przelewem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
zwierzak, karta debetowa Visa Electron jest dostepna w Wielkiej Brytanii rowniez dla osob niepelnoletnich stad automatyczna blokada depozytu. pezslij do betfair dokumenty KYC i karta powinna zostac manualnie dodana przez Helpdesk http://service.betfair.info/info_polish.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
zamów sobie ekarte, albo jakąś kartę kredytową bo zwykłym electronem to nie wpłacisz do zadnego buka
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401 |
Wie ktos czy mozna gdzies sprawdzic ilosc rozegranych RAKED HANDS ??? thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
nalezy policzyć. rozegraj więcej niz dziesięć i wtedy na pewno sie zakwalifikujesz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|