Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
yaaho #1166436 25/04/2007 06:43
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 4
Na razie bawię się opcją Play For Fun bo boję się porażki na samym starcie, ale czy powinienem się jakoś uwijać z dokonaniem pierwszej wpłaty na konto, jest jakiś określony czas na to? No i czy jak już wpłacę jakąś kasę to czy trzeba nią jakoś szybko obrócić aby nie znikła czy może sobie ona tam kwitnąć ile tylko będę chciał?

Bonus: Unibet
marcepan #1166692 25/04/2007 17:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by marcepan
Na razie bawię się opcją Play For Fun bo boję się porażki na samym starcie, ale czy powinienem się jakoś uwijać z dokonaniem pierwszej wpłaty na konto, jest jakiś określony czas na to? No i czy jak już wpłacę jakąś kasę to czy trzeba nią jakoś szybko obrócić aby nie znikła czy może sobie ona tam kwitnąć ile tylko będę chciał?
A dlaczego niby ta kasa ma zniknąć ? Może sobie leżeć do końca świata i nie zniknie. No chyba, że bf zwini działalność, w co wątpię. smile

marcepan #1167563 25/04/2007 22:49
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
marcepan jak w Betfair mam pieniądze i uwierz mi żadko gram. Jak wiemy dużym plusem Betfairu jest, że nie wycofuje żadnych meczów. Dlatego też tam mam pieniądze abym mógł zagrać sobie takie propozycje. O bezpieczeństwo na BF bać się nie trzeba jest to giełda do, której mam wielkiej zaufanie. Nie masz o co się bać. Nie miałem z BF żadnych problemów.

.::Think Twice::.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Witam, czy przy wyplacie na karte tez sie placi 15E prowizji, tak jak to ma miejsce przy przelewie bankowym?

zwierzu #1168595 26/04/2007 03:20
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
nie placi sie nic

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Dzieki, a po jakim czasie kasa bedzie na moim koncie przy wplacie karta? Moze dla niektorych glupie tytanie, ale nigdy nie wplacalem smile

zwierzu #1168624 26/04/2007 03:33
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,373
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,373
Likes: 11
Originally Posted by zwierzu
Dzieki, a po jakim czasie kasa bedzie na moim koncie przy wplacie karta? Moze dla niektorych glupie tytanie, ale nigdy nie wplacalem smile

po sekundzie gora pieciu grin

rafal08 #1168635 26/04/2007 03:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Wielki dzieki Rafal08 smile To troche szybciej niz sie spodziewalem... smile

zwierzu #1168774 26/04/2007 04:42
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Dostałem od Betfair tzw. outbound bonus. Od supportu dowiedziałem się, mam postawić zakłady za 20 E i to wszystko. Tu na forum wyczytałem, że trzeba będzie ten bonusik jeszcze raz obrócić. I mam pytanie, czy jest jakiś minimalny kurs tego jednokrotnego obrotu?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Mam kolejny problem smirk Zarejestrowalem swoja karte, zlecam wplate pieniedzy i dostaje komunikat:

"Twój bank odrzucił transakcję. Prosimy upewnić się czy wprowadzone zostały poprawnie wszystkie dane karty (włącznie z 3 cyfrowym kodem bezpieczeństwa (CV2), znajdującym się na odwrocie Twojej karty). Przed dokonaniem kolejnej operacji, prosimy odczekać 2 minuty."

Mam karte debetowa Visa Electron z Mbanku, konto w Mbanku w zlotowkach, a w Betfair w euro, czy to, ze bank odrzucil ta tranzakcje wynika z tego, ze jest rozbieznosc w walutach? Chyba tylko to pozostaje, bo kod bezpieczenstwa na pewno wpisalem dobry...

zwierzu #1168835 26/04/2007 04:58
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
od kiedy karta debetowa mozna robic takie transakcje?

zwierzu #1168836 26/04/2007 04:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Proponuje Ci napisac do BF zeby sprawdzic czy karta jest poprawnie zarejestrowana , ja daje sobie paznokcie obciac ze dane swojej wpisywalem poprawnie i mialem podobny komunikat.
poszedł mail do BF i okazalo sie ze nastapił bład podczas rejestracji (takie rzeczy jak dane karty sprawdzam 5razy) , karte wyrejestrowali i zarejestrowałem od nowa i wszystko gra.
To ze masz konto w pln nie powinno miec najmniejszego znaczenia ale ja nie korzystam z Mbanku ;-)

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Łoł , nie zjarzyłem ze chodzi o debetowke ;-)
ta chyba nigdzie nie mozna ;/

Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Aha, tego tez nie wiedzialem niestety... Nastepne pytanie, czy moge zlozyc depozyt z karty kredytowej swojego taty(konto jest zarejestrowane na mnie), wiem, ze moge sie z tym pytaniem zwrocic do supportu, ale jezeli ktos wie to tutaj bedzie szybciej smile

Pozdro

zwierzu #1168952 26/04/2007 05:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by zwierzu
Aha, tego tez nie wiedzialem niestety... Nastepne pytanie, czy moge zlozyc depozyt z karty kredytowej swojego taty(konto jest zarejestrowane na mnie), wiem, ze moge sie z tym pytaniem zwrocic do supportu, ale jezeli ktos wie to tutaj bedzie szybciej smile

Pozdro

nie mozesz

yaaho #1168966 26/04/2007 05:48
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 783
Dzieki yaaho, nie mam wiecej pytan, wplace przelewem smile

zwierzu #1169063 26/04/2007 06:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
zwierzak, karta debetowa Visa Electron jest dostepna w Wielkiej Brytanii rowniez dla osob niepelnoletnich stad automatyczna blokada depozytu.

pezslij do betfair dokumenty KYC i karta powinna zostac manualnie dodana przez Helpdesk

http://service.betfair.info/info_polish.html

Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
zamów sobie ekarte, albo jakąś kartę kredytową bo zwykłym electronem to nie wpłacisz do zadnego buka

Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 401
Wie ktos czy mozna gdzies sprawdzic ilosc rozegranych RAKED HANDS ??? thx

Gorian1 #1169134 26/04/2007 08:25
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
nalezy policzyć.

rozegraj więcej niz dziesięć i wtedy na pewno sie zakwalifikujesz smile

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1