Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 46 z 72 1 2 44 45 46 47 48 71 72
KIDD #1159599 22/04/2007 17:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Dziś wyciągnełem najlepszego swojego juniora w historii.


Bartłomiej Kukolnik (159550859)
Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 130
Pensja: 2 480 zł/tydzień
Właściciel: WENECJA
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: solidny Defensywa: zadowalający
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: solidny


Jeszcze gdyby zamiast solidnych stałych fragmentów miał podania lub rozegranie to byłby szczyt marzeń.

Bonus: Unibet
KIDD #1161671 23/04/2007 04:00
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
ja nawet nie wiem kogo moge sobie kupic a kogo nie nie znam w ogole listy transferowej...nie wiem ile kto kosztuje ...

1985karas #1173025 27/04/2007 22:43
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
W czym problem lista jest cały czas dostępna trzeba tylko przeglądnąć a na pocżatku i tak napewno kupisz jakiegoś badziewiaka za kupe kasy grin Ja za swojego pierwszego przynajmniej mało zapłaciłem ale "przyszła gwiazda" nie zagrała ani jednego meczu w klubie laugh

Belisariusz #1173721 28/04/2007 02:49
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
hehehhe niezle hehehehe

1985karas #1174631 28/04/2007 18:07
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Taki jest problrm początkujących graczy, że albo kupują po zawyżonych cenach, albo kupują niepotrzebnych zawodników albo (tak jak ja) wystawiają na listę zawodników, którzy nie mają szansy zostac sprzedani (z początkowego składu wystawiłem na listę zawodników, którzy nie mieli żadnej umiejętności powyżej słabej - oczywiście żaden z nich nie został sprzedany).

KIDD #1174788 28/04/2007 19:38
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
to co najlepiej zrobic na poczatku????????

1985karas #1174798 28/04/2007 19:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Czytać poradniki i pytać się doświadczonych graczy o poradę zanim sie podejmie jakomkolwiek decyzję.

KIDD #1177851 29/04/2007 22:27
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
zdobylem juz naweet licencje i czytalem dosc sporo,ale co robic w dalszej kolejnosci?? w co mozna zainwestoiwac a w co na poczatku nie?? JAKIE JEST tWOJE ZDANIE??

1985karas #1178310 29/04/2007 23:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Od początku zalecam zainwestowac w trenowanych zawodników i zakup solidnego trenera.

KIDD #1179108 30/04/2007 04:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Karas, przede wszystkim nie liczyć na to, że po dwóch sezonach będziesz miał wybitną ekipę. Ja na samiutkim początku kupiłem sobie sześciu zadowalających pomocników. Drogo mnie to nie wyszło, starczyło nawet na nowego trenera. I tak poprostu zacząłem ich trenować. Powoli, spokojnie, ale konsekwentnie. Od początku mojej gry minęło już 1,5 roku. Z tamtych pomocników do dziś zostało trzech - wszyscy na poziomie rozgrywania klasa światowa. Poziom pomocy mam teraz na takim poziomie, że mógłbym walczyć nawet w IV lidze. Zacząłem teraz trenować bramkarzy, i tak z kolejnymi formacjami, aż drużyna stanie się naprawdę silna. Ale jedno przede wszystkim: cierpliwość!

KIDD #1179267 30/04/2007 05:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Originally Posted by KIDD
Dziś wyciągnełem najlepszego swojego juniora w historii.


Bartłomiej Kukolnik (159550859)
Lat 17, zadowalający stan formy, zdrowy
Jest przyjemny, zrównoważony i uczciwy
Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Narodowość: Polska
Wskaźnik TSI: 1 130
Pensja: 2 480 zł/tydzień
Właściciel: WENECJA
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: przeciętny Bramkarz: fatalny
Rozgrywanie: słaby Podania: kiepski
Skrzydłowy: solidny Defensywa: zadowalający
Skuteczność: przeciętny St.fragmenty: solidny


Jeszcze gdyby zamiast solidnych stałych fragmentów miał podania lub rozegranie to byłby szczyt marzeń.


Poszedł za niecałe 900 tys.

Radek_89 #1180692 01/05/2007 00:02
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
[quote=KIDD][/quote] Nie licze na to bo wiem,ze to nie jest mozliwe,gram jzu w kilka managertow a tego sie dopiero ucze i chce waszej pomocy i dzieki wam za nia...jesli chodzi o transfery to zadnbego nie zrobilem i na razie sie w to ine bawie,ale mzoe powinienem ,nie chce popelnic bledu jakiego glupiego na poczatku i dlatego ine kupilem nikogo na razie...czekam na dalsze porady:)

KIDD #1180701 01/05/2007 00:06
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
mam juz trenera dos dobrego

Kjetil Sivertsen (39676680)
Lat 51, kiepski stan formy, zdrowy
Trener zadowalający, ofensywny
Jest sympatyczny, z charakterem i nieuczciwy
Poziom doświadczenia fantastyczny, przywódca kiepski.

Specjalność: nieprzewidywalny

Narodowość: Norge
Wskaźnik TSI: 0
Pensja: 2 400 zł/tydzień w tym premia 20%
Właściciel: WKSWielun
Kartki: 0
Kontuzje: zdrowy


Kondycja: kiepski Bramkarz: nędzny
Rozgrywanie: fatalny Podania: nędzny
Skrzydłowy: beznadziejny Defensywa: fatalny
Skuteczność: nędzny St.fragmenty: beznadziejny

Goli w karierze: 0
Hattricków w karierze: 0
Ligowych goli w tym sezonie: 0
Pucharowych goli w tym sezonie: 0

ale nie wiem czy dosc dobry ale takiego mi radzili na poczatek...co mam dalej nim trenowac po kondycji??

1985karas #1181867 01/05/2007 05:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
To nie jest dobry trener bo jest tylko zadowalający. Powinieneś mieć solidnego trenera. To wydatek chyba 318 tys jeśli dobrze pamietam.


Jesli chodzi o trening to zaplanuj co bedziesz trenował i kup odpowiednich zawodników do tego treningu.

KIDD #1183277 01/05/2007 22:19
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
member
member
Dołączył: Mar 2007
Posty: 177
czyli trzeba kupic solidnego conajmniej,to tak zrobie zaraz...
podaj p[rzykald co mam zrobic zeby trenowac np cos:P i jakisch do tegom zawodnikow dobrac?? najlepiej podaj kilka opcji

1985karas #1184421 02/05/2007 02:55
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Najpierw wybierz sobie co chcesz trenować - defensywę, skuteczność, rozgrywanie, skrzydłowych, bramkarzy czy coś innego. Jak już wybierzesz to pomożemy Ci wybrać odpowiednuch ludzi do treningu.

KIDD #1185680 02/05/2007 17:56
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Mimo osiągnięcia najwyższej w historii zespołu pomocy odpadłem z pucharu. Porażka u siebie 0-4, wysoka choć niezasłużona.

KIDD #1185727 02/05/2007 18:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Możecie zobaczyć jak wypadłem w pucharze? Siedzę w robocie i mam zablokowanego HT frown
Mój team: CF Kubusie

Ramzes #1185735 02/05/2007 18:35
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Paranoja.I.Schizofrenia - CF Kubusie 3 - 1


Zobacz mecz: HT Live
Data: 02.05.2007 o 09:00
MatchID: 125162237
Stadion: Lady M. Stadium
Widzów: 50000


1-0 Giuseppi Huamaní (2)
2-0 Giuseppi Huamaní (13)
3-0 Etienne Poelmans (52)
3-1 Cas Roy (58)


Paranoja.I.Schizofrenia
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: ---
Taktyka: normalny
Poziom taktyki: ---

Pomoc: błyskotliwy (maks.)
Prawa obrona: przeciętny (maks.)
Środek obrony: solidny (min.)
Lewa obrona: zadowalający (maks.)
Prawy atak: kiepski (wysoki)
Środkowy atak: zadowalający (wysoki)
Lewy atak: nędzny (maks.)


CF Kubusie
Poziom formacji i ocena graczy
Postawa: ---
Taktyka: Atak środkiem
Poziom taktyki: olśniewający

Pomoc: fantastyczny (wysoki)
Prawa obrona: solidny (min.)
Środek obrony: znakomity (min.)
Lewa obrona: zadowalający (wysoki)
Prawy atak: słaby (wysoki)
Środkowy atak: fantastyczny (maks.)
Lewy atak: słaby (niski)









KIDD #1185739 02/05/2007 18:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,208
No to chu...ówka frown
Ale mimo wszystko dzięki.

Strona 46 z 72 1 2 44 45 46 47 48 71 72

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1