|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Jutro startuje NBA wiec chyba juz pora zalożyć taki temat. Moje typy na 1 kolejke : 90%: New York - Washington 1 Minnesota - Philadelphia 1 Dallas - Detroit 1 Phoenix - Denver 1 70%: San Antonio - Clippers 1 Sacramento - Seattle 1 Houston - Atlanta 1 Orlando - Toronto 1
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Bird masz racje mozna dac same 1,jednak ja nie stawiam meczu KNICKS-Wizards, cicho licze na zwyciestwo druzyny Jordana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Nie liczylbym zbytnio na Wizards. Jordan co prawda uwielbia grac w Madison Square Garden ale tym razem bedzie go kryl Spreewel - duzo szybszy, skoczniejszy i agresywniejszy. Jedynie niski sklad Knicksow jest dla mnie niewiadoma - czy bedą lepsi w pod koszami niż Washington ? To są pierwsze mecze sezonu wiec skutecznosc rzutowa na pewno bedzie niska, plus obrona strefowa (trzeba wiecej rzucac) - zbiorki moga byc kluczem do zwyciestwa, to sie tyczy wszystkich druzyn.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał LarryBird: [qb]Orlando - Toronto 1[/qb] W poprzednim sezonie Czarodzieje mieli problem z Hillem i teraz to samo! Jak zagra w tym meczu to raczej powinna wejsc 1 - Mike Miller nie zagra na bank jescze pez 3-4 tyg (kontuzja w sparingu z Huston) Zatem 70% należy może obniżyć do 55%? Ale zdecydowanego faworyta nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
No to ja tez sie dorzuce! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Twoje typy Larry sa calkiem niezle i mysle ze 90% z nich wejdzie!Na wasyngton i Toronto jednak nie postawie!Oczywiscie o ile na Waszyngton tylko po cichu licze to Toronto uwazam juz za faworyta tego meczu nawet!Jednak nie postawie tego i tak gdyz jak juz kiedys mowilem nie stawiam na druzyny ktore lubie i ktorym kibicuje a tak sie sklada ze oba te zespoly sa w czolowce moich ulubionych na 1 i 2 miejscu dokladnie! Dla mnie najpewniejsze na jutro sa: Dallas - Detroit 1
Phoenix - Denver 1
San Antonio - Clippers 1 I te 3 puszcze pewnie za wieksza kase gdzies na internecie chyba nawet jako AKO bo kurs y pewnie beda znikome!CO do niespodzianek to uwazajcie tylko na Waszyngton,Toronto,Seattle,Philadelfie(niewiadomo w jkaim skladzie zagraja)no i chyba Atlante chociaz jesli zagraja wszyscy w Houston to nie daje im wiekszych szans ale jednak!Z reszty to chyba warto jeszcze zagrac Los Angeles Jednak tak ja mowilem ja gram tylko te 3 osobiscie!Jakby sie cos zmienilo to napisze jeszcze!Szczegolowa analize bede robil i tak zaraz przed meczami dopiero czyli jutor wieczorem! Jakby cos sie zmienilo to napisze! MAŁY
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283 |
Acha i jeszcze kursy z Sts!U nich przedstawia sie to tak Koszykówka - NBA 122 Cleveland - Boston 23:55 1,70 10,00 2,00 1,45 1,67 123 New York - Washington 23:55 1,40 12,00 2,85 1,25 2,30 124 New Jersey - Indiana 23:55 1,80 10,00 1,90 1,52 1,60 125 Orlando - Toronto 23:55 1,55 11,00 2,30 1,36 1,90 126 Minnesota - Philadelphia 23:55 1,80 10,00 1,90 1,52 1,60 127 Dallas - Detroit 23:55 1,40 12,00 2,85 1,25 2,30 128 Houston - Atlanta 23:55 1,45 12,00 2,60 1,29 2,13 129 San Antonio - LA Clippers 23:55 1,15 14,00 5,00 1,06 3,68 130 Utah - Milwaukee 23:55 1,50 12,00 2,40 1,33 2,00 131 Phoenix - Denver 23:55 1,35 12,00 3,00 1,21 2,40 132 Sacramento - Seattle 23:55 1,35 12,00 3,00 1,21 2,40 133 LA Lakers - Portland 23:55 1,25 13,00 2,30 1,14 1,95 Indiana chyba tez warta grania! MAŁY
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
We wtorek rozpoczyna sie nowy sezon NBA. Zapowiada sie on bardzo ciekawie.Zespoly staja sie coraz bardziej wyrownane.Chcialbym przedstawic sklady oraz szanse poszczegolnych zespolow w nadchodzacym sezonie. Glownym kandydatem do mistrzostwa jest druzyna La Lakers(Shaq, Kobe) doszedl m in. Richmond. Na zachodzie moga im tylko zagrozic : Sacramento Kings pozyskali swietnego rozgrywajacego (Bibby), oraz Dallas Mavericks posiadaja oni bardzo wyrownana druzyne. Duzo zwyciestw odniosa tez San Antonio Spurs (Duncan, Robinson) oraz Phoenix Suns jak tylko w pelni sil bedzie Penny Hardaway. Spro namieszac tez moga mlodziLA Clippers oraz Minnesota Timberwolves. Wielka niewiadoma jest jak zagra Portland Trail Blaizers (jak zwykle wzmocnili sie w przerwie leniej), zalezy to tylko od zawodnikow czy sie w koncu przestana klocic ; oraz Utah Jazz (liderami zespolou sa juz prawie 40 letni Stockton oraz Malone).Seattle Supersonics, Memphis Grizzlies, Houston Rocketsbeda poza Play-Off, jednak moga odniesc kilka niespodziewanych zwyciestw. Druzynami do bicia beda Golden State Warriors oraz Denver Nuggets. W Konferencji Wschodniej moze sie wszytsko wydarzyc. Glownymi kandydatami do zajecia czolowych miejsc sa:Orlando Magic i Milwaukee BukcsW trakcie sezonu sie wyjasni czy Iverson poprowadzie jak rok temu zespol Philadelphia 76ers do finalow NBA.Do Play-Off zakwalikowac sie tez powinny druzyny:NY Knicks, Toronto Raptors, Miami Heat. Pomiedzy zespolami Charlotte Hornets, NJ Nets powinna sie rozegrac walka o wejscie do dalszej fazy rozgrywek. Sporo namieszac tez moga Washington Wizards (Jordan) ,Atlanta Hawks (przyszedl m in. Abdul-Rahim) oraz Indiana Pacers. Dostarczycielami puntow beda: Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons oraz Chicago Bulls.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
MALY Dzieki za info o kursach! Po analizie kursow STS polecam taki oto kuponik: 1. New York - Washington 1 (1.4) 2. Minnesota - Philadelphia 1 (1.8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> 3. Dallas - Detroit 1 (1.4) 4. Phoenix - Denver 1 (1.35) to mozna zagrac grubo!!!! a dla ryzykantow polecam: LA Lakers - Portland 2 (2.3) Portland caly czas jest jedna z lepszych druzyn ligi (przynajmniej na papierze) i na pewno nie warto grac za 1.25 przeciwko nim . Utah - Milwaukee 2 (2.4) Przy obronie strefowej pikenrole pary stockton-malone nie sprawdza sie,a zawodnik Millwaukie Ray Allen byl najlepszym strzelcem pre-seasson - jego rzuty z dystansu rozbija kazda strefe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936 |
OK, skoro sezon juz za chwile to troche ode mnie... San Antonio - LA Clippers 1,15 - 5,00 po takim kursie zdecydowanie odradzam grac na SA. Zawodnicy z LA to mloda gniewna druzyna, ktora juz w poprzednim sezonie sprawiala niespodzianki. Teraz wzmocniona Eltonem Brandem jest jeszcze silniejsza i na pewno powalczy o playoffy. Zreszta mysle ze jezeli byliby w konferencji wschodniej to z takim skladem ten awans bylby pewny. To pierwszy mecz, nie wiem co pokaze w tym sezonie Robinson dlatego 1,15 przeciwko Clippers to o wiele za malo. Utah - Milwaukee 1,50 - 2,40 Tutaj rowniez sklanialbym sie bardziej 2. Utah to zespol ktory ciagle jest na topie dzieki Stocktonowi i Malone'owi - no ale ile mozna ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> LA Lakers - Portland 1,25 - 2,30 Kurs na mistrzow moze nie jest za wysoki ale... ja wam mowie nie grajcie przeciwko Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja osobiscie uwazam ze jednak najlepsza metoda gry NBA jest gra na handicapy u bukow internetowych dlatego to co zagram podam jutro jak beda znane przedzialy pkt.
Go Lakers !
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
126 Minnesota - 76ers - 1 (90%) - Phila bez Snowa, Mckie i prawdopodognie Iversona 131 Phoenix - Denver - 1 (90%) - Denver bez Mcdyesa 124 New Jersey - Indiana - 1(85%) - Lekko kontuzjowani O'Neal i Rose 127 Dallas - Detroit - 1 (95%) 129 San Antonio - LA Clippers - 1 (95%) 123 New York - Wizards - 1 (75%) - Nie wiem czy sam Jordan cos zdziala 133 LA Lakers - Portland - 1 (70%) 132 Sacramento - Seattle - 1 (70%) - Sacramento bez Webbera, jednak mimo to powinni sobie poradzic 130 Utah - Milwaukee - 2 (60%) - Milwaukee z Masonem, Allenem, Robinsonem i Cassellem powinni zabiegac UTAH 128 Houston - Atlanta - 1 (65%) 125 Orlando - Toronto - 1 (60%) - Orlando bez Millera i prawdopodobnie Hilla jednak powinno zwyciezyc 122 Cleveland - Boston 50% - 50% - bardzo rowny mecz, ciezko powiedziec kto wygra, jakbym musial stawiac jednak postawil bym na Boston
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
Sacramento-Seattle 1 San Antonio-Clippers 1 Dallas-Detroit 1 Phoenix-Denver 1 Pewne pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
MichaelP Jelonki czy jak im tam nie zabiegaja tak latwo Utah - Mason tez ma swoje lata(34) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ale to nie o tym chcialem powiedziec. Juz mowie:
George Lynch - Charlotte - nie bedzie gral przez 2-3 miesiace - w czwartek przechodzi operacje
Eddie Robinson - Bulls - kilka tyg. odpoczynku - paluszek u nogi zlamany
Zydrunas Ilgauskas (center) - Clevland wpisany zostal na liste kontuzjowanych - rehabilitacja stopy trwa
Zwracam sie do Was z propozycja byscie podawali info o kontuzjach brakach itp. To jst kluczowe w tym sporcie. Swoje typy podam jak dadza handicapy. Modle sie zeby Słonca dali w granicach -6.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438 |
Zdaję sobie sprawe, że być może nie odkryję Ameryki, ale dla tych którzy nie wiedzą o istnieniu tej strony właśnie ją podaje: www.nss.net/Corner/Injuries.asp?Sport=NBA [ nss.net] Jest ona uaktualniana codziennie, a treścią stronki są właśnie bieżące kontuzje zawodników grających w drużynach ligi NBA. POLECAM!!!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Jak myslicie? Zdobedzie Jordan przynajmniej 30 punktow??? Zalozylem sie z kumplem o troche kasy ze uda mu sie ta sztuka, tym bardziej ze lubi grac w Madison...jak dobrze pamietam to czesto mial tam ponad 4 dyszki. Po prostu ta hala zawsze byla dla niego wielkim wyzwaniem i mysle ze i tym razem tak bedzie! Po cichu licze na wygrana Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Powodzonka dla wszystkich w typowaniu tego pieknego sportu w nowym sezonie, miejmy nadzieje ze bedzie on dla nas, zawodowych graczy udany! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy Jordan rzuci 30 pkt? Przeciwko Spree, niemożliwe życze powodzenia w zakładzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Witam! W sezonie ogórkowym największą sensację wzbudziła wymiana z udziałem Jasona Kidda i Stephona Marbury'ego czyli dwóch z trójki najlepszych rozgrywających ligi .Kidd po pięcie latach gry w Phoenix przeszedł do New Jearsey zaś Marbury podążył w odwrotną stronę .Obaj zasłynęli z osiągnieć indywidualnych . Inne głośne transakcje wiążą się z powrotami Abdur-Rahim wrócił do rodzinnej Atlanty ,Coleman do Philadelphi ,Hill do Clevland ,J. Smith do Minesoty ,Grant do Orlando .Dan Majerle do Pheonix zaś Oakley do Chicago .Po 17 latach występów w Houston drużynę rakiet opóścił Olajuwan .Mistrzowie NBA pozbyli się dwóch weteranów a zyskli jednego. Najważniejsze transfery po sezonie 01/02 : Jason Kidd (Phoenix-NJ) ,Stephon Marbury (NJ-Phoenix) ,Derek Adderson (San Antoni-Portland) ,Jason Willias (Sacramento-Memphis[Vancouver]) ,Abdur-Rahim (Memphis-Atlanta) ,Elton Brand (Chicago-LAC) Wśród weteranów: Glen Rice (NY-Houston) ,Steve Smith (Portland-San Antonio) ,Patrick Ewing (Seatle-Orlando) ,Tim Hardaway (Miami-Dallas) ,Rod Strikland (Portland- Miami) ,Isaiah Raider (LA-Denver) ,Chris Gatling (Clevland -Miami). I teraz coś bardziej pod kątem obstawiania.Wśród meczy towarzyskich najlepszy bulans odnotowały ekipy Minnesoty(6-1) ,Toronto i LA Clippers (5-2) W tym sezonie zwolennikom progresji osobiście radziłbym grać na zespół LA Clipers (że będzie wygrywało). Jest to młoda ,niewyładowana emocjonalnie drużyna która wiele może namieszać w tym sezonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
ostrożnie z nowym jorkiem camby nie zagra w 5 meczach ciekawe kto będzie zbieral piłki mają teraz 2 graczy powyżej 2 m himerycznego thomasa 206 i słabego harringtona 206 z waszyngtonem może im się udać ale potem ich bardzo marnie widzę ktoś pisał o san antonio i to były święte słowa nie stawiajcie na nich po takim dziadowskim kursie ja na rozpisie zagram clippers oczywiście sa są faworytem ale kursy są źle skalkulowane w pozostałych meczach prawdopodobne są zwycięstwa gospodarzy wymyśliłem sobie ciekawy sposób zarabiania na nba w zeszłym sezonie go testowałem i teraz jeszcze pierwszy tydzeń testuję a potem zgarniam kasę niedługo napiszę więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043 |
Nie no p[anowie podnosmy pieniadze z parkietów NBA na dobry poczatek za 100 Minnesota 1 Dallas 1 Phoenix 1San Antonio 1 mysle ze powinno starczyc kusi mnie jeszcze Sacramento ale kurs na Minnesote jest swietny
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|