Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#11768 29/10/2001 14:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Jutro startuje NBA wiec chyba juz pora zalożyć taki temat.
Moje typy na 1 kolejke :
90%:
New York - Washington 1
Minnesota - Philadelphia 1
Dallas - Detroit 1
Phoenix - Denver 1
70%:
San Antonio - Clippers 1
Sacramento - Seattle 1
Houston - Atlanta 1
Orlando - Toronto 1

Bonus: Unibet
#11769 29/10/2001 15:01
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Bird masz racje mozna dac same 1,jednak ja nie stawiam meczu KNICKS-Wizards, cicho licze na zwyciestwo druzyny Jordana

#11770 29/10/2001 15:14
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Nie liczylbym zbytnio na Wizards.
Jordan co prawda uwielbia grac w Madison Square Garden ale tym razem bedzie go kryl Spreewel
- duzo szybszy, skoczniejszy i agresywniejszy.
Jedynie niski sklad Knicksow jest dla mnie niewiadoma - czy bedą lepsi w pod koszami niż Washington ? To są pierwsze mecze sezonu wiec skutecznosc rzutowa na pewno bedzie niska, plus obrona strefowa (trzeba wiecej rzucac) - zbiorki moga byc kluczem do zwyciestwa, to sie tyczy wszystkich druzyn.

#11771 29/10/2001 16:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Quote
Oryginalnie wysłał LarryBird:
[qb]Orlando - Toronto 1[/qb]

W poprzednim sezonie Czarodzieje mieli problem z Hillem i teraz to samo! Jak zagra w tym meczu to raczej powinna wejsc 1 - Mike Miller nie zagra na bank jescze pez 3-4 tyg (kontuzja w sparingu z Huston) Zatem 70% należy może obniżyć do 55%? Ale zdecydowanego faworyta nie ma.

#11772 29/10/2001 16:38
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
No to ja tez sie dorzuce! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Twoje typy Larry sa calkiem niezle i mysle ze 90% z nich wejdzie!Na wasyngton i Toronto jednak nie postawie!Oczywiscie o ile na Waszyngton tylko po cichu licze to Toronto uwazam juz za faworyta tego meczu nawet!Jednak nie postawie tego i tak gdyz jak juz kiedys mowilem nie stawiam na druzyny ktore lubie i ktorym kibicuje a tak sie sklada ze oba te zespoly sa w czolowce moich ulubionych na 1 i 2 miejscu dokladnie!
Dla mnie najpewniejsze na jutro sa:
Dallas - Detroit 1

Phoenix - Denver 1

San Antonio - Clippers 1
I te 3 puszcze pewnie za wieksza kase gdzies na internecie chyba nawet jako AKO bo kurs y pewnie beda znikome!CO do niespodzianek to uwazajcie tylko na Waszyngton,Toronto,Seattle,Philadelfie(niewiadomo w jkaim skladzie zagraja)no i chyba Atlante chociaz jesli zagraja wszyscy w Houston to nie daje im wiekszych szans ale jednak!Z reszty to chyba warto jeszcze zagrac Los Angeles
Jednak tak ja mowilem ja gram tylko te 3 osobiscie!Jakby sie cos zmienilo to napisze jeszcze!Szczegolowa analize bede robil i tak zaraz przed meczami dopiero czyli jutor wieczorem!
Jakby cos sie zmienilo to napisze!
MAŁY

#11773 29/10/2001 16:41
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 283
Acha i jeszcze kursy z Sts!U nich przedstawia sie to tak
Koszykówka - NBA
122 Cleveland - Boston 23:55 1,70 10,00 2,00 1,45 1,67
123 New York - Washington 23:55 1,40 12,00 2,85 1,25 2,30
124 New Jersey - Indiana 23:55 1,80 10,00 1,90 1,52 1,60
125 Orlando - Toronto 23:55 1,55 11,00 2,30 1,36 1,90
126 Minnesota - Philadelphia 23:55 1,80 10,00 1,90 1,52 1,60
127 Dallas - Detroit 23:55 1,40 12,00 2,85 1,25 2,30
128 Houston - Atlanta 23:55 1,45 12,00 2,60 1,29 2,13
129 San Antonio - LA Clippers 23:55 1,15 14,00 5,00 1,06 3,68
130 Utah - Milwaukee 23:55 1,50 12,00 2,40 1,33 2,00
131 Phoenix - Denver 23:55 1,35 12,00 3,00 1,21 2,40
132 Sacramento - Seattle 23:55 1,35 12,00 3,00 1,21 2,40
133 LA Lakers - Portland 23:55 1,25 13,00 2,30 1,14 1,95
Indiana chyba tez warta grania!
MAŁY

#11774 29/10/2001 17:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
We wtorek rozpoczyna sie nowy sezon NBA. Zapowiada sie on bardzo ciekawie.Zespoly staja sie coraz bardziej wyrownane.Chcialbym przedstawic sklady oraz szanse poszczegolnych zespolow w nadchodzacym sezonie.
Glownym kandydatem do mistrzostwa jest druzyna La Lakers(Shaq, Kobe) doszedl m in. Richmond.
Na zachodzie moga im tylko zagrozic : Sacramento Kings pozyskali swietnego rozgrywajacego (Bibby), oraz Dallas Mavericks posiadaja oni bardzo wyrownana druzyne. Duzo zwyciestw odniosa tez San Antonio Spurs (Duncan, Robinson) oraz Phoenix Suns jak tylko w pelni sil bedzie Penny Hardaway. Spro namieszac tez moga mlodziLA Clippers oraz Minnesota Timberwolves. Wielka niewiadoma jest jak zagra Portland Trail Blaizers (jak zwykle wzmocnili sie w przerwie leniej), zalezy to tylko od zawodnikow czy sie w koncu przestana klocic ; oraz Utah Jazz (liderami zespolou sa juz prawie 40 letni Stockton oraz Malone).Seattle Supersonics, Memphis Grizzlies, Houston Rocketsbeda poza Play-Off, jednak moga odniesc kilka niespodziewanych zwyciestw. Druzynami do bicia beda Golden State Warriors oraz Denver Nuggets.
W Konferencji Wschodniej moze sie wszytsko wydarzyc. Glownymi kandydatami do zajecia czolowych miejsc sa:Orlando Magic i Milwaukee BukcsW trakcie sezonu sie wyjasni czy Iverson poprowadzie jak rok temu zespol Philadelphia 76ers do finalow NBA.Do Play-Off zakwalikowac sie tez powinny druzyny:NY Knicks, Toronto Raptors, Miami Heat. Pomiedzy zespolami Charlotte Hornets, NJ Nets powinna sie rozegrac walka o wejscie do dalszej fazy rozgrywek. Sporo namieszac tez moga Washington Wizards (Jordan) ,Atlanta Hawks (przyszedl m in. Abdul-Rahim) oraz Indiana Pacers. Dostarczycielami puntow beda: Boston Celtics, Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons oraz Chicago Bulls.

#11775 29/10/2001 18:18
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
MALY Dzieki za info o kursach!
Po analizie kursow STS polecam taki oto kuponik:
1. New York - Washington 1 (1.4)
2. Minnesota - Philadelphia 1 (1.8) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
3. Dallas - Detroit 1 (1.4)
4. Phoenix - Denver 1 (1.35)
to mozna zagrac grubo!!!!
a dla ryzykantow polecam:
LA Lakers - Portland 2 (2.3) Portland caly czas jest jedna z lepszych druzyn ligi (przynajmniej na papierze) i na pewno nie warto grac za 1.25 przeciwko nim .
Utah - Milwaukee 2 (2.4)
Przy obronie strefowej pikenrole pary stockton-malone nie sprawdza sie,a zawodnik Millwaukie Ray Allen byl najlepszym strzelcem pre-seasson - jego rzuty z dystansu rozbija kazda strefe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#11776 29/10/2001 18:28
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
OK, skoro sezon juz za chwile to troche ode mnie...
San Antonio - LA Clippers 1,15 - 5,00
po takim kursie zdecydowanie odradzam grac na SA. Zawodnicy z LA to mloda gniewna druzyna, ktora juz w poprzednim sezonie sprawiala niespodzianki. Teraz wzmocniona Eltonem Brandem jest jeszcze silniejsza i na pewno powalczy o playoffy. Zreszta mysle ze jezeli byliby w konferencji wschodniej to z takim skladem ten awans bylby pewny. To pierwszy mecz, nie wiem co pokaze w tym sezonie Robinson dlatego 1,15 przeciwko Clippers to o wiele za malo.
Utah - Milwaukee 1,50 - 2,40
Tutaj rowniez sklanialbym sie bardziej 2. Utah to zespol ktory ciagle jest na topie dzieki Stocktonowi i Malone'owi - no ale ile mozna ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
LA Lakers - Portland 1,25 - 2,30
Kurs na mistrzow moze nie jest za wysoki ale... ja wam mowie nie grajcie przeciwko Lakers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ja osobiscie uwazam ze jednak najlepsza metoda gry NBA jest gra na handicapy u bukow internetowych dlatego to co zagram podam jutro jak beda znane przedzialy pkt.

Go Lakers !

#11777 29/10/2001 18:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
126 Minnesota - 76ers - 1 (90%) - Phila bez Snowa, Mckie i prawdopodognie Iversona
131 Phoenix - Denver - 1 (90%) - Denver bez Mcdyesa
124 New Jersey - Indiana - 1(85%) - Lekko kontuzjowani O'Neal i Rose
127 Dallas - Detroit - 1 (95%)
129 San Antonio - LA Clippers - 1 (95%)
123 New York - Wizards - 1 (75%) - Nie wiem czy sam Jordan cos zdziala
133 LA Lakers - Portland - 1 (70%)
132 Sacramento - Seattle - 1 (70%) - Sacramento bez Webbera, jednak mimo to powinni sobie poradzic
130 Utah - Milwaukee - 2 (60%) - Milwaukee z Masonem, Allenem, Robinsonem i Cassellem powinni zabiegac UTAH
128 Houston - Atlanta - 1 (65%)
125 Orlando - Toronto - 1 (60%) - Orlando bez Millera i prawdopodobnie Hilla jednak powinno zwyciezyc
122 Cleveland - Boston 50% - 50% - bardzo rowny mecz, ciezko powiedziec kto wygra, jakbym musial stawiac jednak postawil bym na Boston

#11778 29/10/2001 21:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Sacramento-Seattle 1
San Antonio-Clippers 1
Dallas-Detroit 1
Phoenix-Denver 1
Pewne pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#11779 29/10/2001 22:25
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
MichaelP Jelonki czy jak im tam nie zabiegaja tak latwo Utah - Mason tez ma swoje lata(34) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale to nie o tym chcialem powiedziec. Juz mowie:

George Lynch - Charlotte - nie bedzie gral przez 2-3 miesiace - w czwartek przechodzi operacje

Eddie Robinson - Bulls - kilka tyg. odpoczynku - paluszek u nogi zlamany

Zydrunas Ilgauskas (center) - Clevland wpisany zostal na liste kontuzjowanych - rehabilitacja stopy trwa

Zwracam sie do Was z propozycja byscie podawali info o kontuzjach brakach itp. To jst kluczowe w tym sporcie. Swoje typy podam jak dadza handicapy. Modle sie zeby Słonca dali w granicach -6.5

#11780 29/10/2001 22:47
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 438
Zdaję sobie sprawe, że być może nie odkryję Ameryki, ale dla tych którzy nie wiedzą o istnieniu tej strony właśnie ją podaje:

www.nss.net/Corner/Injuries.asp?Sport=NBA [nss.net]

Jest ona uaktualniana codziennie, a treścią stronki są właśnie bieżące kontuzje zawodników grających w drużynach ligi NBA.

POLECAM!!!

#11781 29/10/2001 23:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Tu macie adres jeszcze innej stronki z kontuzjami:web page [sports.espn.go.com]

#11782 29/10/2001 23:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A

#11783 30/10/2001 00:31
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Jak myslicie?
Zdobedzie Jordan przynajmniej 30 punktow???
Zalozylem sie z kumplem o troche kasy ze uda mu sie ta sztuka, tym bardziej ze lubi grac w Madison...jak dobrze pamietam to czesto mial tam ponad 4 dyszki. Po prostu ta hala zawsze byla dla niego wielkim wyzwaniem i mysle ze i tym razem tak bedzie! Po cichu licze na wygrana Wizards <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Powodzonka dla wszystkich w typowaniu tego pieknego sportu w nowym sezonie, miejmy nadzieje ze bedzie on dla nas, zawodowych graczy udany! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#11784 30/10/2001 01:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy Jordan rzuci 30 pkt?
Przeciwko Spree, niemożliwe
życze powodzenia w zakładzie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#11785 30/10/2001 01:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Witam!
W sezonie ogórkowym największą sensację wzbudziła wymiana z udziałem Jasona Kidda i Stephona Marbury'ego czyli dwóch z trójki najlepszych rozgrywających ligi .Kidd po pięcie latach gry w Phoenix przeszedł do New Jearsey zaś Marbury podążył w odwrotną stronę .Obaj zasłynęli z osiągnieć indywidualnych .
Inne głośne transakcje wiążą się z powrotami Abdur-Rahim wrócił do rodzinnej Atlanty ,Coleman do Philadelphi ,Hill do Clevland ,J. Smith do Minesoty ,Grant do Orlando .Dan Majerle do Pheonix zaś Oakley do Chicago .Po 17 latach występów w Houston drużynę rakiet opóścił Olajuwan .Mistrzowie NBA pozbyli się dwóch weteranów a zyskli jednego.
Najważniejsze transfery po sezonie 01/02 :
Jason Kidd (Phoenix-NJ) ,Stephon Marbury (NJ-Phoenix) ,Derek Adderson (San Antoni-Portland) ,Jason Willias (Sacramento-Memphis[Vancouver]) ,Abdur-Rahim (Memphis-Atlanta) ,Elton Brand (Chicago-LAC)
Wśród weteranów:
Glen Rice (NY-Houston) ,Steve Smith (Portland-San Antonio) ,Patrick Ewing (Seatle-Orlando) ,Tim Hardaway (Miami-Dallas) ,Rod Strikland (Portland- Miami) ,Isaiah Raider (LA-Denver) ,Chris Gatling (Clevland -Miami).
I teraz coś bardziej pod kątem obstawiania.Wśród meczy towarzyskich najlepszy bulans odnotowały ekipy Minnesoty(6-1) ,Toronto i LA Clippers (5-2)
W tym sezonie zwolennikom progresji osobiście radziłbym grać na zespół LA Clipers (że będzie wygrywało). Jest to młoda ,niewyładowana emocjonalnie drużyna która wiele może namieszać w tym sezonie.

#11786 30/10/2001 04:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
ostrożnie z nowym jorkiem
camby nie zagra w 5 meczach ciekawe kto będzie zbieral piłki mają teraz 2 graczy powyżej 2 m himerycznego thomasa 206 i słabego harringtona 206
z waszyngtonem może im się udać ale potem ich bardzo marnie widzę
ktoś pisał o san antonio i to były święte słowa nie stawiajcie na nich po takim dziadowskim kursie
ja na rozpisie zagram clippers oczywiście sa są faworytem ale kursy są źle skalkulowane
w pozostałych meczach prawdopodobne są zwycięstwa gospodarzy
wymyśliłem sobie ciekawy sposób zarabiania na nba w zeszłym sezonie go testowałem i teraz jeszcze pierwszy tydzeń testuję a potem zgarniam kasę niedługo napiszę więcej

#11787 30/10/2001 11:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
Nie no p[anowie podnosmy pieniadze z parkietów NBA na dobry poczatek za 100
Minnesota 1 Dallas 1 Phoenix 1San Antonio 1 mysle ze powinno starczyc kusi mnie jeszcze Sacramento
ale kurs na Minnesote jest swietny

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,320 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1