Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#12048 04/11/2001 17:30
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
rafter mam wielką prośbę otwórz nowy temat w którym sobie wszystkich zjednasz... chciałbym to zobaczyć a potem opowiadać wnukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#12049 04/11/2001 17:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Do wszystkich przeciwnikow tego pajaca.
Przestancie odpisywac na jego posty, jemu tylko o to chodzi, sami jego nakrecacie i tworzycie jego historie.
Ta rzecz jest tu tylko po to aby robic wokol siebie szum i nic wiecej. Zobaczyl ze nie idzie mu dobrze i zaczynana tracic swoje wierne owce to co zrobil. Zalozyl nowy temat aby znowu bylo o nim glosno i byl na pierwszym planie. Niestety widze ze ta rzecz umie manipulowac wieloma ludzmi z forum i robi to od poczatku swojego bycia tutaj.
Ludzie nie dajcie sie otumanic temu kretynowi, gra z wami jak chce i lykacie wszystkie jego posuniecia. Kto nie lubi tego wariata niech nie zwraca na niego uwagi i przestanie odpisywac na jego posty, to jedyny sposob aby sobie poszedl. Wszystkie klotnie z nim prowadza do tego co mamy obecnie, ciagle to nowe i nowe tematy zadufanego w sobie czlowieka.

#12050 04/11/2001 18:30
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
smieciu to zle czujesz!
ale ja nie bije kobiet dzieci i starcow (czyli ciebie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
jestes dla mnie gownem ktore smierdzi na odleglosc, a ty smierdzisz tchorzostwem i glupota palancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
koncze konwersacje z toba to to naprawde nie ma sensu a ty i tak nie zaplacisz mi za moj stracony czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam wszystkich i proponuje olac goscia kompletnie
Regards

#12051 04/11/2001 21:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]Zas jesli chodzi o zaklady sportowe wiem ze smiesznie wg was to zabrzmi ale naprawde duzo musicie sie nauczyc aby wiedziec i robic tak jak ja.[/qb]

Ciekawe stwierdzenie, ale chyba jest odwrotnie niż mówisz. Są inni na tym forum, którzy dużo lepiej się znają na obstawianiu. Może Ty się jeszcze czegoś od nich nauczysz?

Jeśli chcesz zdobyć moje zaufanie (i innych) to pokaż, że potrafisz obstawiać. Tego jeszcze nie udowodniłeś. Prawda jest taka, że ktoś obstawiający odwrotnie od Ciebie osiągnąłby duży zysk.

#12052 05/11/2001 00:21
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Olac goscia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#12053 05/11/2001 01:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
RAFTER a sam nie potrafisz zając odpowiedniego stanowiska On czy Off? Wielki Szu(m) ...

#12054 05/11/2001 03:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
off

#12055 05/11/2001 04:40
Dołączył: Feb 2001
Posty: 80
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 80
Oczywiście ON !!! Rafter to typowy antywskaźnik, a więc jasne że ON ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#12056 05/11/2001 11:56
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
A ja zwyczajowo ortografia. Rafter naucz się wreszcie pisać bo już mi ręce opadają.... śmiech mnie pusty ogarnął jak spojrzałem na ten tytuł i kto go założył więc się nie dziwię że ty rafter zostaniesz ONN ( a co to do kur.. nędzy znaczy?)

#12057 07/11/2001 01:49
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
OFF - za sama ideę glosowania
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#12058 07/11/2001 02:06
Dołączył: May 2001
Posty: 117
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 117
ON, jeżeli tylko będzie podawał swoje typy bo podobno w realu podaje inne i wygrywa (tak chyba mówił), bo to co robi jest BEZ SENSU

#12059 08/11/2001 03:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
OFF - moze jeszcze otworzymy kilka tematów, zeby każdy się wypowiedział?!

#12060 25/04/2003 01:41
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NO i widzicie jak przyjemnie jak RAFTER wrocil na PRIVATE PICKS

#12061 25/04/2003 01:43
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
zdecydowanie off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (haczyk, aker, burbon, forty, rafal08, JelineK, kamel, Lukasz111, betowiec, ANZELMO, Sensei, Akhu), 1,761 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1