|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
rafter mam wielką prośbę otwórz nowy temat w którym sobie wszystkich zjednasz... chciałbym to zobaczyć a potem opowiadać wnukom <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
Do wszystkich przeciwnikow tego pajaca. Przestancie odpisywac na jego posty, jemu tylko o to chodzi, sami jego nakrecacie i tworzycie jego historie. Ta rzecz jest tu tylko po to aby robic wokol siebie szum i nic wiecej. Zobaczyl ze nie idzie mu dobrze i zaczynana tracic swoje wierne owce to co zrobil. Zalozyl nowy temat aby znowu bylo o nim glosno i byl na pierwszym planie. Niestety widze ze ta rzecz umie manipulowac wieloma ludzmi z forum i robi to od poczatku swojego bycia tutaj. Ludzie nie dajcie sie otumanic temu kretynowi, gra z wami jak chce i lykacie wszystkie jego posuniecia. Kto nie lubi tego wariata niech nie zwraca na niego uwagi i przestanie odpisywac na jego posty, to jedyny sposob aby sobie poszedl. Wszystkie klotnie z nim prowadza do tego co mamy obecnie, ciagle to nowe i nowe tematy zadufanego w sobie czlowieka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2001
Posty: 111 |
smieciu to zle czujesz! ale ja nie bije kobiet dzieci i starcow (czyli ciebie) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jestes dla mnie gownem ktore smierdzi na odleglosc, a ty smierdzisz tchorzostwem i glupota palancie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> koncze konwersacje z toba to to naprawde nie ma sensu a ty i tak nie zaplacisz mi za moj stracony czas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdrawiam wszystkich i proponuje olac goscia kompletnie Regards
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Oryginalnie wysłał RAFTER: [qb]Zas jesli chodzi o zaklady sportowe wiem ze smiesznie wg was to zabrzmi ale naprawde duzo musicie sie nauczyc aby wiedziec i robic tak jak ja.[/qb] Ciekawe stwierdzenie, ale chyba jest odwrotnie niż mówisz. Są inni na tym forum, którzy dużo lepiej się znają na obstawianiu. Może Ty się jeszcze czegoś od nich nauczysz? Jeśli chcesz zdobyć moje zaufanie (i innych) to pokaż, że potrafisz obstawiać. Tego jeszcze nie udowodniłeś. Prawda jest taka, że ktoś obstawiający odwrotnie od Ciebie osiągnąłby duży zysk.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199 Likes: 9 |
Olac goscia!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
RAFTER a sam nie potrafisz zając odpowiedniego stanowiska On czy Off? Wielki Szu(m) ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 394 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2001
Posty: 80 |
Oczywiście ON !!! Rafter to typowy antywskaźnik, a więc jasne że ON ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2001
Posty: 130 |
A ja zwyczajowo ortografia. Rafter naucz się wreszcie pisać bo już mi ręce opadają.... śmiech mnie pusty ogarnął jak spojrzałem na ten tytuł i kto go założył więc się nie dziwię że ty rafter zostaniesz ONN ( a co to do kur.. nędzy znaczy?)
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
OFF - za sama ideę glosowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 117 |
ON, jeżeli tylko będzie podawał swoje typy bo podobno w realu podaje inne i wygrywa (tak chyba mówił), bo to co robi jest BEZ SENSU
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
OFF - moze jeszcze otworzymy kilka tematów, zeby każdy się wypowiedział?!
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NO i widzicie jak przyjemnie jak RAFTER wrocil na PRIVATE PICKS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
zdecydowanie off <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka