Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15
fisiol #1210510 10/05/2007 18:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
Jest to bonus,ktory oferuja mailem dla pewnej grupy graczy. Koledze przeslali po tym jak nie gral tam u nich okolo roku a poza tym mial ujemne saldo.

Bonus: Unibet
Mailman32 #1211511 11/05/2007 00:23
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
a jednak dostalem bonus...teraz czekam na werifikacje danych..

fisiol #1218958 13/05/2007 10:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
skan dowodu wyslalem zaraz po rejestracji do hiszpanow.
przyszlo potwierdzenia przekazania do odpowiedniego dzialu.
stowke depozytu umoczylem na ako >2.0.
chcialem puscic zaklad za bonus, a wyskakuje mnie info, ze rzekomo nie mam kasy na koncie.
podbijam na czata, a typiara mi mowi, ze musi byc PASZPORT i TYLKO PASZPORT do weryfikacji.
jesli nie mam to sobie na list poczekam, zeby bonus uwolnic...

tez tak mieliscie?

gruda #1219002 13/05/2007 15:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by gruda
skan dowodu wyslalem zaraz po rejestracji do hiszpanow.
przyszlo potwierdzenia przekazania do odpowiedniego dzialu.
stowke depozytu umoczylem na ako >2.0.
chcialem puscic zaklad za bonus, a wyskakuje mnie info, ze rzekomo nie mam kasy na koncie.
podbijam na czata, a typiara mi mowi, ze musi byc PASZPORT i TYLKO PASZPORT do weryfikacji.
jesli nie mam to sobie na list poczekam, zeby bonus uwolnic...

tez tak mieliscie?

Też wysyłałem do Hiszpanów, ale bez reakcji.
Ja sie zrobi obrót (1x), który upoważnia do uzyskania bonusa, to
przychodzi "zaproszenie do identyfikacji".
(poszukaj w poczcie)

Na chacie chcą paszportu ale wyjaśniłem, że nasz National Identity Card (DO) zawiera zdjęcie podpis adres, datę urodzenia i na terenie EU jest jak paszport.

Szkoda, ze informacja, że DO ...poświadcza obywatelstwo polskie nie jest na nim przetłumaczona.


Wysłałem: skan dowodu, prawa jazdy, rachunek za telefon i skan KK.
Tak zasypani zidentyfikowali mnie..
Wyślij na adres serwisu (ang) i za 1-2 dni winno byc zweryfikowane. Przychodzą potwierdzenia przesłania i decyzja.





BAHmVIP #1219074 13/05/2007 16:59
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
u mnie tez bylo podobnie, tylko ja swoja kase wyplacilem bo myslalem ze nici z bonusa


wejdz na czata, powiedz, ze zrealizowales kod, ze masz srodki na koncie i nie mozesz grac, oni ci powiedza, ze musisz zagrac za kwote depozytu, a ty im, ze przeciez grales wczesniej przed zrealizowaniem kodu, oni robia wglad w konto, i odblokowuja bonus (oczywiscie najpierw przeslij im skan dowodu)
za pierwszym razem trafilem na kolesia, ktory nie wiedzial wogole o co mi chodzi, godzine z nim gadam a on mi na koncu, ze on to moze pomoc mi depozytt zlozyc, ale wszedlem jeszce raz, trafilem na kogos kompetentnego i po 10 minutach bonus uwolniony i jeszcze zdazylem na awans milanu zagrac smile

ajdam #1221302 14/05/2007 08:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
dzieki za odpowiedzi.
nie dzialalem nic w tej kwestii, a z hiszpanskiego supportu przyszedl mail o tresci:
"Gracias por mandarnos una copia de su DNI.
Su cuenta ha sido actualizada a efectos de la promoción. "

tak wiec wszystko jest OK, bonus odblokowany.
nie ma co do angoli podbijac, bo faktycznie matoly tam jakies siedza, tylko spokojnie poczekac az supp hiszpanski zadziala.

gruda #1228247 16/05/2007 23:36
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
[Linked Image]
Ktoś zna tego Marka? To Polak jest? laugh

(przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)

Gandhi #1234693 19/05/2007 17:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Hej,ile trwa u nich wyplata na moneybookers??Wplacalem za pomoca MB pierwszy raz..dostalem bonus 15% i juz spelnilem warunki bonusu..na czacie poprosili mnie o przeslanie skanu paszportu,co u czynilem i bonus mi dopisali do konta.Wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow z wyplata..No to jak panowie ile sie czeka??:)pozdrawiam

mankiet #1234717 19/05/2007 17:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by mankiet
Hej,ile trwa u nich wyplata na moneybookers??Wplacalem za pomoca MB pierwszy raz..dostalem bonus 15% i juz spelnilem warunki bonusu..na czacie poprosili mnie o przeslanie skanu paszportu,co u czynilem i bonus mi dopisali do konta.Wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow z wyplata..No to jak panowie ile sie czeka??:)pozdrawiam

na pierwsza wyplate czekalem kolo 23 godzin (korzystalem z bonusa 100% do 100 euro, wyplacalem we wtorek), na kolejne wyplaty czekalem maksymalnie 1,5 godziny

yaaho #1235235 19/05/2007 21:44
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
oficjalnie czeka sie kilka godzin, tak mi powiedziano na czacie
u mnie trwalo to 3 dni, bo nie podobalo im sie, ze mam 2 adresy mailowe zarejestrowane na mb

drugi raz nie mialem okazji od nich wyplacic

ajdam #1263889 31/05/2007 06:26
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
skorzystałem z ofert hiszpanskiej 100 Euro bonusu, zrobilem tak jak napisaliscie, zrobilem wymagany obrot i bylo ok. zglosilem wyplate na moneybookers i czekam i czekam. dzis minla 4 dzien wiec sie wkurzylem i zagadalem na chata. tam mi napisali ze musza zadzwonic do mnie. dryndneli musialem potwierdzic moje dane. na koniec babka mi rzucila ze...oferta jest dla Hiszpanow a poniewaz nie mowie po hiszpansku wiec musza mi cofnac bonusa i wygrane z niego. wkurzylem sie ostro ale po zarliwej dyskusji zgodzili mi sie nie usuwac wygranych z bonusa. na pocieszenie dodala ze moge skorzystac z bonusa 15 % .. jak wplace pieniadze i zrobie obrot. a ja im mowie- fuck off

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Trochę się wam dziwię. Kombinujecie jak koń pod górkę z hiszpańskimi bonusami - sprawa śmierdzi na odległość, psujecie kolejnego buka, o którym mam dobre zdanie... raczej nie ma się czym chwalić.

Gandhi #1264085 31/05/2007 16:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Originally Posted by Gandhi
Trochę się wam dziwię. Kombinujecie jak koń pod górkę z hiszpańskimi bonusami - sprawa śmierdzi na odległość, psujecie kolejnego buka, o którym mam dobre zdanie... raczej nie ma się czym chwalić.

Nie rozumiem Twoich fascynacji.

Buk oferuje strony w kilku językach.
Nie oferuje strony po polsku.

Dla rejestrujących się ze strony hiszpańskiej oferuje bonus 100%.
W regulaminie (buka, promocji) nie ma nic o tym, że należy być z Hiszpanii (to nadinterpretacja.
Pewnie mają więcej Polakó niż Hiszpanó w tej promocji)
Nikt przed bukiem nie ukrywa że jest z Polski ani nie deklaruje że mówi po hiszpańsku (podobnie, że ma paszport).

To buk traci swoją wiarygodność i pokazuje swoje oblicze.
To jego zachowanie jest śmierdzące i nie ma czego bronić.

Czy Polak z definicji ma znać język ?
I czy z definicji ma korzystać z najmniej korzystnej promocji?

W innych bukach (np.PP) jek się rejestrujesz w innym języku, to dostajesz w nim newslettery
i kolejne promocje dot. tej wersji (językowej) strony. Grasz sobie w języju jaki Ci odpowiada.

Ponadto z doświadczenia wiadomo, że opis zdarzenia po angielsku jest najbardziej jednoznaczny (np promocja Expekta na finał LM).

PS.
Już dawno chciałem się zarejestrować w tym buku ale czekałem na korzystny moment.
Swojego bonusa przegrałem i nie miałem potrzeby wypłacać
ale po takich numerach jakie serwuja od połowy maja Polakom (podobny temat jest na BA) nie mam pewności,
że gdy tam coś wpłacę nie potrąca mi 100 EUR bo tak im się będzie podobać.
Weryfikowany byłem jak przegrałem depozyt (ok. 5 maja)przed użyciem (udostępnieniem) kwoty bonusa.

BAHmVIP #1266771 01/06/2007 04:46
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2
To beda wszystkim teraz tego bonusa 100% kasowac???I co to jest te "BA" bo z checia bym poczytal

Gandhi #1267711 01/06/2007 20:06
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Originally Posted by Gandhi
Trochę się wam dziwię. Kombinujecie jak koń pod górkę z hiszpańskimi bonusami - sprawa śmierdzi na odległość, psujecie kolejnego buka, o którym mam dobre zdanie... raczej nie ma się czym chwalić.

uwazasz to za dobrego buka?

laugh

pettersen #1267814 01/06/2007 20:38
Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
ja w sumie nic do nich nie mam, trochę tam gram i nie narzekam

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by toro rosso
To beda wszystkim teraz tego bonusa 100% kasowac???I co to jest te "BA" bo z checia bym poczytal

BA - bettingadvice

pettersen #1267840 01/06/2007 20:46
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by pettersen
uwazasz to za dobrego buka?
Tak właśnie uważam. Gram u nich ostro pół roku i nigdy nic złego mi się nie przytrafiło, wypłaty na MB zawsze do 24h, formalności mi nie mnożyli, kursy mi się podobają, mają support chat, bogatą ofertę live, często nawet szerszą niż bwin. Inna sprawa, że nigdy promocjami sobie dupy nie zawracałem.

Gandhi #1268179 01/06/2007 22:18
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2
komus jeszcze ten bonus skasowali??? bo jesli tak to bede musial sie postarac i przegrac u nich wszystko ;)teraz sie boje wyplaty zlecic

Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
a czy komuś po 15 maja wypłacili bonusa 100 euro ?

Strona 8 z 15 1 2 6 7 8 9 10 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, Lukasz111, aker, betowiec, 11kera11, Szuman, alfa, rafal08), 3,070 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,773
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1