|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2003
Posty: 607 |
Jest to bonus,ktory oferuja mailem dla pewnej grupy graczy. Koledze przeslali po tym jak nie gral tam u nich okolo roku a poza tym mial ujemne saldo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,249 |
a jednak dostalem bonus...teraz czekam na werifikacje danych..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
skan dowodu wyslalem zaraz po rejestracji do hiszpanow. przyszlo potwierdzenia przekazania do odpowiedniego dzialu. stowke depozytu umoczylem na ako >2.0. chcialem puscic zaklad za bonus, a wyskakuje mnie info, ze rzekomo nie mam kasy na koncie. podbijam na czata, a typiara mi mowi, ze musi byc PASZPORT i TYLKO PASZPORT do weryfikacji. jesli nie mam to sobie na list poczekam, zeby bonus uwolnic...
tez tak mieliscie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
skan dowodu wyslalem zaraz po rejestracji do hiszpanow. przyszlo potwierdzenia przekazania do odpowiedniego dzialu. stowke depozytu umoczylem na ako >2.0. chcialem puscic zaklad za bonus, a wyskakuje mnie info, ze rzekomo nie mam kasy na koncie. podbijam na czata, a typiara mi mowi, ze musi byc PASZPORT i TYLKO PASZPORT do weryfikacji. jesli nie mam to sobie na list poczekam, zeby bonus uwolnic...
tez tak mieliscie? Też wysyłałem do Hiszpanów, ale bez reakcji. Ja sie zrobi obrót (1x), który upoważnia do uzyskania bonusa, to przychodzi "zaproszenie do identyfikacji". (poszukaj w poczcie) Na chacie chcą paszportu ale wyjaśniłem, że nasz National Identity Card (DO) zawiera zdjęcie podpis adres, datę urodzenia i na terenie EU jest jak paszport. Szkoda, ze informacja, że DO ...poświadcza obywatelstwo polskie nie jest na nim przetłumaczona. Wysłałem: skan dowodu, prawa jazdy, rachunek za telefon i skan KK. Tak zasypani zidentyfikowali mnie.. Wyślij na adres serwisu (ang) i za 1-2 dni winno byc zweryfikowane. Przychodzą potwierdzenia przesłania i decyzja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
u mnie tez bylo podobnie, tylko ja swoja kase wyplacilem bo myslalem ze nici z bonusa wejdz na czata, powiedz, ze zrealizowales kod, ze masz srodki na koncie i nie mozesz grac, oni ci powiedza, ze musisz zagrac za kwote depozytu, a ty im, ze przeciez grales wczesniej przed zrealizowaniem kodu, oni robia wglad w konto, i odblokowuja bonus (oczywiscie najpierw przeslij im skan dowodu) za pierwszym razem trafilem na kolesia, ktory nie wiedzial wogole o co mi chodzi, godzine z nim gadam a on mi na koncu, ze on to moze pomoc mi depozytt zlozyc, ale wszedlem jeszce raz, trafilem na kogos kompetentnego i po 10 minutach bonus uwolniony i jeszcze zdazylem na awans milanu zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
dzieki za odpowiedzi. nie dzialalem nic w tej kwestii, a z hiszpanskiego supportu przyszedl mail o tresci: "Gracias por mandarnos una copia de su DNI. Su cuenta ha sido actualizada a efectos de la promoción. "
tak wiec wszystko jest OK, bonus odblokowany. nie ma co do angoli podbijac, bo faktycznie matoly tam jakies siedza, tylko spokojnie poczekac az supp hiszpanski zadziala.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
[ Linked Image] Ktoś zna tego Marka? To Polak jest?  (przepraszam, nie mogłem się powstrzymać)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015 |
Hej,ile trwa u nich wyplata na moneybookers??Wplacalem za pomoca MB pierwszy raz..dostalem bonus 15% i juz spelnilem warunki bonusu..na czacie poprosili mnie o przeslanie skanu paszportu,co u czynilem i bonus mi dopisali do konta.Wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow z wyplata..No to jak panowie ile sie czeka??:)pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Hej,ile trwa u nich wyplata na moneybookers??Wplacalem za pomoca MB pierwszy raz..dostalem bonus 15% i juz spelnilem warunki bonusu..na czacie poprosili mnie o przeslanie skanu paszportu,co u czynilem i bonus mi dopisali do konta.Wiec mam nadzieje ze nie bedzie problemow z wyplata..No to jak panowie ile sie czeka??:)pozdrawiam na pierwsza wyplate czekalem kolo 23 godzin (korzystalem z bonusa 100% do 100 euro, wyplacalem we wtorek), na kolejne wyplaty czekalem maksymalnie 1,5 godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
oficjalnie czeka sie kilka godzin, tak mi powiedziano na czacie u mnie trwalo to 3 dni, bo nie podobalo im sie, ze mam 2 adresy mailowe zarejestrowane na mb
drugi raz nie mialem okazji od nich wyplacic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
skorzystałem z ofert hiszpanskiej 100 Euro bonusu, zrobilem tak jak napisaliscie, zrobilem wymagany obrot i bylo ok. zglosilem wyplate na moneybookers i czekam i czekam. dzis minla 4 dzien wiec sie wkurzylem i zagadalem na chata. tam mi napisali ze musza zadzwonic do mnie. dryndneli musialem potwierdzic moje dane. na koniec babka mi rzucila ze...oferta jest dla Hiszpanow a poniewaz nie mowie po hiszpansku wiec musza mi cofnac bonusa i wygrane z niego. wkurzylem sie ostro ale po zarliwej dyskusji zgodzili mi sie nie usuwac wygranych z bonusa. na pocieszenie dodala ze moge skorzystac z bonusa 15 % .. jak wplace pieniadze i zrobie obrot. a ja im mowie- fuck off
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Trochę się wam dziwię. Kombinujecie jak koń pod górkę z hiszpańskimi bonusami - sprawa śmierdzi na odległość, psujecie kolejnego buka, o którym mam dobre zdanie... raczej nie ma się czym chwalić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Trochę się wam dziwię. Kombinujecie jak koń pod górkę z hiszpańskimi bonusami - sprawa śmierdzi na odległość, psujecie kolejnego buka, o którym mam dobre zdanie... raczej nie ma się czym chwalić. Nie rozumiem Twoich fascynacji. Buk oferuje strony w kilku językach. Nie oferuje strony po polsku. Dla rejestrujących się ze strony hiszpańskiej oferuje bonus 100%. W regulaminie (buka, promocji) nie ma nic o tym, że należy być z Hiszpanii (to nadinterpretacja. Pewnie mają więcej Polakó niż Hiszpanó w tej promocji) Nikt przed bukiem nie ukrywa że jest z Polski ani nie deklaruje że mówi po hiszpańsku (podobnie, że ma paszport). To buk traci swoją wiarygodność i pokazuje swoje oblicze. To jego zachowanie jest śmierdzące i nie ma czego bronić. Czy Polak z definicji ma znać język ? I czy z definicji ma korzystać z najmniej korzystnej promocji? W innych bukach (np.PP) jek się rejestrujesz w innym języku, to dostajesz w nim newslettery i kolejne promocje dot. tej wersji (językowej) strony. Grasz sobie w języju jaki Ci odpowiada. Ponadto z doświadczenia wiadomo, że opis zdarzenia po angielsku jest najbardziej jednoznaczny (np promocja Expekta na finał LM). PS. Już dawno chciałem się zarejestrować w tym buku ale czekałem na korzystny moment. Swojego bonusa przegrałem i nie miałem potrzeby wypłacać ale po takich numerach jakie serwuja od połowy maja Polakom (podobny temat jest na BA) nie mam pewności, że gdy tam coś wpłacę nie potrąca mi 100 EUR bo tak im się będzie podobać. Weryfikowany byłem jak przegrałem depozyt (ok. 5 maja)przed użyciem (udostępnieniem) kwoty bonusa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2 |
To beda wszystkim teraz tego bonusa 100% kasowac???I co to jest te "BA" bo z checia bym poczytal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
Trochę się wam dziwię. Kombinujecie jak koń pod górkę z hiszpańskimi bonusami - sprawa śmierdzi na odległość, psujecie kolejnego buka, o którym mam dobre zdanie... raczej nie ma się czym chwalić. uwazasz to za dobrego buka? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 8 |
ja w sumie nic do nich nie mam, trochę tam gram i nie narzekam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
To beda wszystkim teraz tego bonusa 100% kasowac???I co to jest te "BA" bo z checia bym poczytal BA - bettingadvice
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
uwazasz to za dobrego buka? Tak właśnie uważam. Gram u nich ostro pół roku i nigdy nic złego mi się nie przytrafiło, wypłaty na MB zawsze do 24h, formalności mi nie mnożyli, kursy mi się podobają, mają support chat, bogatą ofertę live, często nawet szerszą niż bwin. Inna sprawa, że nigdy promocjami sobie dupy nie zawracałem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2 |
komus jeszcze ten bonus skasowali??? bo jesli tak to bede musial sie postarac i przegrac u nich wszystko ;)teraz sie boje wyplaty zlecic
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 42 |
a czy komuś po 15 maja wypłacili bonusa 100 euro ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|