|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2007
Posty: 4 |
Dzięki, po prostu niepotrzebnie wpisywałem dwie pierwsze cyfry i dlatego bło nie tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97 |
mam konto w złotówkach. chciałbym założyć konto u buka, który przyjmuje euro/dolary/funty. czy mogę wpłacić pieniądze z Moneybookers? ewentualnie czy są jakieś opłaty za przwalutowanie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Możesz wpłacić, przewalutowanie nastąpi po kursie podanym na stronie: http://www.ecb.int/stats/exchange/eurofxref/html/index.en.htmlplus około 1 procent prowizji. Poza tym masz to wszystko napisane po polsku w Moneybookers - trochę wysiłku by nie zaszkodziło, drogi kolego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833 |
Moneybookers leci w chuja ... Wpłaciłem tydzień temu, ani kasy ani odzewu na chyba 5 maili.... Firma straciła dużo w moich oczach. Ostrzegam wszystkich przed niesolidnością i olewactwem moneybookers...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Dzisiaj MB baaaardzo pozytywnie zaskoczył, wypłacałem cash na mbank o 14 i kasa już na końcie 4 i pól h lol nieźle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja jestem negatywnie zaskoczony. zlecilem wyplate 8 maja na inteligo i jeszcze nie doszla. wczesniej juz robilem podobne wyplaty i zawsze dochodzily w ciagu 2-3 dni roboczych, a teraz juz wiecej niz 5 dni minelo i nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844 |
Coraz gorzej Maciek, ja ostatnio 3 dni czekałem, a tak to średnio max 1.5 dnia. Nie wiem czym to jest spowodowane, dodam, że mam mbank.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
ja jestem negatywnie zaskoczony. zlecilem wyplate 8 maja na inteligo i jeszcze nie doszla. wczesniej juz robilem podobne wyplaty i zawsze dochodzily w ciagu 2-3 dni roboczych, a teraz juz wiecej niz 5 dni minelo i nic. Ja zlecilem 9 maja wyplate na Inteligo i nie doszla dzis kasa wrócila na MB. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
ja jestem negatywnie zaskoczony. zlecilem wyplate 8 maja na inteligo i jeszcze nie doszla. wczesniej juz robilem podobne wyplaty i zawsze dochodzily w ciagu 2-3 dni roboczych, a teraz juz wiecej niz 5 dni minelo i nic. Ja zlecilem 9 maja wyplate na Inteligo i nie doszla dzis kasa wrócila na MB.  lol napisali ci czemu byl zwrot?? ja napisalem maila do MB i mi odpowiedzieli, ze wyslali przelew konkretnie 10 maja o którejśtam godzinie i ze o dalsze info mam sie dowiadywać w banku :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
sprzedam 360zl z kawalkiem z mb wzamian mbank  zero prowizji wiele wymian za soba  Jestem zweryfikowony. WPLACAM DRUGI! GG:2213038
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
ojc nie ten dzial sorki usuncie to prosze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44 |
Ku... ale mnie te mb wkuża . Zablokowałem se konto prze błedne wpisywanie hasła i teraz nie moge sie zalogowac. Aby je odblokowac i odzyskac hasło ma przyjsc link na maila tam po pwisaniu wszytskiego. Ale mi nie przyszedł zaden mail ku... przyszło jakies no replay i to była pusta wiadomosc. Jak ja sie mam z nimi skontaktowac jak moge napisac tylko do niech w tym głupim centrum wiadomosci jak sie zaloguje inaczej sie nie da rady i zadnych maili nie przyjmuja. Co zrobic jak sie skontaktowac ja nie moge sie zalogowac
Help !!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
hmmm a to że wpłacałem w okienku jako zwykłą wpłatę a nie z mojego osobistego konta może robić jakieś problemy? Nie wiem ,zawsze wpłacam przelewem ze swojego konta. Nigdy nie miałem problemów. No właśnie, jeśli np. bym wpłacił na poczcie przelewem to będą problemy? Może ktoś już tak robił?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Wykonywałem tak pierwszą wpłatę, nie było żadnych problemów, limit został zwiększony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Czy moneybookers wysyła jakąś korespondencję listowną na nasz adres zamieszkania? Zdażyło się Wam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mi tylko jak zleciłem weryfikacje adresu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Ale sami z siebie nie robią tego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
mi ani nikomu kogo znam z kontem na mb to sie nie zdarzylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Dzięki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Ale sami z siebie nie robią tego? Czasami tak robią..
|
|
|
Link skopiowany do schowka