Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18
Dołączył: May 2007
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 4
Dzięki, po prostu niepotrzebnie wpisywałem dwie pierwsze cyfry i dlatego bło nie tak smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 97
mam konto w złotówkach. chciałbym założyć konto u buka, który przyjmuje euro/dolary/funty. czy mogę wpłacić pieniądze z Moneybookers? ewentualnie czy są jakieś opłaty za przwalutowanie?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Możesz wpłacić, przewalutowanie nastąpi po kursie podanym na stronie:
http://www.ecb.int/stats/exchange/eurofxref/html/index.en.html
plus około 1 procent prowizji.

Poza tym masz to wszystko napisane po polsku w Moneybookers - trochę wysiłku by nie zaszkodziło, drogi kolego.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 6,833
Moneybookers leci w chuja ... Wpłaciłem tydzień temu, ani kasy ani odzewu na chyba 5 maili.... Firma straciła dużo w moich oczach. Ostrzegam wszystkich przed niesolidnością i olewactwem moneybookers...

Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Dzisiaj MB baaaardzo pozytywnie zaskoczył, wypłacałem cash na mbank o 14 i kasa już na końcie 4 i pól h lol nieźle.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
ja jestem negatywnie zaskoczony. zlecilem wyplate 8 maja na inteligo i jeszcze nie doszla. wczesniej juz robilem podobne wyplaty i zawsze dochodzily w ciagu 2-3 dni roboczych, a teraz juz wiecej niz 5 dni minelo i nic.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 844
Coraz gorzej Maciek, ja ostatnio 3 dni czekałem, a tak to średnio max 1.5 dnia. Nie wiem czym to jest spowodowane, dodam, że mam mbank.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Originally Posted by maycj
ja jestem negatywnie zaskoczony. zlecilem wyplate 8 maja na inteligo i jeszcze nie doszla. wczesniej juz robilem podobne wyplaty i zawsze dochodzily w ciagu 2-3 dni roboczych, a teraz juz wiecej niz 5 dni minelo i nic.
Ja zlecilem 9 maja wyplate na Inteligo i nie doszla dzis kasa wrócila na MB. mad

Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Originally Posted by herkules
Originally Posted by maycj
ja jestem negatywnie zaskoczony. zlecilem wyplate 8 maja na inteligo i jeszcze nie doszla. wczesniej juz robilem podobne wyplaty i zawsze dochodzily w ciagu 2-3 dni roboczych, a teraz juz wiecej niz 5 dni minelo i nic.
Ja zlecilem 9 maja wyplate na Inteligo i nie doszla dzis kasa wrócila na MB. mad
lol
napisali ci czemu byl zwrot??

ja napisalem maila do MB i mi odpowiedzieli, ze wyslali przelew konkretnie 10 maja o którejśtam godzinie i ze o dalsze info mam sie dowiadywać w banku :/

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
sprzedam 360zl z kawalkiem z mb wzamian mbank smile zero prowizji wiele wymian za soba smile Jestem zweryfikowony. WPLACAM DRUGI! GG:2213038

Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
ojc nie ten dzial sorki usuncie to prosze smile

Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
Ku... ale mnie te mb wkuża . Zablokowałem se konto prze błedne wpisywanie hasła i teraz nie moge sie zalogowac. Aby je odblokowac i odzyskac hasło ma przyjsc link na maila tam po pwisaniu wszytskiego. Ale mi nie przyszedł zaden mail ku... przyszło jakies no replay i to była pusta wiadomosc.
Jak ja sie mam z nimi skontaktowac jak moge napisac tylko do niech w tym głupim centrum wiadomosci jak sie zaloguje inaczej sie nie da rady i zadnych maili nie przyjmuja. Co zrobic jak sie skontaktowac ja nie moge sie zalogowac

Help !!!!!!!!

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by _zvonimir_
hmmm a to że wpłacałem w okienku jako zwykłą wpłatę a nie z mojego osobistego konta może robić jakieś problemy?

Nie wiem ,zawsze wpłacam przelewem ze swojego konta.
Nigdy nie miałem problemów.

No właśnie, jeśli np. bym wpłacił na poczcie przelewem to będą problemy?

Może ktoś już tak robił?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Wykonywałem tak pierwszą wpłatę, nie było żadnych problemów, limit został zwiększony.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Czy moneybookers wysyła jakąś korespondencję listowną na nasz adres zamieszkania? Zdażyło się Wam?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
mi tylko jak zleciłem weryfikacje adresu.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Ale sami z siebie nie robią tego?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
mi ani nikomu kogo znam z kontem na mb to sie nie zdarzylo

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Dzięki! smile

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Originally Posted by zmarcin
Ale sami z siebie nie robią tego?
Czasami tak robią..

Strona 9 z 18 1 2 7 8 9 10 11 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Akhu, alfa, Sensei, burbon, aker, forty, Lukasz111, betowiec, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,715 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1