|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288 |
Nie wiecie moze czy na polsacie sport bedzie lecial Henman - Grosjean czy Popp - Philippoussis??? jezeli Henman z Grosjeanem to jade do kumpla na tan mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353 |
Z tego co sie orientuje to Polsat Sport ma pokazac dzis wszystkie 4 mecze ćwiercfinałowe męzczyzn...tak mi sie wydaje ,ale nie jestem pewny na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
majkel Junior Member Użytkownik # 5419
wysłano 02-07-2003 10:12 -------------------------------------------------------------------------------- a sadzisz, ze serena nie bedzie lekko podlamana po wczorajszej przegranej w deblu ? z tego co pamietam to belgijka, z ktora ma walczyc o final tez nie daje sobie w kasze dmuchac (patrz ograla swoja rodaczke w jednym z turniejow)
majkel ale z tym ogrywaniem to chyba przesadziles delikatnie bylo tak clijsters - henin 6-7 3-0 krecz henin --jesli mowisz na te 3 punkty ogrywala no to chyba zartujesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
LAE Z RESZTA TWOJEJ WYPOWIEDZI ZGADZAM SIE W ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI -- TO ZNACZY UWAZAM ZE CLIJSTERS MA SPORO WIECEJ SZANS NIZ 50% ---BO JESLI CHODZI O SLABOSC VENUS TO ZNOWU ZARTUJESZ --VIDE ROLAND GARROS VENUS ZEBRALA TAM BATY OD ZVONY KTORA TERAZ POKONALA RACZEJ SMIESZNIE LATWO---JAK DLA MNIE TO VENUS W CHWILI OBECNEJ MA CHYBA NAJLEPSZA FORME OD DOBRYCH 5 MIESIECY WIEC Z TA NAJSLABIEJ GRAJACA VENUS TO ALBO DAWNO JEJ NIE WIDZIALES ALBO ZNOWU COS NIE TAK HEHEH POZDRAWIAM CAROLA
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539 |
witam witam.Tak slabego tygodnia juz dawno nie mialem.Wczoraj jednak Grosjean pozbawil mnie tych 5-ciu stowek i dzisiaj na przekor wszystkiemu stawiam przeciwko zabojadowi. JiroJiro-z tymi zabkami to niezly pomysl...jak oni mu do pyska ich nie wsadzą,to będzie cięzki mecz...ale no coz-gram przeciwko niemu,bo juz zdązylem go nie lubic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> kolejne to: Federer i Roddick + WNBA....chociaz pamiętam tą stawke 1,1 -jedyny mecz .ktory mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: nie weszedl
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043 |
Chociaż wczoraj Grosjean pozbawił mnie kasy i na expekcie i w profie to dzisiaj znow postawie że przefra ,a powód Henman jest moim faworytem aż do finału .Bardzo podoba mi się jego gra Server&Voley i jak przy dobrym dopingu zacznie dobrze to wykonywać to Grosjean może se popłynąć do Francji przez kanał La Manche,taki kupon dzisiaj zagrałem w profie;
Henman-Grosjean 1 (1.78) Rua.P/Sua-Mand/War 1 (1.16) Clij/Sugi-Kuzn/Nav 1 (1.52)
AKO:3.13
A propo co sądzicie o ostatnim mecze , nie wiem dlaczego taki duży kurs , dla mnie Japonka i Belgijka są faworytkami nie tylko tego spotkania ,mogą nawet pomieszać szyki Ruaano Pascual i Paoli Suarez , taki jak zrobiły to na Rolland Garros
Prosze o opinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
moga, ale kuzniecova/navratilova to bardzo przyzwoita para.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Na zakończenie Wimbledonu zagrałem 2 zakłady:
Roddick - Bjoerkman 2 (5.20) cb Venus Williams to win Wimbledon (4.00) cb
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
No iznow mamy deszczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> BTW - jak na razie moja wersja wydarzeń w meczu Grosjean-Henman sparwdza się bardzo ładnie - Sebastien demoluje anglika passing-shotami. Naiwny Tim co chwila chodzi do siatki , lecz zapomina kogo ma naprzeciw. Jak na razie 4-1 dla franzcuza i wygląda na to że wreszcie worek-Henman spakuje manatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476 |
Witam. Moze po raz pierwszy mnie tutj widzicie, ale tak naprawde czytam wasze listy codziennie. Coz dzieki wam zarobilem juz nizla kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Wobez tego mam pytanie. Czy po zakonczeniu wimbledonu beda jekies inne turnieje, naktore warto jest stawiac?? Ciekawe a btw. to skad mozna sciagnac statystyki, z ktorych korzystacie.
PS. A za wygrana dzieki wam kase wielkie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
JAK WIDZE DJ SOSNA WZIAL SIE ZA TENISA A TO MNIEJ WIECEJ TAK JAK JA BYM SIE WZIELA ZA PILKE -- ZNAM SIE ALE BRAKUJE MI WYCZUCIA HEHE. ALE DJ'U MUSZE PRZYZNAC ZE :: BJORKAM JUZ KIEDYS POKONAL RODISIA 2 LATA TEMU KONKRETNIE I TO W DOBRYM STYLU -- CZYLI LATWE 2 SETY , NATOMIAST JESLI VENUS MA WYGRAC COS W TYM ROKU TO ISTOTNIE TYLKO TEN TURNIEJ BO MA TYLKO JESZCZE JEDNA PRZECIWNICZKE DO POKONANIA (MYSLE ZE W FINALE ZWYCIEZYLABY MILOSC SIOSTRZANA I SARENKA ODDALA BY WRESZCIE SIOSTRZE MALY KAWALECZEK TORTU )-- PISZE STRASZNIE NIE GRAMATYCZNIE ALE JUZ ZACZELAM OBLEWAC ZWYCIESTWO JANKA ZWANEGO GROSSEM NO I JAKOS TAK MI WYSZLO(PEWNIE DZIS MI KUPON NIE WEJDZIE BO ZA BARDZO SIE CIESZE) PS. POZDROWIONKA DLA SOSNY KTORY JAK SLYSZALAM I CZYTALAM JEST PRAWDZIWA GWIAZDA POLSKIEGO PODWORKA TYPEROW PILKI NOZNEJ -- A CHYBA KIEDYS MIELISMY OKAZJE WYMIENIC ZE 2 ZDANIA O ILE SIE NIE MYLE
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480 |
Grosjean już 5:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
...i znowu deszcz...
Jak tak dalej pójdzie to będą 3 szybkie sety - Francuz mija Henman z dziecinną łatwością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
AZ SZKODA KURSU 5,00 W PROFIE ZA 3-0 DLA JANKA ZWANEGO GROSEM ALE COZ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
NO I GROSJANEK ZARAZ BEDZIE 5-5 I CIEKAWE CO DALEJ
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
To oblewanie , proszę zostawcie lepiej na później bo wiecie jak sie kończy przedwcześnie zaliczanie typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Udało się jednak ... 7-6 lecz z tego co widzę Jankowi brakuje trochę koncentracji ... no i ta angielska chołota go jeszcze troche denerwuje ( a mówią , że publiczność tenisowa ma lepsze maniery od tej ze stadionów piłkarskich (? :eek: ))
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Co do publiczności to rzeczywiście zachowuje się niesportowo, po beznadziejnym początku myślę że Henman wygra ten mecz. Więc kibicujmy Henmanowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268 |
Właśnie puściłem taki kuponik:
Federer R. - Schalken S.(+2.5) (1) 2.60 Roddick A. - Bjorkman J.(+2.5) (2) 1.80
AKO: 4.68x stawka: 30zl EWK: 126.6zl
Mam nadzieję, że Schalken po pierwszym secie w dupe, walnie sobie skretcha (kontuzja stopy) i pożegna sie z turniejem. Oby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
NO I DZISIAJ CHYBA BEDZIE WTOPA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 863
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2002
Posty: 863 |
...skretcha?....hmmmm...a może zatańczy nam breaka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489 |
POWIEM TAK MAM CLIJSTERS / SUGI GROSA I PHILIPA --JESLI TO WEJDZIE TO BEDZIE CUD BO POZA DEBELKIEM REESZTA MA TENDENCJE OPADAJACA A ZWLASZCZA JANEK
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|