Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#121250 02/07/2003 15:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 288
Nie wiecie moze czy na polsacie sport bedzie lecial Henman - Grosjean czy Popp - Philippoussis??? jezeli Henman z Grosjeanem to jade do kumpla na tan mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Pozrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#121251 02/07/2003 15:25
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2000
Posty: 1,353
Z tego co sie orientuje to Polsat Sport ma pokazac dzis wszystkie 4 mecze ćwiercfinałowe męzczyzn...tak mi sie wydaje ,ale nie jestem pewny na 100%

#121252 02/07/2003 15:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
majkel
Junior Member
Użytkownik # 5419

wysłano 02-07-2003 10:12
--------------------------------------------------------------------------------
a sadzisz, ze serena nie bedzie lekko podlamana po wczorajszej przegranej w deblu ? z tego co pamietam to belgijka, z ktora ma walczyc o final tez nie daje sobie w kasze dmuchac (patrz ograla swoja rodaczke w jednym z turniejow)

majkel ale z tym ogrywaniem to chyba przesadziles delikatnie bylo tak clijsters - henin 6-7 3-0 krecz henin --jesli mowisz na te 3 punkty ogrywala no to chyba zartujesz

#121253 02/07/2003 15:47
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
LAE Z RESZTA TWOJEJ WYPOWIEDZI ZGADZAM SIE W ZDECYDOWANEJ WIEKSZOSCI -- TO ZNACZY UWAZAM ZE CLIJSTERS MA SPORO WIECEJ SZANS NIZ 50% ---BO JESLI CHODZI O SLABOSC VENUS TO ZNOWU ZARTUJESZ --VIDE ROLAND GARROS VENUS ZEBRALA TAM BATY OD ZVONY KTORA TERAZ POKONALA RACZEJ SMIESZNIE LATWO---JAK DLA MNIE TO VENUS W CHWILI OBECNEJ MA CHYBA NAJLEPSZA FORME OD DOBRYCH 5 MIESIECY WIEC Z TA NAJSLABIEJ GRAJACA VENUS TO ALBO DAWNO JEJ NIE WIDZIALES ALBO ZNOWU COS NIE TAK HEHEH
POZDRAWIAM CAROLA

#121254 02/07/2003 16:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,539
witam witam.Tak slabego tygodnia juz dawno nie mialem.Wczoraj jednak Grosjean pozbawil mnie tych 5-ciu stowek i dzisiaj na przekor wszystkiemu stawiam przeciwko zabojadowi.
JiroJiro-z tymi zabkami to niezly pomysl...jak oni mu do pyska ich nie wsadzą,to będzie cięzki mecz...ale no coz-gram przeciwko niemu,bo juz zdązylem go nie lubic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
kolejne to:
Federer i Roddick + WNBA....chociaz pamiętam tą stawke 1,1 -jedyny mecz .ktory mi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: nie weszedl

#121255 02/07/2003 16:29
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,043
Chociaż wczoraj Grosjean pozbawił mnie kasy i na expekcie i w profie to dzisiaj znow postawie że przefra ,a powód Henman jest moim faworytem aż do finału .Bardzo podoba mi się jego gra Server&Voley i jak przy dobrym dopingu zacznie dobrze to wykonywać to Grosjean może se popłynąć do Francji przez kanał La Manche,taki kupon dzisiaj zagrałem w profie;

Henman-Grosjean 1 (1.78)
Rua.P/Sua-Mand/War 1 (1.16)
Clij/Sugi-Kuzn/Nav 1 (1.52)

AKO:3.13

A propo co sądzicie o ostatnim mecze , nie wiem dlaczego taki duży kurs , dla mnie Japonka i Belgijka są faworytkami nie tylko tego spotkania ,mogą nawet pomieszać szyki Ruaano Pascual i Paoli Suarez , taki jak zrobiły to na Rolland Garros

Prosze o opinie

#121256 02/07/2003 17:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
moga, ale kuzniecova/navratilova to bardzo przyzwoita para.

#121257 02/07/2003 17:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Na zakończenie Wimbledonu zagrałem 2 zakłady:

Roddick - Bjoerkman 2 (5.20) cb
Venus Williams to win Wimbledon (4.00) cb

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#121258 02/07/2003 18:28
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
No iznow mamy deszczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
BTW - jak na razie moja wersja wydarzeń w meczu Grosjean-Henman sparwdza się bardzo ładnie - Sebastien demoluje anglika passing-shotami. Naiwny Tim co chwila chodzi do siatki , lecz zapomina kogo ma naprzeciw. Jak na razie 4-1 dla franzcuza i wygląda na to że wreszcie worek-Henman spakuje manatki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#121259 02/07/2003 18:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
addict
addict
Dołączył: Dec 2002
Posty: 476
Witam. Moze po raz pierwszy mnie tutj widzicie, ale tak naprawde czytam wasze listy codziennie. Coz dzieki wam zarobilem juz nizla kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Wobez tego mam pytanie. Czy po zakonczeniu wimbledonu beda jekies inne turnieje, naktore warto jest stawiac?? Ciekawe a btw. to skad mozna sciagnac statystyki, z ktorych korzystacie.

PS. A za wygrana dzieki wam kase wielkie !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121260 02/07/2003 19:23
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
JAK WIDZE DJ SOSNA WZIAL SIE ZA TENISA A TO MNIEJ WIECEJ TAK JAK JA BYM SIE WZIELA ZA PILKE -- ZNAM SIE ALE BRAKUJE MI WYCZUCIA HEHE. ALE DJ'U MUSZE PRZYZNAC ZE :: BJORKAM JUZ KIEDYS POKONAL RODISIA 2 LATA TEMU KONKRETNIE I TO W DOBRYM STYLU -- CZYLI LATWE 2 SETY , NATOMIAST JESLI VENUS MA WYGRAC COS W TYM ROKU TO ISTOTNIE TYLKO TEN TURNIEJ BO MA TYLKO JESZCZE JEDNA PRZECIWNICZKE DO POKONANIA (MYSLE ZE W FINALE ZWYCIEZYLABY MILOSC SIOSTRZANA I SARENKA ODDALA BY WRESZCIE SIOSTRZE MALY KAWALECZEK TORTU )-- PISZE STRASZNIE NIE GRAMATYCZNIE ALE JUZ ZACZELAM OBLEWAC ZWYCIESTWO JANKA ZWANEGO GROSSEM NO I JAKOS TAK MI WYSZLO(PEWNIE DZIS MI KUPON NIE WEJDZIE BO ZA BARDZO SIE CIESZE)
PS. POZDROWIONKA DLA SOSNY KTORY JAK SLYSZALAM I CZYTALAM JEST PRAWDZIWA GWIAZDA POLSKIEGO PODWORKA TYPEROW PILKI NOZNEJ -- A CHYBA KIEDYS MIELISMY OKAZJE WYMIENIC ZE 2 ZDANIA O ILE SIE NIE MYLE

#121261 02/07/2003 19:32
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 4,480
Grosjean już 5:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

...i znowu deszcz...

Jak tak dalej pójdzie to będą 3 szybkie sety - Francuz mija Henman z dziecinną łatwością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121262 02/07/2003 19:36
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
AZ SZKODA KURSU 5,00 W PROFIE ZA 3-0 DLA JANKA ZWANEGO GROSEM ALE COZ

#121263 02/07/2003 20:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
NO I GROSJANEK ZARAZ BEDZIE 5-5 I CIEKAWE CO DALEJ

#121264 02/07/2003 20:46
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
To oblewanie , proszę zostawcie lepiej na później bo wiecie jak sie kończy przedwcześnie zaliczanie typu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Udało się jednak ... 7-6 lecz z tego co widzę Jankowi brakuje trochę koncentracji ... no i ta angielska chołota go jeszcze troche denerwuje ( a mówią , że publiczność tenisowa ma lepsze maniery od tej ze stadionów piłkarskich (? :eek: ))

#121265 02/07/2003 20:51
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Co do publiczności to rzeczywiście zachowuje się niesportowo, po beznadziejnym początku myślę że Henman wygra ten mecz. Więc kibicujmy Henmanowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121266 02/07/2003 21:13
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 268
Właśnie puściłem taki kuponik:

Federer R. - Schalken S.(+2.5) (1) 2.60
Roddick A. - Bjorkman J.(+2.5) (2) 1.80

AKO: 4.68x
stawka: 30zl
EWK: 126.6zl

Mam nadzieję, że Schalken po pierwszym secie w dupe, walnie sobie skretcha (kontuzja stopy) i pożegna sie z turniejem. Oby. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#121267 02/07/2003 21:21
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
NO I DZISIAJ CHYBA BEDZIE WTOPA

#121268 02/07/2003 21:30
Dołączył: May 2002
Posty: 863
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 863
...skretcha?....hmmmm...a może zatańczy nam breaka ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#121269 02/07/2003 21:32
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 3,489
POWIEM TAK MAM CLIJSTERS / SUGI GROSA I PHILIPA --JESLI TO WEJDZIE TO BEDZIE CUD BO POZA DEBELKIEM REESZTA MA TENDENCJE OPADAJACA A ZWLASZCZA JANEK

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Akhu, Sensei, betowiec, rafal08, aker, bukma, alfa, $-man), 915 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,782
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1