Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#121532 05/07/2003 00:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał _Carola_:
[qb]viva dlavczego polecasz ten mix jak dla mnie to powinno byc latwe spotkanie ale w druga strone tuly z zimonjicem maja okolo 80-90% skutecznosci z 1 podania w kazdym meczu sa lepsi indywidualnie oraz graja w lepszych parach deblowych --wiec dlaczego polecasz tu 2 , moze wiesz cos o czym ja nie wiem--bylabym wdzieczna za jakis komenarz do polecanego przez ciebie typu[/qb]
niestety dopiero teraz wrocilem do domu i nie moglem odpowiedziec na twoje pytanie!Grajac ten mecz sugerowalem sie tym z kim ten mix wygral i w jakim stosunku!I dobrze zrobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#121533 05/07/2003 00:01
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Federer, R - Philippoussis, M 1.60 2.30 :eek:

W Unibecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#121534 05/07/2003 00:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Quote
Oryginalnie wysłał viva:
[qb]POLECAM:

005 Zim/Tuly- Kerr/Sequera 2 2.70

narka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
6:7 6:3 3:6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121535 05/07/2003 00:04
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,590
Kto dzis ogladal Rogera, tego smialo mozna nazwac Wiedzacym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Andy gral dzis calkiem poprawnie, niestety bylo to za malo na niewiarygodnie wrecz dysponowanego Federera.

Nie mialem okazji ogladac pierwszego polfinalu, lecz i tak na zwyciezce tegorocznego wimbledonu typuje oczywiscie Federera. Ale jako ze mam juz go po kursie 5 na zwyciestwo w calym turnieju, zagram niesmiala kontre na Scuda - trzeba tylko wyczekac, az kursy poleca maksymalnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ).

#121536 05/07/2003 00:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał majkel:
[qb]ja bym sie sklanial ku federerowi - kibicuje mu od poczatku turnieju...

natomiast ciekawi mnie co zadecyduje "papa" williams co do jutrzejszego finalu - po raz trzeci venus czy po raz drugi serena <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
papa nic nie zrobi, juz Ambroziak straszył na ostatnim Australian Open tatusiem że Venus wygra i co i jajko Serena nie da sie nabić w BUTLĘ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Serena wygra to. Kuniec kropka.

#121537 05/07/2003 00:55
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 623
no chyba, ze "papa" gra w profesjonalu na venus za 2.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w kazdym badz razie skoro venus pokonala w polfinale kim clijsters - to jest moja cicha faworytka...
swoja droga to ciekawe czy siostry wezma rozbrat ze sportem - podobno marzy im sie kariera modelko-projektantek...

#121538 05/07/2003 00:58
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Quote
Oryginalnie wysłał majkel:
[qb]no chyba, ze "papa" gra w profesjonalu na venus za 2.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> - w kazdym badz razie skoro venus pokonala w polfinale kim clijsters - to jest moja cicha faworytka...
swoja droga to ciekawe czy siostry wezma rozbrat ze sportem - podobno marzy im sie kariera modelko-projektantek...[/qb]
jo tylko zanim pójdą na te modelki czy co tam to chciałbym na sarence cos jeszcze ukuć na Venus tyż
potem se mogo robić co chcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , a co do papy to podobno myśli juz nad nowym sposobem zarabiania szmalcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> a jesli gra u bukmacherów to juz na pewno sie nie raz przewiozł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (myśle o Venus)

#121539 05/07/2003 11:47
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 657
A final debli jak typujecie?

#121540 05/07/2003 12:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja typuje Venus, ta Serena ciągle wygrywa, nudne to jest, a Venus, jeśli szczęście dopisze,np. Serena zacznie walić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe, wygra.

#121541 05/07/2003 14:08
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Kurs na Venus jest chyba nienajgorszy. Moze Serena da fory Venus ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ogólnie uważam, że się nie opłaca obstawiać, ale ten mecz będę mógł obejrzeć w TV, więc zaryzykuję, na Venus oczywiście. A jutro to jednak na Federera.

#121542 05/07/2003 14:11
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Na dzis:

005 Bhup/Mir -Bjor/Wood typ:1 1.78

007 Ram/Rodi- Kerr/Sequ typ:2 1.84

008 Woo/Kuzn -Frie/L.Hu typ:1 1.50

003 S.Will.- V.Williams typ:2 2.40

Na jutro:

001 Federer -Philipp typ:1 1.52

006 Clij/Sug -Rua.P/Sua typ:1 1.65

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121543 05/07/2003 14:16
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Viva jakies uzasadnienie ?? Szczególnie na deble <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro

#121544 05/07/2003 16:29
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja postawilem na faworytow finlau debla wieksosci fachowcow tenisa czyli pare bjorkman/woodbridge, ktorzy bronia tytulu sprzed roku. Do tego dodalem zwyciestwo Venus w siostrzanym finale. Po pierwsze starsza z Williams Sisters grala w 1/2 finalu z e swietna Kim Clijsters i po przegranym pierwszym secie w dwoch pozostalych nie pozostawila zludzen, kto jest lepszy i pewnie odprawila mloda belgijke. Serena wygrala bardzo pewnie, jednak chyba jednak henin nie prezentuje tej formy co clijsters. Ponadto ile Venus moze przegrywac z mlodsza siestra ? Dzis przyszedl czas na triumf.

pzdr

#121545 05/07/2003 17:44
Dołączył: May 2003
Posty: 35
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 35
DZISIAJ STAWIAM NA:

S.WILLIAMS - V.WILLIAMS 2 2.4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

BHUP/MIRNYI - BJORK/WOODBRIDGE 2 1.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

POZDRAWIAM.

#121546 05/07/2003 18:09
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
ja dzis widze powdwujny sukces woodbriga w mixcie z kuzniecowa i deblu z bjorkmanem..mam nadziej ze ten wedlug mnie najlepszy deblista do rade kondycyjne ...bo latka juz swoje ma.

do tego dorzuce serene ....jest lepsza ..broni tylulu i ma znacznie wieksze serce do gry niz starsza siostra.....

i tylko dla sportu

ram/radi - kerr/sequera 1 1.74
ciezko przewidziec ta rywalizacja ,ale pierwsza para dysponuje lepszym serwisem i zdobywa wiecej punktow po serwisie przeciwnika ...

#121547 05/07/2003 18:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
muj kupon:
serena-venus 2
bhup/mir-bjor/wood 1
clij/sug-ruano/suarez 2
federer-phillip 1

#121548 05/07/2003 20:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
N
member
member
N Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 140
Co te k..wa k.....y robią z expektu. uczciwie postawiony kuponik na Venus. A oni mi go cofneli. Zobaczyli pewnie że venus wygrała 1 s i ..j., Gdyby Serena wygrywała na pewno by tak nie było. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: i jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Czy ktoś ma tak samo?

#121549 05/07/2003 21:08
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
nic nie straciles Venus zaraz wtopi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#121550 05/07/2003 21:14
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał _Carola_:
JAK WIDZE DJ SOSNA WZIAL SIE ZA TENISA A TO MNIEJ WIECEJ TAK JAK JA BYM SIE WZIELA ZA PILKE -- ZNAM SIE ALE BRAKUJE MI WYCZUCIA HEHE. ALE DJ'U MUSZE PRZYZNAC ZE :: BJORKAM JUZ KIEDYS POKONAL RODISIA 2 LATA TEMU KONKRETNIE I TO W DOBRYM STYLU -- CZYLI LATWE 2 SETY , NATOMIAST JESLI VENUS MA WYGRAC COS W TYM ROKU TO ISTOTNIE TYLKO TEN TURNIEJ BO MA TYLKO JESZCZE JEDNA PRZECIWNICZKE DO POKONANIA (MYSLE ZE W FINALE ZWYCIEZYLABY MILOSC SIOSTRZANA I SARENKA ODDALA BY WRESZCIE SIOSTRZE MALY KAWALECZEK TORTU )-- PISZE STRASZNIE NIE GRAMATYCZNIE ALE JUZ ZACZELAM OBLEWAC ZWYCIESTWO JANKA ZWANEGO GROSSEM NO I JAKOS TAK MI WYSZLO(PEWNIE DZIS MI KUPON NIE WEJDZIE BO ZA BARDZO SIE CIESZE)
PS. POZDROWIONKA DLA SOSNY KTORY JAK SLYSZALAM I CZYTALAM JEST PRAWDZIWA GWIAZDA POLSKIEGO PODWORKA TYPEROW PILKI NOZNEJ -- A CHYBA KIEDYS MIELISMY OKAZJE WYMIENIC ZE 2 ZDANIA O ILE SIE NIE MYLE
--------------------------------------------------------------------------------

Mimo iz lubie Twoje typy Carola to musze jednak sie tu niezgodzić SIOSTRA nie da jej tego tortu ani kawałeczka bo jej sprzedawanie meczy nie interesuje bo jeśli tylko ma fomre( a prawie zawsze ma) i nie jest zmeczona(mam nadzieje ze nie bedzie) to spokojnie to wygra. W ostatnim szlemie na Australian Venus juz była tak blisko że szok jednak w 3 najwazniejszych piłkach meczu na przełamanie nie umiała sie skupić , inaczej Serena grała taki tenis że nawet Sampras by pozazdrościł w kazdym razie łzy Venus na zakonczenie i smutek na twarzy dużo mi powiedział
że to był jeden z dni które mogły jej dać zwyciestwo nad siostrą nieudało sie wiec pewnie juz sie raczej nie uda, na pewno nie Venus, moze komu innemu przy słabszej dyspozycji Sereny (w meczu z siostrą po prostu widać po niej tylko waleczność w żadnym meczu jak z siostra sie tak nie stara) sie to uda. Na koniec tego monologu musze przypomniec tylko o tym że jakis czas temu odczuwałem wrazenie jakby wszscy postawili x na Venus szczegolnie po finale w Warszawie ja jednak mimo wszystko nadal w nią wierze bo jak sie skupi umie grac i dla mnie nadal jest drugą rakietą po siostrze. Jedyny plus dla niej ze sa to korty na których juz nie raz wygrywała więc moze jej to pomoze ale nie sadze. Serena odkuje sie za wtope na Rollandzie i wygra.
Pozdro Carola.

TO mój mały monolog z poprzedniego tematu więc mam nadzieje że ktoś skorzystał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jednym słowem WOLA WALKI ZAWSZE ZWYCIĘŻA
i Serena WYGRAŁA można tylko jej podziekowac.
Po drugie papa nie ustawi meczu bo nie może a Serena mu na to nie pozwoli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro.

#121551 05/07/2003 21:55
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłała _Carola_:
JAK WIDZE DJ SOSNA WZIAL SIE ZA TENISA A TO MNIEJ WIECEJ TAK JAK JA BYM SIE WZIELA ZA PILKE -- ZNAM SIE ALE BRAKUJE MI WYCZUCIA HEHE.

Hehe,wygląda na to że masz rację

Ale jestem zakochany we wszystkim co angielskie i nie mogłem odmówić sobie pogrania troche na Wimbledonie

Quote
ALE DJ'U MUSZE PRZYZNAC ZE :: BJORKAM JUZ KIEDYS POKONAL RODISIA 2 LATA TEMU KONKRETNIE I TO W DOBRYM STYLU -- CZYLI LATWE 2 SETY ,

Tutaj to akurat kierowłem się wysokim kursen na Szweda ale widac i to nie pomogło.

Quote
NATOMIAST JESLI VENUS MA WYGRAC COS W TYM ROKU TO ISTOTNIE TYLKO TEN TURNIEJ
(MYSLE ZE W FINALE ZWYCIEZYLABY MILOSC SIOSTRZANA I SARENKA ODDALA BY WRESZCIE SIOSTRZE MALY KAWALECZEK TORTU

A jednak nie było "rodzinnych układów".Zresztą raczej nie można było się tego spodziweac w Świątyni Tenisa

Inna sprawa że IMHO gdyby nie kontuzja Venus to to spotkanie mogło się zakończyć zupełnie inaczej.Czy oni nie mają serca!? Taka fajna dziewczyna a tak ją "męczą".Mam nadzieje że teraz papa Williams da wolne swoim panienkom...
A tak apropo to b.sympatyczne te siistry Williams (fajnie sie uśmiechały przy udzielaniu wywiadów po meczu na korcie

Quote
PS. POZDROWIONKA DLA SOSNY KTORY JAK SLYSZALAM I CZYTALAM JEST PRAWDZIWA GWIAZDA POLSKIEGO PODWORKA TYPEROW PILKI NOZNEJ -- A CHYBA KIEDYS MIELISMY OKAZJE WYMIENIC ZE 2 ZDANIA O ILE SIE NIE MYLE

Hehe,dzieki.Jestes bardzo miła

A co do rozmowy to bedziemi mi bardzo miło znowu "podyskutowac"

A teraz wybaczcie ale dzisiaj sobota i czas na to co pan Sosna lubi najbardziej

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, $-man, burbon, Sensei, aker), 1,794 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,357
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1