|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Jak na razie z oferty stsu pewniaki dla mnie: Nicki Pedersen 1-6 1.30 Jason Crump 1-6 1.45
do tego: Hans Andersen 1-8 1.15 Leigh Adams 1-8 1.40
AKO: 3.03
jakby to byl przedzial 1-6 to bys mogl Panie dom zastawic Niestety STS to nie kelnerzy i takiego byka nie zrobia...
Poczekam jeszcze na pary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081 |
Jak na razie z oferty stsu pewniaki dla mnie: Nicki Pedersen 1-6 1.30 Jason Crump 1-6 1.45
do tego: Hans Andersen 1-8 1.15 Leigh Adams 1-8 1.40
AKO: 3.03
jakby to byl przedzial 1-6 to bys mogl Panie dom zastawic Niestety STS to nie kelnerzy i takiego byka nie zrobia...
Poczekam jeszcze na pary. Heh trudno:) Trzeba poczekać na pary, ale coś STS się z tym widzę nie spieszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
z STSu N.Pedersen - T.Gollob 1 @1.3 A.Jonsson - S.Ułamek 1 @1.35 L.Adams do osemki @1.4 B.Pedersen - Ch.Harris 1 @1.4 G.Hancock do osemki @1.2 H.Andersen do osemki @1.15 AKO 4.74 5/10 ... i biegiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
i tam dziś gram wygraną Lindbacka  po kursie @250 w bwin ! Jak dla mnie sporo przeszacowany ... wszędzie po @80 @60 ! Wczoraj na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony ... jego motory śmigały że ho ho ho ... ! Może z tą wygraną przesadziłem ale 1-6 po kursie @9.50 biorę... ! Licze na dużo szczęscia! Pozdrawiam buldog !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
i tam dziś gram wygraną Lindbacka  po kursie @250 w bwin ! Jak dla mnie sporo przeszacowany ... wszędzie po @80 @60 ! Wczoraj na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony ... jego motory śmigały że ho ho ho ... ! Może z tą wygraną przesadziłem ale 1-6 po kursie @9.50 biorę... ! Licze na dużo szczęscia! Pozdrawiam buldog ! literki mi zżarło
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
i tam dziś gram wygraną Lindbacka  po kursie @250 w bwin ! Jak dla mnie sporo przeszacowany ... wszędzie po @80 @60 ! Wczoraj na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony ... jego motory śmigały że ho ho ho ... ! Może z tą wygraną przesadziłem ale 1-6 po kursie @9.50 biorę... ! Licze na dużo szczęscia! Pozdrawiam buldog ! zgadzam sie z buldogiem, po tym jak Lindbaeck zrzucil 7 kg "okablowania" ze swojego motoru, zaczyna smigac jak w ubieglych dobrych latach, moze jeszcze nie bedzie stac go na osemke ale w parach trzeba uwazac, moze byc roznie. Spodziewam sie duzo lepszego wystepu od tego w Lonigo, cos na poziomie 5-7 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja spodziewam się występu w okolicach olimpiady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Tradycyjne oszustwo stsu w ofercie internetowej... w rzeczywistosci "2" to miejsce 1-4, a "x" 1-2 A 1X to co w takim razie?? miejsca 1-8 czy moze 1-6?? Prosze o szybka odpowiedz!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
Tradycyjne oszustwo stsu w ofercie internetowej... w rzeczywistosci "2" to miejsce 1-4, a "x" 1-2 A 1X to co w takim razie?? miejsca 1-8 czy moze 1-6?? Prosze o szybka odpowiedz!! 1-8
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 408 |
Tradycyjne oszustwo stsu w ofercie internetowej... w rzeczywistosci "2" to miejsce 1-4, a "x" 1-2 A 1X to co w takim razie?? miejsca 1-8 czy moze 1-6?? Prosze o szybka odpowiedz!! "1" 1 miejsce, "x" 1-2 miejsce, "2" 1-4 miejsce, "1X" 1-8 miejsce
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060 |
w sts jest tak jak pisza na stronie 1-1 x 1-3 2 1-6 1x ( nie pisza  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
nie, nie jest tak. Jest tak jak napisał już ktoś wyżej.
co ode mnie? Kupony jeszcze się nie urodziły, ale wybieram z:
Hancock - Jaguś/Hampel 1.4 Jaguś/Hampel - Zagar ok 1.4 Bjarne - Harris - 1.4 (duże wątpliwości) Harris - Lindback 1.6 Adams - AJ 1.35 Crump - Adams 1.35 AJ - Ułamek 1.35 Tomek - Bjarne 1.5
tydzień temu było łatwiej, ale może uda się coś poskładać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
może zapytam, kogo widzicie dziś wyżej: Hampela czy Jagusia? Bo ja cholera nie wiem, z jednej strony jestem przekonany, że będzie to Hampel - bo świetnie znany tor(choć według moich przypuszczeń i 'obserwacji' przygotowany chyba mocno pod Golloba), no i te starty, które w GP zawsze pozwalają mu pozdobywać trochę punktów. Z drugiej strony forma wskazuje na Jagusia.
A chce zagrać jednocześnie na 1 kuponie przeciwko jednemu z tych zawodników(na Hancocka) i na któregoś z nich(z Zagarem).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
hmm buszmen ciezki orzech do zgryzienia. Mam pdoobny dylemat, Hampel nie blyszczy poki co, ale cos czuje, ze dzis moze miec swoj dzien, niby ma cos w ukryciu  Nie wiem sam, rzuc moneta  PS mi sie podoba Nicholls - Holta na 2 Nicholls pierwszy start po przerwie, zagadka, Holta ostatnio w gazie, ma cos do udowodnienia, przelozenie podobno ma dobre na wroclawski owal, do tego w telewizji norweskiej mowi, ze jedzie u siebie i bedzie dobrze, kurs ponad 2 kuszacy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143 |
Myślicie że warto zagrać grubiej na B.Pedersena z Zagarem po dobrym kursie 1,65??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
panowie co wy na te pary które wybrałem z profka kursy nie za wielkie ale jaguś - zagar 1,35 gollob - holta 1,22 crump - adams 1,27 no i na dokładke n.pedersen 1-3 1,6 AKO 3 po podatku co sadza o tym experci warto to grac za wiecej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Dobra, Wiechu jest kozakiem, ale chyba Gregowi rady nie da. Zresztą bez przesady - nie będzie non toper stawał na pudle GP  Z kolei Hampel chyba pewniejszy w konfrontacji z Zagarem, bo te swoje 3,1,2,3,0 (kolejnosc przypadkowa) powinien uciułać. Ponadto - też mam przeczucie, że pojedzie dobrze  Ponadto biorę: Tomka z Bjarne - o finał Gollobowi będzie ciężko, ale z jego wypowiedzi wynika, że tor jest przygotowany tak jak tego oczekiwał: wskazuje na kontrast względem roku ubiegłego. Dlatego mam cichą nadzieję, że będzie to coś na kształt SWC 2005. Co jak co, ale w Polsce Tomasz poniżej pewnego progu nie zejdzie - półfinał pewny, a dla Bjarne może to być już za daleko. Adams - AJ 1.35 - hmmmm, AJ po kontuzji - to aż takiego znaczenia nie ma, bo już tydzien temu w Toruniu jechał nieźle, a trochę czasu minęło. No ale mimo wszystko Adams jest chyba solidniejszy i przede wszystkim mocniejszy na starcie. ponadto pyknę na pewno Harrisa z Lindbackiem, ale jeszcze nie wiem z czym. Może z tym Holtą z Nichollsem? Ale ponoć Holta miał wczoraj jakieś problemy ze sprzętem. Ale na ile to istotne, ciężko powiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
mam pytanko własnie przegladam ofertez sts i widze cos takiego 1-1 miejsce x -1-3 miejscwe 2-1-6 miejsce a np. na n.pedersena ze bedzie w 6 jest 1,3 możliwe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
mam pytanko własnie przegladam ofertez sts i widze cos takiego 1-1 miejsce x -1-3 miejscwe 2-1-6 miejsce a np. na n.pedersena ze bedzie w 6 jest 1,3 możliwe ? nie mozliwe, przeczytaj powyzsze posty juz to bylo walkowane kilka razy u mnie poszlo kombo w sts podobne jak ermolka ale odrzucilem bjarne. Harris zadowolony z wczorajszego treningu, podobno dobrze sie spasowal, moze byc ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Co sądzicie o parze J. Crump v T. Gollob 1 @ 1.65 i S. Nicholls v S. Ułamek 2 @ 2.3 oba w toto?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|