Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24
teges6 #1215623 12/05/2007 16:52
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by teges6
Jak na razie z oferty stsu pewniaki dla mnie:
Nicki Pedersen 1-6 1.30
Jason Crump 1-6 1.45

do tego:
Hans Andersen 1-8 1.15
Leigh Adams 1-8 1.40

AKO: 3.03


jakby to byl przedzial 1-6 to bys mogl Panie dom zastawic
Niestety STS to nie kelnerzy i takiego byka nie zrobia...

Poczekam jeszcze na pary.

Bonus: Unibet
HAGIi #1215646 12/05/2007 17:07
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 3,081
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by teges6
Jak na razie z oferty stsu pewniaki dla mnie:
Nicki Pedersen 1-6 1.30
Jason Crump 1-6 1.45

do tego:
Hans Andersen 1-8 1.15
Leigh Adams 1-8 1.40

AKO: 3.03


jakby to byl przedzial 1-6 to bys mogl Panie dom zastawic
Niestety STS to nie kelnerzy i takiego byka nie zrobia...

Poczekam jeszcze na pary.

Heh trudno:) Trzeba poczekać na pary, ale coś STS się z tym widzę nie spieszy.

teges6 #1215690 12/05/2007 17:31
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
z STSu

N.Pedersen - T.Gollob 1 @1.3
A.Jonsson - S.Ułamek 1 @1.35
L.Adams do osemki @1.4
B.Pedersen - Ch.Harris 1 @1.4
G.Hancock do osemki @1.2
H.Andersen do osemki @1.15

AKO 4.74
5/10

... i biegiem smile

ermolek #1215698 12/05/2007 17:35
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
i tam dziś gram wygraną Lindbacka smile po kursie @250 w bwin ! Jak dla mnie sporo przeszacowany ... wszędzie po @80 @60 ! Wczoraj na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony ... jego motory śmigały że ho ho ho ... ! Może z tą wygraną przesadziłem ale 1-6 po kursie @9.50 biorę... !

Licze na dużo szczęscia!

Pozdrawiam buldog !

buldog #1215703 12/05/2007 17:36
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Originally Posted by buldog
i tam dziś gram wygraną Lindbacka smile po kursie @250 w bwin ! Jak dla mnie sporo przeszacowany ... wszędzie po @80 @60 ! Wczoraj na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony ... jego motory śmigały że ho ho ho ... ! Może z tą wygraną przesadziłem ale 1-6 po kursie @9.50 biorę... !

Licze na dużo szczęscia!

Pozdrawiam buldog !

literki mi zżarło

buldog #1215713 12/05/2007 17:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by buldog
i tam dziś gram wygraną Lindbacka smile po kursie @250 w bwin ! Jak dla mnie sporo przeszacowany ... wszędzie po @80 @60 ! Wczoraj na treningu pokazywał się z bardzo dobrej strony ... jego motory śmigały że ho ho ho ... ! Może z tą wygraną przesadziłem ale 1-6 po kursie @9.50 biorę... !

Licze na dużo szczęscia!

Pozdrawiam buldog !

zgadzam sie z buldogiem, po tym jak Lindbaeck zrzucil 7 kg "okablowania" ze swojego motoru, zaczyna smigac jak w ubieglych dobrych latach, moze jeszcze nie bedzie stac go na osemke ale w parach trzeba uwazac, moze byc roznie. Spodziewam sie duzo lepszego wystepu od tego w Lonigo, cos na poziomie 5-7 pkt

ermolek #1215748 12/05/2007 17:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja spodziewam się występu w okolicach olimpiady.

pulp fic. #1215770 12/05/2007 18:05
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Quote
Tradycyjne oszustwo stsu w ofercie internetowej...
w rzeczywistosci "2" to miejsce 1-4, a "x" 1-2

A 1X to co w takim razie?? miejsca 1-8 czy moze 1-6?? Prosze o szybka odpowiedz!!

szpak007 #1215782 12/05/2007 18:09
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by szpak007
Quote
Tradycyjne oszustwo stsu w ofercie internetowej...
w rzeczywistosci "2" to miejsce 1-4, a "x" 1-2

A 1X to co w takim razie?? miejsca 1-8 czy moze 1-6?? Prosze o szybka odpowiedz!!

1-8

szpak007 #1215787 12/05/2007 18:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
addict
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 408
Originally Posted by szpak007
Quote
Tradycyjne oszustwo stsu w ofercie internetowej...
w rzeczywistosci "2" to miejsce 1-4, a "x" 1-2

A 1X to co w takim razie?? miejsca 1-8 czy moze 1-6?? Prosze o szybka odpowiedz!!
"1" 1 miejsce, "x" 1-2 miejsce, "2" 1-4 miejsce, "1X" 1-8 miejsce

ermolek #1215788 12/05/2007 18:13
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,060
w sts jest tak jak pisza na stronie 1-1 x 1-3 2 1-6 1x ( nie pisza smile )

szotpix #1215795 12/05/2007 18:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
nie, nie jest tak. Jest tak jak napisał już ktoś wyżej.

co ode mnie? Kupony jeszcze się nie urodziły, ale wybieram z:

Hancock - Jaguś/Hampel 1.4
Jaguś/Hampel - Zagar ok 1.4
Bjarne - Harris - 1.4 (duże wątpliwości)
Harris - Lindback 1.6
Adams - AJ 1.35
Crump - Adams 1.35
AJ - Ułamek 1.35
Tomek - Bjarne 1.5

tydzień temu było łatwiej, ale może uda się coś poskładać.

buszmen #1215803 12/05/2007 18:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
może zapytam, kogo widzicie dziś wyżej: Hampela czy Jagusia? Bo ja cholera nie wiem, z jednej strony jestem przekonany, że będzie to Hampel - bo świetnie znany tor(choć według moich przypuszczeń i 'obserwacji' przygotowany chyba mocno pod Golloba), no i te starty, które w GP zawsze pozwalają mu pozdobywać trochę punktów. Z drugiej strony forma wskazuje na Jagusia.

A chce zagrać jednocześnie na 1 kuponie przeciwko jednemu z tych zawodników(na Hancocka) i na któregoś z nich(z Zagarem).

buszmen #1215814 12/05/2007 18:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
hmm buszmen ciezki orzech do zgryzienia.
Mam pdoobny dylemat, Hampel nie blyszczy poki co, ale cos czuje, ze dzis moze miec swoj dzien, niby ma cos w ukryciu grin
Nie wiem sam, rzuc moneta wink

PS mi sie podoba Nicholls - Holta na 2
Nicholls pierwszy start po przerwie, zagadka, Holta ostatnio w gazie, ma cos do udowodnienia, przelozenie podobno ma dobre na wroclawski owal, do tego w telewizji norweskiej mowi, ze jedzie u siebie i bedzie dobrze, kurs ponad 2 kuszacy

buszmen #1215817 12/05/2007 18:26
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 9,143
Myślicie że warto zagrać grubiej na B.Pedersena z Zagarem po dobrym kursie 1,65??

HAGIi #1215827 12/05/2007 18:31
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
panowie co wy na te pary które wybrałem z profka kursy nie za wielkie ale
jaguś - zagar 1,35
gollob - holta 1,22
crump - adams 1,27
no i na dokładke n.pedersen 1-3 1,6
AKO 3 po podatku co sadza o tym experci warto to grac za wiecej?

cybi #1215846 12/05/2007 18:42
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dobra,

Wiechu jest kozakiem, ale chyba Gregowi rady nie da. Zresztą bez przesady - nie będzie non toper stawał na pudle GP laugh Z kolei Hampel chyba pewniejszy w konfrontacji z Zagarem, bo te swoje 3,1,2,3,0 (kolejnosc przypadkowa) powinien uciułać. Ponadto - też mam przeczucie, że pojedzie dobrze laugh

Ponadto biorę:

Tomka z Bjarne - o finał Gollobowi będzie ciężko, ale z jego wypowiedzi wynika, że tor jest przygotowany tak jak tego oczekiwał: wskazuje na kontrast względem roku ubiegłego. Dlatego mam cichą nadzieję, że będzie to coś na kształt SWC 2005. Co jak co, ale w Polsce Tomasz poniżej pewnego progu nie zejdzie - półfinał pewny, a dla Bjarne może to być już za daleko.

Adams - AJ 1.35 - hmmmm, AJ po kontuzji - to aż takiego znaczenia nie ma, bo już tydzien temu w Toruniu jechał nieźle, a trochę czasu minęło. No ale mimo wszystko Adams jest chyba solidniejszy i przede wszystkim mocniejszy na starcie.

ponadto pyknę na pewno Harrisa z Lindbackiem, ale jeszcze nie wiem z czym. Może z tym Holtą z Nichollsem? Ale ponoć Holta miał wczoraj jakieś problemy ze sprzętem. Ale na ile to istotne, ciężko powiedzieć.

buszmen #1215862 12/05/2007 18:51
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
mam pytanko własnie przegladam ofertez sts i widze cos takiego
1-1 miejsce x -1-3 miejscwe 2-1-6 miejsce a
np. na n.pedersena ze bedzie w 6 jest 1,3 możliwe ?

cybi #1215916 12/05/2007 19:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by cybi
mam pytanko własnie przegladam ofertez sts i widze cos takiego
1-1 miejsce x -1-3 miejscwe 2-1-6 miejsce a
np. na n.pedersena ze bedzie w 6 jest 1,3 możliwe ?



nie mozliwe, przeczytaj powyzsze posty
juz to bylo walkowane kilka razy

u mnie poszlo kombo w sts podobne jak ermolka ale odrzucilem bjarne. Harris zadowolony z wczorajszego treningu, podobno dobrze sie spasowal, moze byc ciekawie

HAGIi #1215920 12/05/2007 19:42
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Co sądzicie o parze J. Crump v T. Gollob 1 @ 1.65
i S. Nicholls v S. Ułamek 2 @ 2.3 oba w toto?


Strona 4 z 24 1 2 3 4 5 6 23 24

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, burbon, Lukasz111, aker), 1,554 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,852
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1