Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
wilczek #1222866 15/05/2007 03:17
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Jestem laikiem w sprawach transferu pieniędzy on-line. Czy posiadając eKonto w Mbanku w kilka sekund zasilić konto buka on line. Czy potrzebuje eKarty? i w jaki sposób najlepiej "zaopatrzyć" konto. I co daje mi karta VisaElektron dodawana przy założeniu konta?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Quote
Czy posiadając eKonto w Mbanku w kilka sekund zasilić konto buka on line.
Generalnie nie, chyba, że któryś buk ma opcję wpłaty przez mTransfer. Wtedy kasa jest na koncie po kilku minutach. Tak możliwość jest w betssonie, o innych bukach nie wiem.

Quote
Czy potrzebuje eKarty?
W większości przypadków tak, jeżeli nie chcesz czekać 2-3 dni roboczych

Quote
i w jaki sposób najlepiej "zaopatrzyć" konto.
Właśnie za pomocą e-karty. Dobrze jest też mieś trochę środków na netellerze albo moneybookers (ale to już inny temat)

Quote
I co daje mi karta VisaElektron dodawana przy założeniu konta?

Możesz robić za jej pomocą zakupy i wypłacać pieniądze w bankomacie.

pozdr.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 3
Karta Visa Elektron z mbanku nie daje możliwości dokonywania wpłat przez neta. Natomiast dokonać wpłaty możesz przez Mtransfer ale tylko z tego co wiem do Betsson. Parę razy probowałem i jest to bezproblemowe i trwa około 15 minut

shon19 #1243848 23/05/2007 02:43
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
ile trwa aktywacja przelewow w mbanku, jak dzis aktywowalem konto?

antyfutbol #1268516 01/06/2007 23:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Mam ustawione hasła jednorazowe na sms i zmieniłem numer telefonu i teraz nie wiem gdzie w mBanku zmienia się numer telefonu. Mam ekonto. Trzeba dzwonić na mlinie czy da się samemu zmienić?

pescar #1268847 02/06/2007 00:57
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Quote
Jeśli Twoja komórka nie jest zarejestrowana w mBanku lub mBank posiada w bazie nieaktualny numer, przed uruchomieniem usługi należy zgłosić telefon lub zaktualizować numer u Operatorów mLinii: 0 801 300 800.
Wszystko jasne.

Robertj #1279486 06/06/2007 04:55
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Jak mam sprawdzić, który buk obsługuje eKartę?
Czy może każdy buk obsługuje bo jest ona traktowana jak kredytowa?
Głupie pytanie ale nigdy nie korzystałem z żadnych form płatności internetowych.

Qubi #1279511 06/06/2007 05:00
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by Qubi
Jak mam sprawdzić, który buk obsługuje eKartę?
Czy może każdy buk obsługuje bo jest ona traktowana jak kredytowa?
Głupie pytanie ale nigdy nie korzystałem z żadnych form płatności internetowych.

jak juz bedziesz zarejestrowany w danym buku to wejdz do Deposit i sprawdz jakie maja metody platnosci i czy maja karty.

jadanek #1279524 06/06/2007 05:03
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
Originally Posted by termii
Originally Posted by Qubi
Jak mam sprawdzić, który buk obsługuje eKartę?
Czy może każdy buk obsługuje bo jest ona traktowana jak kredytowa?
Głupie pytanie ale nigdy nie korzystałem z żadnych form płatności internetowych.

jak juz bedziesz zarejestrowany w danym buku to wejdz do Deposit i sprawdz jakie maja metody platnosci i czy maja karty.
czyli mam rozumieć, że jak widzę u buka w metodach płatności karty, to mogą płacić eKartą? bo nie wiedzę czegoś takiego jak eKarta

Qubi #1280232 06/06/2007 18:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Qubi
Originally Posted by termii
Originally Posted by Qubi
Jak mam sprawdzić, który buk obsługuje eKartę?
Czy może każdy buk obsługuje bo jest ona traktowana jak kredytowa?
Głupie pytanie ale nigdy nie korzystałem z żadnych form płatności internetowych.

jak juz bedziesz zarejestrowany w danym buku to wejdz do Deposit i sprawdz jakie maja metody platnosci i czy maja karty.
czyli mam rozumieć, że jak widzę u buka w metodach płatności karty, to mogą płacić eKartą?
W 99% przypadków tak,jeśli o mnie chodzi to ngidy nie miałem problemów,ale kiedyś mi sie obiło o uszy że któryś buk nie zaakceptował depozytu ekartą więc zostawiam sobie ta małą rezerwe

wHiTe_StAr #1281129 07/06/2007 01:51
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Ludzie co jest z ich czatem Mlinia? Czekam na operatora już 3 raz gdzieś około 25 minut i nikt się nie zgłasza ;/ Wy też tak macie?

$t$ #1284043 08/06/2007 02:18
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by $t$
Ludzie co jest z ich czatem Mlinia? Czekam na operatora już 3 raz gdzieś około 25 minut i nikt się nie zgłasza ;/ Wy też tak macie?

Zdarza sie smile

jadanek #1284330 08/06/2007 04:46
Dołączył: May 2007
Posty: 7
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 7
male pytanie, wplacal ktos ostatnio eKarta do moneybookers? Wplacalem tam juz nieraz rozne kwoty ale limitu na mb nie przekroczylem jesli chodzi o wplaty...i non stop moje wplaty sa odrzucane. Czyzby sie cos zmienilo od jakiegos czasu?
czy moze to wina mBanku?

OCoChodzi? #1284875 08/06/2007 19:38
Dołączył: May 2007
Posty: 7
O
stranger
stranger
O Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 7
Originally Posted by OCoChodzi?
male pytanie, wplacal ktos ostatnio eKarta do moneybookers? Wplacalem tam juz nieraz rozne kwoty ale limitu na mb nie przekroczylem jesli chodzi o wplaty...i non stop moje wplaty sa odrzucane. Czyzby sie cos zmienilo od jakiegos czasu?
czy moze to wina mBanku?
wie ktos?

OCoChodzi? #1285116 08/06/2007 22:13
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Z tego co pamietam przy wplacaniu karta jak zazanczysz ze wplacasz na inne cele niz hazardowe nie powinno byc problemu z wplata. Nie wiem tylko czy nie bedziesz mial problemow jesli potem wplacisz do buka

m-a-r-c #1285122 08/06/2007 22:15
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Nie wiem jak jest z e-kartą, ale jak brat wpłacał zwykłą kartą kredytówką, to owszem kasa doszła na mb, ale np nie mógł jej wpłacić do expekta, i nikt nie pytał go o to czy jest to kasa na cele hazardowe itp..

rcsade #1285240 08/06/2007 23:01
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
księgują przelewy z innego banku (lukasbank) w soboty ?

Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 173
Nie księgują, przecież elixir działa tylko w dni robocze.

Robertj #1286940 09/06/2007 20:34
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
B
newbie
newbie
B Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 31
Hej prosze mi odpisac

czy kartą ta bezpłatna do wypłacania pieniedzy tylko z bankomatu mozna wpłacac u bukmachera ( chodzi o expekta)
mam tylko ta darmową.

blazejek #1286942 09/06/2007 20:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
nie mozna

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, poozon, forty, kamel, ANZELMO, aker), 2,683 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,358
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1