Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
odgdog #1229509 17/05/2007 15:50
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311

Bonus: Unibet
micha$ #1229816 17/05/2007 18:03
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Sep 2006
Posty: 260
Amerykański stan Illinois wydał pozwolenie na broń 10 miesięcznemu chłopcu. Od tej pory jest on legalnym posiadaczem strzelby, którą otrzymał w prezencie od swego dziadka.


10-miesięczny Howard David Ludwig nazywany przez najbliższych Bubba nie potrafi jeszcze mówić ani chodzić. Dlatego o pozwolenie na posiadanie broni wystąpił w jego imieniu ojciec. Wypełnił on odpowiedni formularz i uiścił opłatę administracyjną w wysokości 5 dolarów. Miesiąc później znalazł w skrzynce pocztowej kartę posiadacza broni. Poza zdjęciem bezzębnego jeszcze chłopca, jego imieniem, nazwiskiem i adresem jest na niej wzrost: 69 centymetrów oraz waga: 10 kilogramów. W rubryce "podpis" widnieje dziecięcy gryzmoł. Ojciec Buby wyjaśnił, że wystąpił o pozwolenie na broń gdy dziadek chłopca wręczył mu w prezencie strzelbę Beretta model 686, którą kupił dla wnuka w lokalnym sklepie z bronią.

HAGIi #1229891 17/05/2007 18:38
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by HAGIi
http://www.fotka.pl/profil/KRL3/O_mnie.html

tego jeszcze na focie nie grali

geje grin grin

Czego nie lubię
-kiedy Oskarek nie chce wydepilowac torsu (czesto stawia opor, ale mam na niego swoje sposoby)

oj Oskarku Oskarku, jak mozesz grin

Sory ze tak po za tematem , ale oni tak serio ? czy ktoś sobie zarty stroi ?

Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 7,153
Originally Posted by Ozeszlol
Originally Posted by HAGIi
http://www.fotka.pl/profil/KRL3/O_mnie.html

tego jeszcze na focie nie grali

geje grin grin

Czego nie lubię
-kiedy Oskarek nie chce wydepilowac torsu (czesto stawia opor, ale mam na niego swoje sposoby)

oj Oskarku Oskarku, jak mozesz grin

Sory ze tak po za tematem , ale oni tak serio ? czy ktoś sobie zarty stroi ?

a co chcialbys sie z nimi spotkac i dac sobie klate obgolic?? wink

Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by zaberek1987
Originally Posted by Ozeszlol
Originally Posted by HAGIi
http://www.fotka.pl/profil/KRL3/O_mnie.html

tego jeszcze na focie nie grali

geje grin grin

Czego nie lubię
-kiedy Oskarek nie chce wydepilowac torsu (czesto stawia opor, ale mam na niego swoje sposoby)

oj Oskarku Oskarku, jak mozesz grin

Sory ze tak po za tematem , ale oni tak serio ? czy ktoś sobie zarty stroi ?

a co chcialbys sie z nimi spotkac i dac sobie klate obgolic?? wink

hahaha !

chodzi mi o to że równie dobrze te fotki mogą być sciagniete z internetu , a całe te konto jest zrobione z nudów i ma forme prowokacjii ...

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
In the latest poll taken in Ireland, the Government asked people living in
this country: Do you think the Polish immigration is a serious problem?
23% of respondents answered: "Yes, it is a serious problem".
77% of respondents answered: "Absolutnie żaden".

wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781


grin zajebiste

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417

hbr #1230835 17/05/2007 23:04
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
slabe te PushUpki tongue

hbr #1230855 17/05/2007 23:18
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Originally Posted by hbr

Kapitalne laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by Ozeszlol
Originally Posted by hbr

Kapitalne laugh


hahahahahaha laugh nie mogeeeeeee ... a wstała su.k.a ...szukuje mnie !!!!!!!!! laugh hahahaha

gnacik #1230880 17/05/2007 23:41
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417

hbr #1231206 18/05/2007 02:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Z
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,664
Ostatnie badania naukowe ujawniły że piwo zawiera żeńskie hormony!
Przeprowadzono nawet testy na grupie 100 facetów.Kazdy dostał 11 butelek piwa 0,5litra.
Wyniki:75% stwierdzono zaburzenia myslenia i mowy
100% nie potrafiło prowadzić samochodu
u 90% stwierdzono tendencje do tycia
80% wpadało w melancholie
80% chciało wydac pieniadze na byle co
95%musiało usiąść,żeby sie wysikać.

================================================================

Przy okazji była kiedyś taka smieszna strona,gdzie był pokazany ekstremalny transport,głównie w krajach azjatyckich,jak kolo na motorze wielkie lustro przewozi,albo 5 świniaków,jakby ktoś miał adres tej strony to poprosze.






Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by zmudaRTS
Przy okazji była kiedyś taka smieszna strona,gdzie był pokazany ekstremalny transport,głównie w krajach azjatyckich,jak kolo na motorze wielkie lustro przewozi,albo 5 świniaków,jakby ktoś miał adres tej strony to poprosze.


http://aistigave.hit.bg/Logistics/

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #1231681 18/05/2007 05:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
niezbyt to smieszne ...ale byl kiedys taki kawal...Ty zajac to sie tak nie smiej bos niezle przyjebal...

a ten koles tez chyba, dobze ze mial miesnie zwiotczone

http://samobojca.riviera.patrz.pl/

kazow #1231705 18/05/2007 05:41
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Originally Posted by kazow
niezbyt to smieszne ...ale byl kiedys taki kawal...Ty zajac to sie tak nie smiej bos niezle przyjebal...

a ten koles tez chyba, dobze ze mial miesnie zwiotczone

http://samobojca.riviera.patrz.pl/


mógłbyś przypomnieć mi ten dowcip, bo nie moge znaleźć ?

gnacik #1231715 18/05/2007 05:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
zajaczek prosil wrone zeby go nauczyla latac, ale wrona byla nieugieta i nie chciala ...ale zajaczek tak prosil i prosil i prosil...wiec wrona sie zgodzila. Zaprowadzila zajaczka na nad brzeg przepasci i powiedziala "Zajac, latanie proste. Musisz tylko skoczyc i machac szybko lapami". No i zajaczek skoczyl, zanurkowal od razu w dol i przyjebal w ziemie z calej sily az mu zeby wyszly. Wrona zlatuje i patrzy na zajaczka i: "Ty zajac to sie nie smij, bos niezle przyjebal"

ot tyle

kazow #1231721 18/05/2007 05:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891


laugh

Stoin #1231894 18/05/2007 07:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Mężczyzna umiera i trafia do piekła. Tam wita go diabeł:
- Możesz wybrać sobie pokój, w którym będziesz przebywał. Podmienisz osobę, która się w nim obecnie znajduje. Ona pójdzie do nieba, a ty będziesz tam dopóki ktoś inny nie będzie chciał cię zastąpić. Więc, dalej, wybierz sobie pokój.
Diabeł prowadzi mężczyznę do pierwszej sali, gdzie widzą kobietę przypiętą do ściany i chłostaną. W kolejnym pokoju osoba jest przypalana pochodnią, a w ostatnim ukazuje się naga kobieta robiąca dobrze mężczyźnie.
- Wybieram ten pokój - krzyczy podekscytowany mężczyzna.
- No dobrze - mówi diabeł, po czym podchodzi do kobiety, łapię ją za ramię i mówi: - Możesz już iść. Znalazłem kogoś na twoje miejsce.


Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, Sensei, alfa, kamel, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1