|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Działa Wam koledzy BETFAIR ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Działa Wam koledzy BETFAIR ?? Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu? Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44 |
podam identyczny przykład. Cała sytuacja ma miejscie w tej samej sekundzie w tej chwili czy tam kiedy chcesz, a chodzi o to samo Idz do banku i kup od nich euro sprzedadza ci przykładowo po 3.83, a w okienku obok kupią od Ciebie po 3,73 przykładowo Rozumiesz o co chodzi, wiecej nie trzeba tłumaczyc.
Jezel masz mb w złotówkach to wiadomo mb przwalutował a ja bys wypłacał na konto w polsce które jest w zl. to bank to przwalutuje
to jest chyba jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu? Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%... ja mialem lepiej...wyplacalem z bet365 na mb i policzyli mi po kursie 3,65!!!! nastepnego dnia znowu wyplacalem i policzyli po kursie 3,78....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
podam identyczny przykład. Cała sytuacja ma miejscie w tej samej sekundzie w tej chwili czy tam kiedy chcesz, a chodzi o to samo Idz do banku i kup od nich euro sprzedadza ci przykładowo po 3.83, a w okienku obok kupią od Ciebie po 3,73 przykładowo Rozumiesz o co chodzi, wiecej nie trzeba tłumaczyc. Rozumiem i tyle to ja tez wiem  Ale bf ma swoja prowizje z moich wygranych, a oni jeszcze sie w kantor bawia, cena skupu/cena sprzedazy?  ja mialem lepiej...wyplacalem z bet365 na mb i policzyli mi po kursie 3,65!!!! nastepnego dnia znowu wyplacalem i policzyli po kursie 3,78.... No to faktycznie (nie)fajnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Rozumiem i tyle to ja tez wiem  Ale bf ma swoja prowizje z moich wygranych, a oni jeszcze sie w kantor bawia, cena skupu/cena sprzedazy?  bf wysyla kase w euro (lub w walucie, ktorej masz konto) to mb bawi sie w przewalutowania i to oni tak okradaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8 |
Witam, czy ktoś gra na giełdzie Pokera w Betfair ? Gram tam od paru dni i sądzę, że można tam zarobić. Dzienne wygrane 50 do 100 EUR przy stawkach na zakład 5 EUR to moje wyniki z ostatnich dni. Szukam osób grających w ten sposób. Wiem, że są różne strategie - moja przynosi zyski, ale trzeba wyczuć kiedy skończyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
Jak grasz od kilku dni to w sumie nic nie znaczy. Napisz za kilka miesięcy jakie masz wyniki.
Kiedyś na Betandwin na grze Balls Of Fire (kulki) w pól roku zarobiłem jakieś 5000 Euro. Myślałem wtedy że mam system na grę. Teraz grając tak samo są same porażki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695 |
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu? Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%... Jak wy ludzie chcecie przejść przez życie bez wpadek, jak najprostszych rzeczy zrobić nie potraficie... Wystarczą 3 kliknięcia na stronie MoneyBookers: Jaki kurs wymiany walutowej jest zastosowany w przypadku wysłania pieniędzy w innej walucie lub na konto obsługujące inną walutę? W przypadku transakcji obejmujących przewalutowanie, korzystamy z dziennych kursów referencyjnych publikowanych przez Europejski Bank Centralny. Jednakże w przypadku EUR, USD i GBP, dodajemy 0.95% do kursu międzybankowego. W przypadku innych walut, dodajemy 1.3%. Nie jest to ukryta opłata, ale ochrona przez wahaniami i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu? Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%... Jak wy ludzie chcecie przejść przez życie bez wpadek, jak najprostszych rzeczy zrobić nie potraficie... Wystarczą 3 kliknięcia na stronie MoneyBookers: Jaki kurs wymiany walutowej jest zastosowany w przypadku wysłania pieniędzy w innej walucie lub na konto obsługujące inną walutę? W przypadku transakcji obejmujących przewalutowanie, korzystamy z dziennych kursów referencyjnych publikowanych przez Europejski Bank Centralny. Jednakże w przypadku EUR, USD i GBP, dodajemy 0.95% do kursu międzybankowego. W przypadku innych walut, dodajemy 1.3%. Nie jest to ukryta opłata, ale ochrona przez wahaniami i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi. No widzisz, nie kazdy taki bystry jak Ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?. 10 euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
Próbowałem dzisiaj wypłacić 2 razy 20 euro z bf bo chciałem zagrać na expie akumulowany na Sparte, Slavie i Liberec i 2 razy mi cofnęli wypłatę i jak tu się nie wkurzyć :x.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339 |
szybko się BF uwija z przelewami na WBK ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083 |
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?. 10 e to jest minimalna wpłata, minimalnej wypłaty nie ma wczoraj kolega 1,5 funta wypłacał bo mu potrzebne były i dało się normalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?. 10 e to jest minimalna wpłata, minimalnej wypłaty nie ma wczoraj kolega 1,5 funta wypłacał bo mu potrzebne były i dało się normalnie Tak to jest jak się szybko odpisuje  Przeczytałem wpłata
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
To może ktoś wie dlaczego 2 razy cofnęli mi wypłatę?.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
w jaki inny sposób deponowałes środki na Betfair? kartą? jesli tak, musisz wczesniej zbalansowac depozyty i wypłaty na karcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928 |
dlaczego bf rozliczyl mi rynek "Europa - Anglia Barclays Premiership / Król strzelców - pierwsza czwórka / W. Rooney Wygra" jako przegrany W. Rooney byl przeciez 4. Rooney skończył na czwartym miejscu razem z Viduką tak więc zastosowana została zasada 'Dead Heat'. http://stats.premierleague.com/ 'In a DEAD HEAT the stake money on a selection is divided by the number of runners involved in the dead heat. The full odds are then paid to the divided stake with the remainder of the stake money being lost.' czyli załóżmy obstawiłes Rooney Top 4 @4 , stawka 10 EUR. w Twoim przypadku, byłoby tak: 10 EUR /2 = 5EUR x 4 = 20 EUR
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|