Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
kurson #1234069 19/05/2007 05:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Działa Wam koledzy BETFAIR ??

Bonus: Unibet
Vega1 #1234137 19/05/2007 05:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by Vega1
Działa Wam koledzy BETFAIR ??

Tak

Marcios #1234639 19/05/2007 16:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu?
Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%...

agr1 #1234657 19/05/2007 16:54
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
H
newbie
newbie
H Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 44
podam identyczny przykład. Cała sytuacja ma miejscie w tej samej sekundzie w tej chwili czy tam kiedy chcesz, a chodzi o to samo
Idz do banku i kup od nich euro sprzedadza ci przykładowo po 3.83, a w okienku obok kupią od Ciebie po 3,73 przykładowo
Rozumiesz o co chodzi, wiecej nie trzeba tłumaczyc.

Jezel masz mb w złotówkach to wiadomo mb przwalutował
a ja bys wypłacał na konto w polsce które jest w zl. to bank to przwalutuje

to jest chyba jasne

agr1 #1234719 19/05/2007 17:52
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by agr1
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu?
Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%...

ja mialem lepiej...wyplacalem z bet365 na mb i policzyli mi po kursie 3,65!!!! nastepnego dnia znowu wyplacalem i policzyli po kursie 3,78....

yaaho #1234835 19/05/2007 19:22
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Hill
podam identyczny przykład. Cała sytuacja ma miejscie w tej samej sekundzie w tej chwili czy tam kiedy chcesz, a chodzi o to samo
Idz do banku i kup od nich euro sprzedadza ci przykładowo po 3.83, a w okienku obok kupią od Ciebie po 3,73 przykładowo
Rozumiesz o co chodzi, wiecej nie trzeba tłumaczyc.


Rozumiem i tyle to ja tez wiem wink
Ale bf ma swoja prowizje z moich wygranych, a oni jeszcze sie w kantor bawia, cena skupu/cena sprzedazy? laugh
Originally Posted by yaaho
ja mialem lepiej...wyplacalem z bet365 na mb i policzyli mi po kursie 3,65!!!! nastepnego dnia znowu wyplacalem i policzyli po kursie 3,78....

No to faktycznie (nie)fajnie laugh

agr1 #1234848 19/05/2007 19:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by agr1
Rozumiem i tyle to ja tez wiem wink
Ale bf ma swoja prowizje z moich wygranych, a oni jeszcze sie w kantor bawia, cena skupu/cena sprzedazy? laugh

bf wysyla kase w euro (lub w walucie, ktorej masz konto) to mb bawi sie w przewalutowania i to oni tak okradaja...

yaaho #1238303 21/05/2007 01:17
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8
Witam,
czy ktoś gra na giełdzie Pokera w Betfair ? Gram tam od paru dni i sądzę, że można tam zarobić. Dzienne wygrane 50 do 100 EUR przy stawkach na zakład 5 EUR to moje wyniki z ostatnich dni. Szukam osób grających w ten sposób. Wiem, że są różne strategie - moja przynosi zyski, ale trzeba wyczuć kiedy skończyć.

rider #1240195 21/05/2007 22:49
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
Jak grasz od kilku dni to w sumie nic nie znaczy. Napisz za kilka miesięcy jakie masz wyniki.

Kiedyś na Betandwin na grze Balls Of Fire (kulki) w pól roku zarobiłem jakieś 5000 Euro. Myślałem wtedy że mam system na grę.
Teraz grając tak samo są same porażki...

agr1 #1240241 21/05/2007 23:11
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 695
Originally Posted by agr1
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu?
Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%...
Jak wy ludzie chcecie przejść przez życie bez wpadek, jak najprostszych rzeczy zrobić nie potraficie... frown

Wystarczą 3 kliknięcia na stronie MoneyBookers:
Quote
Jaki kurs wymiany walutowej jest zastosowany w przypadku wysłania pieniędzy w innej walucie lub na konto obsługujące inną walutę?
W przypadku transakcji obejmujących przewalutowanie, korzystamy z dziennych kursów referencyjnych publikowanych przez Europejski Bank Centralny. Jednakże w przypadku EUR, USD i GBP, dodajemy 0.95% do kursu międzybankowego. W przypadku innych walut, dodajemy 1.3%. Nie jest to ukryta opłata, ale ochrona przez wahaniami i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi.

Gandhi #1240269 21/05/2007 23:20
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by Gandhi
Originally Posted by agr1
Tak z ciekawosci, kto mnie przeszywa wiecznie na przewalutowaniu?
Przyklad wplata wczoraj do bf euro=3.83zł, wyplata euro=3.73zł wszystko na mb. Wina bf czy mb? Wplata-Wyplata w niewielkich odstepach czasu, kurs nie ulegl zmianie na 100%...
Jak wy ludzie chcecie przejść przez życie bez wpadek, jak najprostszych rzeczy zrobić nie potraficie... frown

Wystarczą 3 kliknięcia na stronie MoneyBookers:
Quote
Jaki kurs wymiany walutowej jest zastosowany w przypadku wysłania pieniędzy w innej walucie lub na konto obsługujące inną walutę?
W przypadku transakcji obejmujących przewalutowanie, korzystamy z dziennych kursów referencyjnych publikowanych przez Europejski Bank Centralny. Jednakże w przypadku EUR, USD i GBP, dodajemy 0.95% do kursu międzybankowego. W przypadku innych walut, dodajemy 1.3%. Nie jest to ukryta opłata, ale ochrona przez wahaniami i ryzykiem związanym z rynkami walutowymi.

No widzisz, nie kazdy taki bystry jak Ty wink

Gandhi #1240718 22/05/2007 02:12
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?.

SJS #1240726 22/05/2007 02:14
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by SJS
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?.

10 euro

Szewa #1240886 22/05/2007 02:44
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Próbowałem dzisiaj wypłacić 2 razy 20 euro z bf bo chciałem zagrać na expie akumulowany na Sparte, Slavie i Liberec i 2 razy mi cofnęli wypłatę i jak tu się nie wkurzyć :x.

SJS #1240977 22/05/2007 03:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 1,339
szybko się BF uwija z przelewami na WBK ?

SJS #1240981 22/05/2007 03:08
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,083
Originally Posted by SJS
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?.
10 e to jest minimalna wpłata, minimalnej wypłaty nie ma wczoraj kolega 1,5 funta wypłacał bo mu potrzebne były i dało się normalnie

Marcios #1241250 22/05/2007 04:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Marcios
Originally Posted by SJS
Jaka jest minimalna wypłata za pomocą MB?.
10 e to jest minimalna wpłata, minimalnej wypłaty nie ma wczoraj kolega 1,5 funta wypłacał bo mu potrzebne były i dało się normalnie

Tak to jest jak się szybko odpisuje smirk Przeczytałem wpłata

Szewa #1241337 22/05/2007 04:55
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
To może ktoś wie dlaczego 2 razy cofnęli mi wypłatę?.

SJS #1241599 22/05/2007 09:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
w jaki inny sposób deponowałes środki na Betfair? kartą? jesli tak, musisz wczesniej zbalansowac depozyty i wypłaty na karcie

iraninho #1241601 22/05/2007 09:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 928
Originally Posted by iraninho
dlaczego bf rozliczyl mi rynek "Europa - Anglia Barclays Premiership / Król strzelców - pierwsza czwórka / W. Rooney
Wygra" jako przegrany W. Rooney byl przeciez 4.

Rooney skończył na czwartym miejscu razem z Viduką tak więc zastosowana została zasada 'Dead Heat'.

http://stats.premierleague.com/

'In a DEAD HEAT the stake money on a selection is divided by the number of runners involved in the dead heat. The full odds are then paid to the divided stake with the remainder of the stake money being lost.'

czyli załóżmy obstawiłes Rooney Top 4 @4 , stawka 10 EUR.

w Twoim przypadku, byłoby tak:
10 EUR /2 = 5EUR x 4 = 20 EUR

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, forty, aker, rafal08, Lukasz111, ANZELMO, Sensei, alfa, kamel, burbon, 11kera11), 2,785 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1