Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 41 1 2 17 18 19 20 21 40 41
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Zakład o zyski
Gdyby nie ograniczenia prawne, nakłady internetowych firm bukmacherskich na działania marketingowe wzrosłyby nawet pięciokrotnie.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zaklad-o-zyski-1583833.html

Artykul z bankier.pl

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by john
ludzie a pisaliscie maile do bukow...co one na to tak wogole??

maja to gdzies bo to Ty masz przestrzegac lokalne prawo poczytaj regulaminy


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by KUERTEN.JG
Originally Posted by john
ludzie a pisaliscie maile do bukow...co one na to tak wogole??

maja to gdzies bo to Ty masz przestrzegac lokalne prawo poczytaj regulaminy
idź prosze do STAR TYP SPORT i tam agituj bo z pewnością tacy jak ty nie podpiszą się pod legalizacją "nielegalnego" e-hazardu i tam się popisuj swoją znajomością prawa i regulaminu.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by KUERTEN.JG
Originally Posted by john
ludzie a pisaliscie maile do bukow...co one na to tak wogole??

maja to gdzies bo to Ty masz przestrzegac lokalne prawo poczytaj regulaminy
idź prosze do STAR TYP SPORT i tam agituj bo z pewnością tacy jak ty nie podpiszą się pod legalizacją "nielegalnego" e-hazardu i tam się popisuj swoją znajomością prawa i regulaminu.

Ty nie mozesz bo tam jest napisane wstep tylko od 18 lat smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Przypomne problem dla wszystkich myślących tak wolno jak TY : w UE e-hazard jest legalny i mimo,że kilka krajów ma tu inne zdanie muszą się ugiąć pod naciskami komisji europejskiej i my tu nie spieramy się między sobą czy to jest legalne czy nie tylko próbujemy ustalić jak można wpłynąć na "rzond" żeby to wreszcie zakumał.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by KUERTEN.JG
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by KUERTEN.JG
Originally Posted by john
ludzie a pisaliscie maile do bukow...co one na to tak wogole??

maja to gdzies bo to Ty masz przestrzegac lokalne prawo poczytaj regulaminy
idź prosze do STAR TYP SPORT i tam agituj bo z pewnością tacy jak ty nie podpiszą się pod legalizacją "nielegalnego" e-hazardu i tam się popisuj swoją znajomością prawa i regulaminu.

Ty nie mozesz bo tam jest napisane wstep tylko od 18 lat smile
no cóż, nie da się polemizować z wszechwiedzącym jasnowidzem rodem z pisuaru.......myśl co chcesz bo to jeszcze jest wolny kraj aczkolwiek jak chcesz pisać posty o STAR TYP SPORT to proponuje załóż nowy temat typu np. PLUSY I MINUSY ZIEMNIAKÓW.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by AGASSI
Przypomne problem dla wszystkich myślących tak wolno jak TY : w UE e-hazard jest legalny i mimo,że kilka krajów ma tu inne zdanie muszą się ugiąć pod naciskami komisji europejskiej i my tu nie spieramy się między sobą czy to jest legalne czy nie tylko próbujemy ustalić jak można wpłynąć na "rzond" żeby to wreszcie zakumał.

jednak sie nie myle masz mniej niz 18 i przez to zakaz wstepu a tu probujesz wmowic ze bukmacherka w Polsce online jest legalna smieszny jestes

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
znowu sie bajzel robi; sugereju modowi aby usunal klka postow (wlaczajac ten)

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by rivex
Zakład o zyski
Gdyby nie ograniczenia prawne, nakłady internetowych firm bukmacherskich na działania marketingowe wzrosłyby nawet pięciokrotnie.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Zaklad-o-zyski-1583833.html

Artykul z bankier.pl
świetny artykuł a jest tam też kontynuacja jescze lepsza......http://bankier.tv/video/Ekspert-Na-braku-legalizacji-zakladow-przez-Internet-traca-wszyscy-19261.html

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Źle wyszło.......na artykule podanym przez rivex po prawej stronie jest link : Ekspert : Na braku legalizacji zakładów przez internet tracą wszyscy......klik i jest wywiadzik z ekspertem,który bardzo ciekawie opisuje ten problem.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jest też poniżej wypowiedź rzecznika MF,który mówiąc o zakazie powołuje się na doświadczenia wielu krajów europejskich ale nie wymienia żadnego tylko jako przykład podaje USA.....pewno on nie wie że USA nie są członkiem UE.....z taką retoryką mogą spokojnie iść do ETS i tak nic nie wskórają.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
pisuary od zawsze podają babkom takie fakty jakie im są na ręke, i ZAWSZE przegrywają swoje procesy przed trybunałami, czy to TK czy ETS laugh

przykłady:
USA też zakazała ehazardu, a to ma tyle co piernik do wiatraka bedąc w UE która na maxa i oficjalnie nie tylko to wspiera ale nakazuje otwierać rynki.

wygrali na podlasiu, czyli w ich biednym wschodnim regionie tzw. "Polski B" lekko wybory obiecując złote góry i od razu jarek mówi "PIS jest najsilniejszą partią w POLSCE" laugh laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
pozytywny artykuł [bankier.pl]
Mój kolega podesłał mi dzisiaj fajny artykuł właśnie o sytuacji na polskim rynku bukmacherskim. Najlepszym wyjściem z tej sytuacji jest właśnie model włoskim o którym jeden z kolegów wspominał. Licencja na granie w Polsce byłaby dobrym rozwiązaniem. Zyskał by polski sport, my jako gracze a także państwo, które dostałoby wpływ z bukmacherki. Oby choćby jedna osoba co robi tą ustawę tutaj zajarzała.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
nikt nie zajrzy, trzeba im podesłać i zawiesić na nosie, zaspamować MF tym artykułem... POWAGA.

ignorator: co z tego że my to wiemy, najgorsze ze pisuary nie mają pojęcia o ekonomi a kierują budżetem 40 mln kraju... to jest dopiero rozpacz.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 758
papciu smerfie dyskutujmy o strzyzeniu baranow przez min fin a nie o twoim zboczeniu na punkcie kaczek

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Najśmieszniejsze jest to,że e-buki chcą płacić nawet te 10 % a ci ślepcy z MF idą w zaparte.......może znowu ekspertyze prawną dla p.ZYTY zrobił ktoś z rodziny bo taniej.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 4,496
błahostka, ale na naszą korzyść nie działa wink

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4148177.html

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
No przecież projekt "rzondowy" jest bardzo dobry. Zyta zyska nam w 4 lata 1 mld i wszyscy będą szczęśliwi. Dalej tylko nie wiem skąd się niby ten mld weźmie no ale to taki techniczny szczegół. A można jak widać 0.5 mld w rok ale kogo to obchodzi. Normnalny szary obywatel jest już mądrzejszy od tych baranów. Jeszcze jakby buki nie chciały płacić a widać, że mogą iść na jakieś ugody. To jest normalnie paranoja. Można na czymś zarobić ale po co lepiej zlikwidować bo my jedyna słuszna partia tak chcemy. Nie wiem dalej jakie byłyby plusy tej ustawy. Jest jakiś? bo ja nie widze.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 590
wilczek: jak zawsze cechują cie końskie zaślepki na oczach, ale to juz normalne jak przejrzalem inne tmeaty.

JAKBY TEN RZĄD BYŁ NORMALNY I DOSTRZEGAŁ KASE Z LICENCJI I LEGALIZACJI BUKÓW W SIECI TO NAWET BYM MÓGŁ IM KLASKAĆ I GRATULOWAĆ NA PRAWO I LEWO!

ale nawet ty ze swoimi zaślepkami na oczach, wilczek, nie dasz rady zaklnąć rzeczywistości, każdy widzi jak tandetną mamy władzę anty-finansową.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,034
Originally Posted by grey
błahostka, ale na naszą korzyść nie działa wink

http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,4148177.html

No ale przegrał na automatach a to już jak dla mnie jest czysty hazard, podobnie jak kasyna. Bukmacherka to zupełnie inna działka a jak dla mnie to kasyna mogą nawet zlikwidować bo nie korzystam smile

Strona 19 z 41 1 2 17 18 19 20 21 40 41

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1