|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
[ Linked Image] Przybywa nam obywateli... Olisadebe... teraz Wang  Lupe panie lupe  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
Widzisz Zbigniew - nie przyznaje sie oscara, za zrobienie kilku głupawych minek plus tekty o dziubku co to go tatko.... na szczescie Całkowicie się z tobą zgadzam. Uważam jednak, że role, które zagrał wyszły bardzo dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Widzisz Zbigniew - nie przyznaje sie oscara, za zrobienie kilku głupawych minek plus tekty o dziubku co to go tatko.... na szczescie Całkowicie się z tobą zgadzam. Uważam jednak, że role, które zagrał wyszły bardzo dobrze. Role swietne u M. Koterskiego, ale pajac u Wojewodzkiego straszny. Ten jego dowcip wrecz tragiczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Czasem ja się zastanawiam czy to jest jego właśnie dowcip czy zwyczajna natura debila... No bo co jak co na inteligentnego to on ani nie wygląda, ani nigdy w żadnym programie nie widziałem by mądry chociaż próbował być.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
Czasem ja się zastanawiam czy to jest jego właśnie dowcip czy zwyczajna natura debila... No bo co jak co na inteligentnego to on ani nie wygląda, ani nigdy w żadnym programie nie widziałem by mądry chociaż próbował być. moze i nie wyglada ale jest i wlasnie to mnie troche denerwuje ze zachowujac sie normalnie ,potrafi byc smieszniejszy niz u wojewodzkiego, a z tego niekorzysta. a majewskiego nienawidze:(i tych wierszykow rymowanek fuck..:/.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Akurat mnie humor Koterskiego bawi. Nie wszystkie gagi są od początku do końca śmieszne ale niektóre mi się naprawdę podobały jak np. kiedy był nominowany do VIVA najpiękniejsi i potem jak poszedł na siłownię do Pudzianowskiego. Za to Majewski za bardzo przegina. Próbuje być na siłę śmieszny i czasami sam coś powie i się śmieje najgłośniej z tego. A w ostatnim odcinku tym z Majdanem te filmik o Dodzie był jednak nie śmieszny a chamski. Jak by dostał w pysk od Majdana to by mógł do siebie mieć pretensje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
Chłopaki to, że powinien dostać Oskara to było z lekkim przekąsem.Chodziło mi po prostu, że zagrał świetnie w tych filmach a jego kreacja bardzo mi się podobała.Spokojnie:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279 |
Czasem ja się zastanawiam czy to jest jego właśnie dowcip czy zwyczajna natura debila... No bo co jak co na inteligentnego to on ani nie wygląda, ani nigdy w żadnym programie nie widziałem by mądry chociaż próbował być. a majewskiego nienawidze:(i tych wierszykow rymowanek fuck..:/. Jak mozesz nienawidzić czlowieka ktorego nie znasz  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
niemoge sluchac tego co mowi i jego tandetnych dowcipów...wiem ze gdybym go spotkal i zaczolby walic tymi tekstami to rozmowa by sie w 5 sek skonczyla a co do nienawidze to zly kontekst wrzucielm :/ nienawidze tego co robi, zachowania itp ,a nie osoby, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50 |
http://www.track-your-partner.com/ wystarczy wpisac numer telefonu komorkowego swoj lub kolegi i poczekac chwilke az satelita nas zlokalizuje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
@bulas - na tej stronce masz dużo dokładniejszą lokalizację http://www.phonetrace.org/index_pl.php
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
@bulas - na tej stronce masz dużo dokładniejszą lokalizację  No to czekamy na ostrzeżenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608 |
Ja to powiedział swego czasu Marek Jóźwiak (abstrahując od sympatii klubowych): Tak się bawią chłopcy ze wsi (i nie chodzi tu bynajmniej o miejsce zamieszkania)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Osobiscie sam profil mnie nie śmieszy, ale komentarze są zajebiste 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|