Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Kylo #1241555 22/05/2007 07:51
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Kylo
Originally Posted by jurqv
[Linked Image]

Przybywa nam obywateli... Olisadebe... teraz Wang laugh laugh laugh

Lupe panie lupe smile

[Linked Image]

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Originally Posted by gryzonko
Widzisz Zbigniew - nie przyznaje sie oscara, za zrobienie kilku głupawych minek plus tekty o dziubku co to go tatko.... na szczescie
Całkowicie się z tobą zgadzam. Uważam jednak, że role, które zagrał wyszły bardzo dobrze.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Zbigniew
Originally Posted by gryzonko
Widzisz Zbigniew - nie przyznaje sie oscara, za zrobienie kilku głupawych minek plus tekty o dziubku co to go tatko.... na szczescie
Całkowicie się z tobą zgadzam. Uważam jednak, że role, które zagrał wyszły bardzo dobrze.

Role swietne u M. Koterskiego, ale pajac u Wojewodzkiego straszny. Ten jego dowcip wrecz tragiczny.

Kylo #1241682 22/05/2007 16:21
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Czasem ja się zastanawiam czy to jest jego właśnie dowcip czy zwyczajna natura debila... No bo co jak co na inteligentnego to on ani nie wygląda, ani nigdy w żadnym programie nie widziałem by mądry chociaż próbował być.

hynek #1241684 22/05/2007 16:24
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
"Nowa Trybuna Opolska": Geje spotykają się w opolskiej pływalni Akwarium - odkrył poseł LPR Marek Kawa. Żąda od prezydenta Opola, by coś z tym zrobił. Ahhh ten LPR laugh laugh laugh laugh laugh laugh

hynek #1241706 22/05/2007 16:36
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Originally Posted by hynek
Czasem ja się zastanawiam czy to jest jego właśnie dowcip czy zwyczajna natura debila... No bo co jak co na inteligentnego to on ani nie wygląda, ani nigdy w żadnym programie nie widziałem by mądry chociaż próbował być.
moze i nie wyglada ale jest i wlasnie to mnie troche denerwuje ze zachowujac sie normalnie ,potrafi byc smieszniejszy niz u wojewodzkiego, a z tego niekorzysta.

a majewskiego nienawidze:(i tych wierszykow rymowanek fuck..:/.

Azzaro #1241859 22/05/2007 17:58
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Akurat mnie humor Koterskiego bawi. Nie wszystkie gagi są od początku do końca śmieszne ale niektóre mi się naprawdę podobały jak np. kiedy był nominowany do VIVA najpiękniejsi i potem jak poszedł na siłownię do Pudzianowskiego.
Za to Majewski za bardzo przegina. Próbuje być na siłę śmieszny i czasami sam coś powie i się śmieje najgłośniej z tego. A w ostatnim odcinku tym z Majdanem te filmik o Dodzie był jednak nie śmieszny a chamski. Jak by dostał w pysk od Majdana to by mógł do siebie mieć pretensje.

pescar #1241863 22/05/2007 18:00
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Chłopaki to, że powinien dostać Oskara to było z lekkim przekąsem.Chodziło mi po prostu, że zagrał świetnie w tych filmach a jego kreacja bardzo mi się podobała.Spokojnie:D

Azzaro #1241874 22/05/2007 18:06
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by Azzaro
Originally Posted by hynek
Czasem ja się zastanawiam czy to jest jego właśnie dowcip czy zwyczajna natura debila... No bo co jak co na inteligentnego to on ani nie wygląda, ani nigdy w żadnym programie nie widziałem by mądry chociaż próbował być.


a majewskiego nienawidze:(i tych wierszykow rymowanek fuck..:/.

Jak mozesz nienawidzić czlowieka ktorego nie znasz smile ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
http://ranz0r.de/SPARTA/ SPARTA!!!!!! Leże laugh laugh laugh

Kylo #1242074 22/05/2007 19:47
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
niemoge sluchac tego co mowi i jego tandetnych dowcipów...wiem ze gdybym go spotkal i zaczolby walic tymi tekstami to rozmowa by sie w 5 sek skonczyla
a co do nienawidze to zly kontekst wrzucielm :/ nienawidze tego co robi, zachowania itp ,a nie osoby, smile

bulas #1242197 22/05/2007 20:28
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
B
journeyman
journeyman
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 50
http://www.track-your-partner.com/

wystarczy wpisac numer telefonu komorkowego swoj lub kolegi i poczekac chwilke az satelita nas zlokalizuje

bulas #1242247 22/05/2007 20:46
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
@bulas - na tej stronce masz dużo dokładniejszą lokalizację smile http://www.phonetrace.org/index_pl.php

bulas #1242344 22/05/2007 21:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by chim123
@bulas - na tej stronce masz dużo dokładniejszą lokalizację smile http://www.phonetrace.org/index_pl.php
o ile dobrze pamietam kiedys ktos dostal za umieszczeie tej stronki to bana...
papa laugh wink

xqwzts #1242533 22/05/2007 22:19
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Originally Posted by chim123
@bulas - na tej stronce masz dużo dokładniejszą lokalizację smile cop

No to czekamy na ostrzeżenie laugh

bulas #1242599 22/05/2007 22:51
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5,608
Originally Posted by bulas
http://www.track-your-partner.com/

wystarczy wpisac numer telefonu komorkowego swoj lub kolegi i poczekac chwilke az satelita nas zlokalizuje

Ja to powiedział swego czasu Marek Jóźwiak (abstrahując od sympatii klubowych): Tak się bawią chłopcy ze wsi (i nie chodzi tu bynajmniej o miejsce zamieszkania)

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

shane #1242846 23/05/2007 00:11
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Osobiscie sam profil mnie nie śmieszy, ale komentarze są zajebiste laugh

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1