Faceci: Johansson T. ..."> Faceci: Johansson T. ...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 24 1 2 3 23 24
#124656 05/01/2004 13:09
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Nowy sezon tenisowy rusza, wiec zgodnie z obietnica wracam do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Faceci:

Johansson T. v Rochus C. 2 @2,05
Labadze I. v Lapentti N. 1 @2,2
Arazi H. v Enqvist T. 2 @1,9
Sargsian S. v Carraz G. 2 @2,05
Dupuis - Popp 2 @2,1
Robredo - Tursunow 2 @3
Levy - Portas 2 @2,4

Kobity:
Weingartner M. v Parra A. 2 @1,9

Nie podaje juz wiecej cyferek, bo brakuje mi czasu na przepisywanie...strone ktora wskazuje ma p>50% i jest na nia wyzszy kurs. I tyle...

Bonus: Unibet
#124657 05/01/2004 13:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 366
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 366
Co myślicie o spotkaniu P Goldstein V O Mutis 2 .Wydaje mi się że Francuz powinien wygrać to spotkanie.Mam jakieś takie przeczucie.Może ma ktoś informacje jak w poprzednim sezonie zaczynał sezon Goldstein.

#124658 05/01/2004 13:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
H
Pooh-Bah
Pooh-Bah
H Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Wystarczy wejść na
www.atptennis.com [atptennis.com]
i sprawdzic w dziale players.
Wpiszesz nazwisko Goldstein i masz cała karierę

#124659 06/01/2004 22:06
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Witam!

Ma pytanie do Ciebie Adiq:
Coś mi sie poprzestawiało w OnCourcie, i nie mam teraz dostępu do historii turniejów, ściągnąłem jeszcze raz z neta program ale nie pomogło, moze wiesz jak wrócić do poprzednich ustawień??

#124660 07/01/2004 03:27
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
a moze ktos dac linka do tej strony ?

#124661 11/01/2004 02:49
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Witam wszystkich
Od nowego sezonu będę specjalizował się w tylko jednej dziedzinie - tenisie. Program oncourt wydaje się b. pomocny do tego.... więc chce się zarejestrować i go kupić. W związku z tym mam do ciebie Adiq pare pytań, ponieważ piszesz że masz go kuż parę miesięcy:
- czy aktualizacja danych (update) jest CODZIENNIE - mysle o wynikach już odbytych meczy,
- czy w ramach update codziennie są infa na temat przyszłych meczy; w ubiegłym roku podawałeś po angielsku opisy https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=9;t=000235;p=5 to z tego programu?
- zwracałeś może uwagę na biorytmy zawodników w danym dniu przy obstawianiu meczu? może to przypadek ale od początku roku prawie wszyscy mający przewagę w biorytmach oraz % ogólną wygrywali.....

Jak masz chwilkę czasu to prosiłbym cię w miarę szybko o odpowiedź na w/w pytania. Chcę obstawiać bazując głównie na nim, inormacjach aktualnych oraz opiniach ludzi na tym forum.

dzięki i pozdrawiam

ps. tak w ogóle uważam, że specjalizacja w jednej dziedzinie jest najlepszą "na ugranie" kasy u buków.

#124662 11/01/2004 04:10
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
juz odpowiadam...
- aktualizacja jest codziennie
- infa na tmat przyszlych meczow byly z takiej stronki jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie maja nic wspolnego z oncourt
- co do biorymtow to nie przygladalem sie im zbytnio...ciekawe jest to co powiedziales...jaki konkretnie biorytm brales pod uwage(fizyczny,psychiczny,intelektualny?), prowadzisz jakies statystyki w tej kwestii?

#124663 11/01/2004 04:15
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]Witam!

Ma pytanie do Ciebie Adiq:
Coś mi sie poprzestawiało w OnCourcie, i nie mam teraz dostępu do historii turniejów, ściągnąłem jeszcze raz z neta program ale nie pomogło, moze wiesz jak wrócić do poprzednich ustawień??[/qb]
kurcze nie mam pojecia co to mogloby byc, mi sie cos takiego nigdy nie przytrafilo....

#124664 11/01/2004 04:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
Dla pirackich użytkowników programu dobra wiadomość- do wersji 3.6 można ściągnąć cracka, którego nie odrzuca program. Jedynym utrudnieneim staje się już tylko aktualizacja heh bo nie chce sie aktualizować, noooo ale lepsze to niż nic. Jeśli jeszcze nie macie to później podam linka do cracka

#124665 11/01/2004 13:52
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
cracka możesz wywalić bo aktualizacja jest możliwa tylko w wersji 4.00

#124666 11/01/2004 16:56
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Quote
Oryginalnie wysłał Adiq:
[qb]juz odpowiadam...
- aktualizacja jest codziennie
- infa na tmat przyszlych meczow byly z takiej stronki jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie maja nic wspolnego z oncourt
- co do biorymtow to nie przygladalem sie im zbytnio...ciekawe jest to co powiedziales...jaki konkretnie biorytm brales pod uwage(fizyczny,psychiczny,intelektualny?), prowadzisz jakies statystyki w tej kwestii?[/qb]
Mam pewną hipotezę dotyczącą tego programu, jak zdąże to podam ją dzisiaj... wygląda ona obiecująco dla mnie; przynajmniej na teraz

#124667 12/01/2004 00:19
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
dawaj smialo, ja tez jestem ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#124668 12/01/2004 00:49
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
A jak mozna zdobyc ten program <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#124669 12/01/2004 01:55
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
Moje typy na dziś wg. Oncourta (najbardziej prawdopodobne wg. mnie). Zaznaczam że nie opierałem się na innych zmiennych, tylko na jego wyliczeniach (należy wziąźć też pod uwagę fakt, że jest to wersja z 5 stycznia).

Ruano Pasc. - Sequera M. 1 1,6
Verkerk M. - Arthurs W 2 2,0
Fish M. &#8211; Clement 1 1,65
Gagliardi E. - Cohen Aloro 2 1,85

Do zagrania jako 3z4, lepiej grać single ale te mecze tak &#8222;ładnie&#8221; wyglądają -zakładam przy tym, że żadna kobitka nie będzie miała jednego z &#8222;tych dni&#8221;.

Jeszcze coś jako ciekawostka &#8211; mecz Farina S. - Kurhajcova L. 2 kurs 2,7...... program daje jej 70% ogólnie plus do tego ma dobrą dyspozycje dnia. Albo on się myli albo sts pomylił kursy....

Ps. Nie skończyłem jeszcze obliczeń, ale ogólnie mogę już teraz wysunąć jedną hipotezę: powiązanie % szans ogólnych z formą psych-fizyczną na konkretny dzień jest bardzo skuteczne przy prognozowaniu wyniku meczu. Nie mam jeszcze pełnej wersji, ale przy codziennym uaktualnieniu myślę że wreszcie będę przed bukami.
Trochę ta forma dnia jest dziwnie liczona w tym programie, ale te cyferki przy odpowiednim % ogólnym sprawdzają się... Po przeglądnięciu ok. 20 meczy da się wybrać 2-3 które spełniają te kryteria i wchodzą. Pewnie, że są wyjątki (np. Ljubicic ostatnio czy mecz Massu), ale to jest wliczone -tak samo jak w badaniach socjologicznych 5% błąd. Zobaczymy czy tak będzie dalej.

#124670 12/01/2004 06:22
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
Ciekawe podejscie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ja korzystajac z tej samej metody, wybralem:
Costa - Robredo 1 @2,1 !
Verkerk - Arthurs 2 @2,03 !!
Coetzer - Schnyder 2 @1,65
Koukalova - Yoshuda 2 @?
Ruano Pascal - Sequera 1 @1,55

Nalepiej wyglada chyba Arthurs:58% + biorytmy na maxa, Costa 60%,max p,e takie same, z kolei i ma maxa Robredo....Schnyder 44%, ale duuzo lepszy biorytm..hmm...Yoshida 54% przy troche lepszych bio...powinien byc niezly kurs, wiec powinno byc oplacalne zagranie (in long run oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )Ruano Pascal - 45% calkowita dominacja bio, przy min bio przeciwniczki...
Choc dobieralem te biorytmy troche tak na czuja...mozesz szerzej opisac swoja metode?

Farina - Kurhajcowa - mi daje na 2 63%
a co do dyspozycji dnia:
Farina:p=-39,e=-78,i=-18
Kurhajcowa:p=-81,e=97,i=90

wszystko zalezy jak interpretujesz te biorytmy, jaka wage posiada dla ciebie kazdy z nich...imho psychical powinien miec najwiekszy wplyw, a tutaj akurat lepsza jest Farina.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#124671 12/01/2004 13:27
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
widze adiq ze juz nie jestes sam i bardzo fajnie teraz w 2 bedzie odwalac kawal dobrej roboty na zachete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
pozdrawiam

#124672 13/01/2004 02:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam!
Prosiłbym o podanie adresu strony, z której mozna sciagnac program oraz linka do cracka.
pozdrawiam
cubanito

#124673 13/01/2004 03:43
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
tu dostępny jest crack [crackz.ws] ale niestety pod wersję 3.6, w pełni działa, ale zaktualizować nie da rady. Może kiedys wymyślą coś z tą aktualizacją heh...

#124674 13/01/2004 03:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
jesli chodzi o biorytmy...

niestety nie prowadzilem zadnych statystyk ale musze przyznac, ze w zeszlym roku ominalem w ten sposob parenascie przykrych niespodzianek w tzw super pewniakach. po sprawdzeniu wszystkich mozliwosci (forma,h2h itd) na koncu sprawdzalem biorytmy, jesli byla duza roznica na niekorzysc faworyta to po prostu omijalem ten mwecz i czesto dobrze na tym wychodzilem
takze polecam zerkanie na biorytmy
ps. wydaje mi sie tez, ze na kobiety jakos to bardziej wplywa

#124675 13/01/2004 15:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
Czy ktos moze udostepnic OnCourta na emulu, albo dc++?

Strona 1 z 24 1 2 3 23 24

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, forty, $-man, rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,569 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1