|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Nowy sezon tenisowy rusza, wiec zgodnie z obietnica wracam do tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Faceci:
Johansson T. v Rochus C. 2 @2,05 Labadze I. v Lapentti N. 1 @2,2 Arazi H. v Enqvist T. 2 @1,9 Sargsian S. v Carraz G. 2 @2,05 Dupuis - Popp 2 @2,1 Robredo - Tursunow 2 @3 Levy - Portas 2 @2,4
Kobity: Weingartner M. v Parra A. 2 @1,9
Nie podaje juz wiecej cyferek, bo brakuje mi czasu na przepisywanie...strone ktora wskazuje ma p>50% i jest na nia wyzszy kurs. I tyle...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 366
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 366 |
Co myślicie o spotkaniu P Goldstein V O Mutis 2 .Wydaje mi się że Francuz powinien wygrać to spotkanie.Mam jakieś takie przeczucie.Może ma ktoś informacje jak w poprzednim sezonie zaczynał sezon Goldstein.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,842 |
Wystarczy wejść na www.atptennis.com [ atptennis.com] i sprawdzic w dziale players. Wpiszesz nazwisko Goldstein i masz cała karierę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Witam!
Ma pytanie do Ciebie Adiq: Coś mi sie poprzestawiało w OnCourcie, i nie mam teraz dostępu do historii turniejów, ściągnąłem jeszcze raz z neta program ale nie pomogło, moze wiesz jak wrócić do poprzednich ustawień??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
a moze ktos dac linka do tej strony ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Witam wszystkich Od nowego sezonu będę specjalizował się w tylko jednej dziedzinie - tenisie. Program oncourt wydaje się b. pomocny do tego.... więc chce się zarejestrować i go kupić. W związku z tym mam do ciebie Adiq pare pytań, ponieważ piszesz że masz go kuż parę miesięcy: - czy aktualizacja danych (update) jest CODZIENNIE - mysle o wynikach już odbytych meczy, - czy w ramach update codziennie są infa na temat przyszłych meczy; w ubiegłym roku podawałeś po angielsku opisy https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=9;t=000235;p=5 to z tego programu? - zwracałeś może uwagę na biorytmy zawodników w danym dniu przy obstawianiu meczu? może to przypadek ale od początku roku prawie wszyscy mający przewagę w biorytmach oraz % ogólną wygrywali..... Jak masz chwilkę czasu to prosiłbym cię w miarę szybko o odpowiedź na w/w pytania. Chcę obstawiać bazując głównie na nim, inormacjach aktualnych oraz opiniach ludzi na tym forum. dzięki i pozdrawiam ps. tak w ogóle uważam, że specjalizacja w jednej dziedzinie jest najlepszą "na ugranie" kasy u buków.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
juz odpowiadam... - aktualizacja jest codziennie - infa na tmat przyszlych meczow byly z takiej stronki jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie maja nic wspolnego z oncourt - co do biorymtow to nie przygladalem sie im zbytnio...ciekawe jest to co powiedziales...jaki konkretnie biorytm brales pod uwage(fizyczny,psychiczny,intelektualny?), prowadzisz jakies statystyki w tej kwestii?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]Witam!
Ma pytanie do Ciebie Adiq: Coś mi sie poprzestawiało w OnCourcie, i nie mam teraz dostępu do historii turniejów, ściągnąłem jeszcze raz z neta program ale nie pomogło, moze wiesz jak wrócić do poprzednich ustawień??[/qb] kurcze nie mam pojecia co to mogloby byc, mi sie cos takiego nigdy nie przytrafilo....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
Dla pirackich użytkowników programu dobra wiadomość- do wersji 3.6 można ściągnąć cracka, którego nie odrzuca program. Jedynym utrudnieneim staje się już tylko aktualizacja heh bo nie chce sie aktualizować, noooo ale lepsze to niż nic. Jeśli jeszcze nie macie to później podam linka do cracka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2002
Posty: 835 |
cracka możesz wywalić bo aktualizacja jest możliwa tylko w wersji 4.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Oryginalnie wysłał Adiq: [qb]juz odpowiadam... - aktualizacja jest codziennie - infa na tmat przyszlych meczow byly z takiej stronki jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie maja nic wspolnego z oncourt - co do biorymtow to nie przygladalem sie im zbytnio...ciekawe jest to co powiedziales...jaki konkretnie biorytm brales pod uwage(fizyczny,psychiczny,intelektualny?), prowadzisz jakies statystyki w tej kwestii?[/qb] Mam pewną hipotezę dotyczącą tego programu, jak zdąże to podam ją dzisiaj... wygląda ona obiecująco dla mnie; przynajmniej na teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
dawaj smialo, ja tez jestem ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
A jak mozna zdobyc ten program <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ?
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,509 |
Moje typy na dziś wg. Oncourta (najbardziej prawdopodobne wg. mnie). Zaznaczam że nie opierałem się na innych zmiennych, tylko na jego wyliczeniach (należy wziąźć też pod uwagę fakt, że jest to wersja z 5 stycznia).
Ruano Pasc. - Sequera M. 1 1,6 Verkerk M. - Arthurs W 2 2,0 Fish M. – Clement 1 1,65 Gagliardi E. - Cohen Aloro 2 1,85
Do zagrania jako 3z4, lepiej grać single ale te mecze tak „ładnie” wyglądają -zakładam przy tym, że żadna kobitka nie będzie miała jednego z „tych dni”.
Jeszcze coś jako ciekawostka – mecz Farina S. - Kurhajcova L. 2 kurs 2,7...... program daje jej 70% ogólnie plus do tego ma dobrą dyspozycje dnia. Albo on się myli albo sts pomylił kursy....
Ps. Nie skończyłem jeszcze obliczeń, ale ogólnie mogę już teraz wysunąć jedną hipotezę: powiązanie % szans ogólnych z formą psych-fizyczną na konkretny dzień jest bardzo skuteczne przy prognozowaniu wyniku meczu. Nie mam jeszcze pełnej wersji, ale przy codziennym uaktualnieniu myślę że wreszcie będę przed bukami. Trochę ta forma dnia jest dziwnie liczona w tym programie, ale te cyferki przy odpowiednim % ogólnym sprawdzają się... Po przeglądnięciu ok. 20 meczy da się wybrać 2-3 które spełniają te kryteria i wchodzą. Pewnie, że są wyjątki (np. Ljubicic ostatnio czy mecz Massu), ale to jest wliczone -tak samo jak w badaniach socjologicznych 5% błąd. Zobaczymy czy tak będzie dalej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,152 |
Ciekawe podejscie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja korzystajac z tej samej metody, wybralem: Costa - Robredo 1 @2,1 ! Verkerk - Arthurs 2 @2,03 !! Coetzer - Schnyder 2 @1,65 Koukalova - Yoshuda 2 @? Ruano Pascal - Sequera 1 @1,55
Nalepiej wyglada chyba Arthurs:58% + biorytmy na maxa, Costa 60%,max p,e takie same, z kolei i ma maxa Robredo....Schnyder 44%, ale duuzo lepszy biorytm..hmm...Yoshida 54% przy troche lepszych bio...powinien byc niezly kurs, wiec powinno byc oplacalne zagranie (in long run oczywiscie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )Ruano Pascal - 45% calkowita dominacja bio, przy min bio przeciwniczki... Choc dobieralem te biorytmy troche tak na czuja...mozesz szerzej opisac swoja metode?
Farina - Kurhajcowa - mi daje na 2 63% a co do dyspozycji dnia: Farina:p=-39,e=-78,i=-18 Kurhajcowa:p=-81,e=97,i=90
wszystko zalezy jak interpretujesz te biorytmy, jaka wage posiada dla ciebie kazdy z nich...imho psychical powinien miec najwiekszy wplyw, a tutaj akurat lepsza jest Farina.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 995 |
widze adiq ze juz nie jestes sam i bardzo fajnie teraz w 2 bedzie odwalac kawal dobrej roboty na zachete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdrawiam
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam! Prosiłbym o podanie adresu strony, z której mozna sciagnac program oraz linka do cracka. pozdrawiam cubanito
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 605 |
tu dostępny jest crack [ crackz.ws] ale niestety pod wersję 3.6, w pełni działa, ale zaktualizować nie da rady. Może kiedys wymyślą coś z tą aktualizacją heh...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
jesli chodzi o biorytmy...
niestety nie prowadzilem zadnych statystyk ale musze przyznac, ze w zeszlym roku ominalem w ten sposob parenascie przykrych niespodzianek w tzw super pewniakach. po sprawdzeniu wszystkich mozliwosci (forma,h2h itd) na koncu sprawdzalem biorytmy, jesli byla duza roznica na niekorzysc faworyta to po prostu omijalem ten mwecz i czesto dobrze na tym wychodzilem takze polecam zerkanie na biorytmy ps. wydaje mi sie tez, ze na kobiety jakos to bardziej wplywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Czy ktos moze udostepnic OnCourta na emulu, albo dc++?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|