Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#1251931 26/05/2007 06:01
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Siemanko! Macie czasem jakies zawieszenia jak cos mowicie??
Ja dzis bylem z kolegą w sklepie. Wyjmuje kartke co mialem kupic i mowie: Mleko weszło, chleb nie, jogurty tak laugh laugh pomylilo mi sie z kuponem tongue
druga akcja: Kolega sie pyta jaki mam rozmiar buta, bo ma do sprzedania. ja mówie, ze zaraz zobacze. Biore buta z nogi chce zobaczyc ta naklejke na jezyku i mowie mu: jest godzina 44,5 laugh hehe

a wy cos takiego mieliscie?? smile pozdro

Bonus: Unibet
__Michal__ #1251939 26/05/2007 06:06
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Nie ja nie mam , ale często jak rozmawiam to denerwuje ludzi ... zawsze coś nie tak powiem , ale to nie zawiecha ...

Ozeszlol #1251999 26/05/2007 08:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Przy mocnym stresie to sie jezyk placze, ale jesli mowic o rozmiarze buta o godzinie to przesada.

uzalezniony_91 Zaloz w koncu jakies sensowny temat...

Kylo #1252001 26/05/2007 08:05
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Aha i jak pije, 6, 7 piwo tez sie zdarza zwiecha, ale na trzezwo nie bardzo.

Kylo #1252010 26/05/2007 08:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,930
moj rekord to byl tekst do kumpla na wycieczce pod namiotami po malej bibce ;d

Ja: Wilku idziemy sie odlac?
On: Wahi! mysmy sie juz byli odlac

laugh

Wahi #1252022 26/05/2007 09:35
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
ja mam cigle zawieszki . wlsnie takie jak Ty. jak pogadamy na pw to Ci poeiem. bo nice chce na forum. ale cos wazego na ten temat.

Wahi #1252023 26/05/2007 09:35
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
ja mam cigle zawieszki . wlsnie takie jak Ty. jak pogadamy na pw to Ci poeiem. bo nice chce na forum. ale cos wazego na ten temat.

puma #1252024 26/05/2007 09:37
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 27
takie sprawy na pw. pomoge. bo tez to przechodze.

Wahi #1252109 26/05/2007 16:19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Wahi
moj rekord to byl tekst do kumpla na wycieczce pod namiotami po malej bibce ;d

Ja: Wilku idziemy sie odlac?
On: Wahi! mysmy sie juz byli odlac

laugh

Zeby nie bylo, to nie bylem ja tongue

lupus #1252114 26/05/2007 16:32
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
ale bzdury smirk

Cholo #1252123 26/05/2007 16:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,846
hahahaha co za temat laugh

co do zawiech to mi sie blokada po wódce wlacza (i to wcale nie musi byc po duzej ilosci) po prostu staje na srodku parkietu i nie chce mi sie juz bawic laugh kumple wtedy wiedza o co kaman wiec zawijamy do domu laugh

Bart87 #1252152 26/05/2007 17:09
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
ta, temat przegłupi. ale mam kilka hitów mojej Babci smile

Czesiek, porozrąbuj Ty mnie nogi! - narąb drewna
Czesiek, podpal Ty mnie no! - napal w piecu
Czesiek, chcesz zupę; bo pies nie chce.

autentyki. kochana Babcia smile

Llama #1252224 26/05/2007 18:12
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Originally Posted by Llama
ta, temat przegłupi. ale mam kilka hitów mojej Babci smile

Czesiek, porozrąbuj Ty mnie nogi! - narąb drewna
Czesiek, podpal Ty mnie no! - napal w piecu
Czesiek, chcesz zupę; bo pies nie chce.

autentyki. kochana Babcia smile

Ta tez mam taka babcie laugh

Zamiast Krzysiu mowi niekiedy do mnie Tadziu. Ale do starszych osob nie mozna miec o to pretensji z racji wieku wink

Cos mi sie przypomnialo. Pamietam babcia kiedys mnie wyslala po zakupy. Ma tak od czasu do czasu, ze mowi do siebie. Zaczela na glos wymieniac cukier, herbata, olej i w mysli do siebie powiedziala smietana, mowi mi, ze o czyms zapomniala. To jej powiedzialem o tej smietanie laugh Babcia "skad wiesz, ze o to mi chodzilo" Odpowiedzialem czytam w Twoich myslach grin


Cholo #1252395 26/05/2007 19:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,776
no to ja kiedyś miałem tak ze dzwoni kumpel na domofon i mówi czy wyjde a ja mu odpowiadam okey ale gdzie jesteś i za ile czase laugh laugh laugh laugh laugh

rybek #1252408 26/05/2007 19:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
heh babcie wink

Moja ma tak, ze jak z nia ide do supermarketu(wg niej to sam wink ) to wiadomo ja biore koszyk smile
I babcia smiga tylko ze swoja torebka na lewej rece, a prawa bierze produkty z polek.
I za kazdym razem jak cos wezmie wykonuje ruch, probojac wrzucic to do swojej torebki tongue

lupus #1252472 26/05/2007 20:48
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
moja babcia natomiast parę ładnych lat temu, kiedy po większych sklepach typu supermarket zbyt wiele nie chadzała, będąc tam bardzo często miała odruch podchodząc do stoiska i biorąc coś, wyciągała portfel by od ręki zapłacic ;p a tu ni ma komu hehe

hynek #1252699 26/05/2007 22:32
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
hyhyhy babcie ;]
moja ma 12scioro wnuczat... czasami zanim zawola jednego z nas zdarzy wymienic imiona ok czeterch pozostalych zanim dojdzie do tego do ktorego ma biznes laugh

co do porannych zawieszek, kiedys udalo mi sie przejsc polowe drogi do szkoly bez plecaka ;]
innym razem rozpakowalem plecak i spakowalem te same ksiazki myslac, ze to te ktore mam dzisiaj zabrac wink

bylo ich pewnie wiecej ale nie przypominam sobie w tej chwili ;]

lelu #1252705 26/05/2007 22:34
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Od 2 miesięcy nie moge sobie przypomnieć drogi do szkoły... wczęsniej tez sie zdarzało, ale co 3-4 dni laugh

koszałek #1252951 26/05/2007 23:59
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Za to wszystko kochamy babcie grin

Kylo #1253003 27/05/2007 00:26
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Pewnie zaraz powstanie temat: "Za co kochasz swoją babcię?" laugh

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, forty, burbon, $-man), 1,955 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,364
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1