Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
koszałek #1253020 27/05/2007 00:34
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Przed chwilą kumpel szukał telefonu po kieszeniach trzymając go w ręce, ja też kiedyś szukałem okularów mają je na nosie laugh

Bonus: Unibet
pascal123 #1253024 27/05/2007 00:35
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 8,808
Originally Posted by pascal123
Przed chwilą kumpel szukał telefonu po kieszeniach trzymając go w ręce, ja też kiedyś szukałem okularów mają je na nosie laugh
ja ra zamiast łyżki do zlewu wyrzucic do ja do kibla wrZucilem laugh i ja poznije wyjmowalem smile
Albo pilot do tv rzucilem do smietnika laugh

__Michal__ #1253093 27/05/2007 00:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,832
Ja kiedyś skarpetki do kibla wrzuciłem zamiast do kosza laugh

koszałek #1253116 27/05/2007 01:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
To ja czasami też mam z tymi artykułami spożywczymi. Zjem jakieś jogurcik i idę do kuchni i wyrzucam łyżkę do kosza, a kubeczek do zlewu tongue

Podobnie z papierosem, jak nie mam pod ręką zapalniczki to odpalam zapałkami i papieros odrazu do śmieci, a zapałka w usta tongue Raz tak śmietnik solidnie się zajarał tongue

th0mas #1253127 27/05/2007 01:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Ja dziś mleko do szafki wstawiłem, a kawe do lodówki tongue Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło ;]

Kameleon #1253193 27/05/2007 01:18
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Ja kiedyś zapomniałem plecaka do szkoły (pierwsza albo druga klasa podstawówki) - byłem pewny na 100% że go wziąłem laugh
Jeszcze kilka razy mi się zdarzyło wziąć widelec do zupy grin

A i jeszcze kiedyś, gdy instalowałem Windowsa 2000 (pamiętam dokładnie) to Setup po botowaniu nie chciał mi się odpalić - myślę sobie zrąbana płytka, no to do kolegi po jego Windowsa, wracam do domu wysuwam tackę a tam Office laugh

Kameleon #1253537 27/05/2007 02:27
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
heh dzisiaj moja siostra włożyła pilot od TV do lodówki laugh a ja go szukałem po całym domu tongue

koszałek #1253799 27/05/2007 03:05
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by koszałek
Ja kiedyś skarpetki do kibla wrzuciłem zamiast do kosza laugh

to samo mialem smile

th0mas #1253854 27/05/2007 03:17
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
$t$ Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 12,456
Originally Posted by th0mas
To ja czasami też mam z tymi artykułami spożywczymi. Zjem jakieś jogurcik i idę do kuchni i wyrzucam łyżkę do kosza, a kubeczek do zlewu tongue
Ja tak mam ze słodyczami, często papierek w usta a słodycz w kosz frown

$t$ #1254076 27/05/2007 04:26
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Jeszcze w liceum wstawałem codziennie około 6.15, a z domu wychodziłem około 6.45

Któregoś dnia jak zwykle wstaję, idę do kibla, do łazienki, jem i wychodzę z domu. Jakoś ciemno było, samochody prawie nie jeździły. Przychodzę na przystanek, nikogo ze znajomych nie ma. Patrzę na zegarek: 4.50 laugh

th0mas #1254091 27/05/2007 04:33
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Originally Posted by th0mas
To ja czasami też mam z tymi artykułami spożywczymi. Zjem jakieś jogurcik i idę do kuchni i wyrzucam łyżkę do kosza, a kubeczek do zlewu tongue

dobrze wiedzieć że nie jestem sam laugh tongue

Maldini$$ #1254133 27/05/2007 04:51
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Mi się nieraz zdarzyło pójść do szkoły w sobotę, a nawet w niedzielę tongue
Łyżeczka do kosza - opakowanie po jogurcie do zlewu zdarza się czasem.
Kiedyś byłem mistrzem w gubieniu kluczy - woźne już wiedziały, który to mój i często rano słyszałem na powitanie "Kiliszek, klucz zgubiłeś znowu" tongue Rekordem było zgubienie klucza zostawiając go w zamku laugh Nikt na szczęście się nie włamał tongue

Zbigniew #1254254 27/05/2007 06:02
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
Kiedyś jechałem w nocy bez świateł i myślałem że je mam:D

Dziś 3 razy sprawdzam;)

Maldini$$ #1254257 27/05/2007 06:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by voddomen
Originally Posted by th0mas
To ja czasami też mam z tymi artykułami spożywczymi. Zjem jakieś jogurcik i idę do kuchni i wyrzucam łyżkę do kosza, a kubeczek do zlewu tongue

dobrze wiedzieć że nie jestem sam laugh tongue

Tez tak mam smile
Czasem tez np staram sie wlozyc ponownie do lodowki.

lupus #1254276 27/05/2007 06:15
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 990
mówie wam. największe jaja są jak zamiast benzyny zatankuje się ropę smile

lupus #1254283 27/05/2007 06:23
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Ja dzis bardzo sie zdziwiłem podczas jedzenia obiadu.Goraco wiec postanowiłem zjeść ziemniaczki jajko sadzone i wypić maślanke.Wszysko było dobre <jak zawsze> ale ..... no własnie.Podczas jedzenia jajka sadzonego z buzi wyjąłem ...... zszywke shocked taką : <oczewiście tylko jedna cześć>

[Linked Image]

Nie wiem jak ona mogła znaleźć sie w jajku shocked

arielo #1254285 27/05/2007 06:24
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Originally Posted by arielo
mówie wam. największe jaja są jak zamiast benzyny zatankuje się ropę smile


Moj wujek zatankowal tak Mondeo TDCI. Byly problemy po krotkim czasie.
Moja ciotka tez miala TDCI Mondeo i to samo. Kapnela sie po zatankowaniu. Cos jej sie drogie to paliwo wydalo smile


Ja mialem zawiasy przy wysylaniu SMSow juz dwa razy. Mysle o roznych rzeczach, szybki pisze i wysylam tylko, ze w ogole to zlej osoby. Po alkoholu tez tak jest ale wtedy to jest usprawiedliwienie smile

rivex #1254416 27/05/2007 15:06
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Kiedys w sklepie powiedzialem "Prosze bułke z masłem" smile Miala być chyba jakaś słodka czy coś, ale nie pamiętam wink

adingh #1254423 27/05/2007 15:16
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,279
Originally Posted by adingh
Kiedys w sklepie powiedzialem "Prosze bułke z masłem" smile Miala być chyba jakaś słodka czy coś, ale nie pamiętam wink

U nas swego czasu popularne były "bułki z prondem" laugh

superges #1254797 27/05/2007 19:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Originally Posted by superges
Kiedyś jechałem w nocy bez świateł i myślałem że je mam:D

Dziś 3 razy sprawdzam;)


Skąd ja to znam laugh I dopiero jakiś koleś na światłach mi zaczął wymachiwać, a ja otwieram zdziwiony, a on: "Światła masz?" laugh

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, JelineK, aker, betowiec, haczyk), 1,622 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1