Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 61 1 2 20 21 22 23 24 60 61
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
Sa kursy w toto-mixie moze jakies sugestie ?!

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4,960
na pierwszy rzut oka torun -8 wydaje sie ciekawym typem
natomiast ciagle nie wiem jak obstawic mecz rzeszowa bo hc -18 troche mnie zniecheca do stawiania

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
bydgoszcz +18 i over 9.5 rafiego ladnie wygladaja smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 982
na oficjalnej stronie Pedersena:

The consequences after Saturdays hard crash in Eskilstuna, where Nicki crashed together with Wieslaw Jagus and Bjarne Pedersen is that Nicki is out of todays race in Poland between Rzeszow and Bydgoszc, and tomorrows race between Coventry and Eastbou...

w takim wypadku handi -18 nie wchodzi w grę. lepiej już zagraj na Bydgoszcz +18

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by jarko 33
bydgoszcz +18 i over 9.5 rafiego ladnie wygladaja smile
i under 13.5 herbiego smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by jarko 33
Originally Posted by jarko 33
bydgoszcz +18 i over 9.5 rafiego ladnie wygladaja smile
i under 13.5 herbiego smile

Witam.

Uwazam podobnie + zastanawiam sie jeszcze nad : Czestochowa - Z.Gora+14 2 @ 1,8 Jesli sie nie myle to Toto do koncowego wyniku meczu wlicza Jokera , tak bylo przynajmniej w ostatniej kolejce, gdzie na Wroclaw+8 zaliczyli(przyp.z Jokerem 50-43).Lindgren wczoraj rewelacja , Iversen w Angli(chyba 2 dni temu) goscinnie tez pojechal super, powoli do formy zdaje sie dochodzi Pepe, Walasek zna dobrze tor, wiec hc+14 wydaje sie ok.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Analizy - Żużel
G.Hancock - 13.5
Data spotkania: 27.05.2007 12:00
stawka 7/10 toto mix @1.8

Z calym szacunkiem dla Grega nie wyobrazam sobie aby dzisiaj mogl zdobyc 14 pkt lub wiecej. Owszem przeciwnik nie jest z najwyzszej polki jednak zawodnicy jak G.Walasek,P.Protasiewicz,F.Lindgren czy nawet N.Iversen pokazali juz ze stac ich na dobry wynik z kazdym rywalem. G.Walasek ponadto startowal w barwach miejscowego Wlokniarza w latach ubieglych i czynil to na wysokim poziomie. Dodatkowym faktem przemawiajacym za "nie zdobyciem" przez Grega 14 pkt jest paradoksalnie wystep w parze z mlodziezowcem. Jezeli M.Szczepaniak dobrze wyjdzie ze startu a wiemy ze stac go na to to mozemy spodziewac sie holowania mlodego zawodnika przez doswiadczonego GH do samej mety.




Analizy - Żużel
Torun - Tarnow(+2)
Data spotkania: 27.05.2007 19:30
stawka 10/10 milenium @1.85

Torun podejmuje dzisiaj jeden z najslabszych teamow ligi - Unie Tarnow. W spotkaniu prawdopodbnie nie wystapi lider Aniolow Wiesław Jagus, ktory zanotowal wczoraj grozny upadek na torze w Eskilstunie. Sadze jednak , ze oslabienie to , mimo ze duze - powinno byc zalatane przez miejscowych jezdzcow. Za WJ bedzie z pewnoscia stosowane ZZ i tacy zawodnicy jak Ryan Sullivan,Ales Dryml,M.Zagar, A.Miedzinski czy w koncu Karol Zabik sa w stanie nawiazac rownorzedna walke z T.Gollobem i Rune Holta. Do dobrej dyspozycji zdaje sie wracac J.Kolodziej jednak moim zdaniem 3ech zawodnikow to zdecydowanie za malo.

Unia Tarnów
1. Tomasz Gollob
2. Marcin Rempała
3. Janusz Kołodziej
4. Jacek Rempała
5. Rune Holta
6. Kamil Zieliński

Unibax Toruń
9. Wiesław Jaguś (ZZ)
10. Ales Dryml
11. Matej Zagar
12. Adrian Miedziński
13. Ryan Sullivan
14. Alan Marcinkowski


Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
w millenium hc na tarnow 2 a w toto 8... niezle...


Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
jak milenium ostatnio niezmienil swoich przepisow ( niewiem bo ostatnio niegralem u nich zuzla ale w pierwszych kolejkach liczyli jokera jako podwojne pkt ) to ladnie wyglada zdarzenie sullivan -gollob na tomka bo tomek ma szanse jechac dzis jako joker i wtedy jego szanse wzrastaja smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Wlasnie sie zastanawiam czy nie sprobowac Tarnow+8.Pewne punkty Torunia to :Zabik, Sullivan i moze Zagar, a reszta druzyny juz slabiutko wyglada i moze byc b. wyrownany mecz, aaa zapomnialem o Midzinskim , ale to tez nie taki pewny punkt druzyny.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by wasp
Wlasnie sie zastanawiam czy nie sprobowac Tarnow+8.Pewne punkty Torunia to :Zabik, Sullivan i moze Zagar, a reszta druzyny juz slabiutko wyglada i moze byc b. wyrownany mecz, aaa zapomnialem o Midzinskim , ale to tez nie taki pewny punkt druzyny.


Ales Dryml tez nie jest taki slaby wink juz po pierwszym biegu powinno byc +4 dla Torunia. Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Na Alesa Drymla i jego zdobycz punktowa bym tak barzdo nie liczyl, jednak nie ma sie co dziwic , po tak ciezkiej kontuzji musi na dluzej zostac uraz.No ale ...mecz pokaze.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Ja mysle ze Apator dzis wygra, mozemy byc pewni ze mobilizacja w zespole bedzie wieksza niz bylaby z Jagusiem i nie sadze, by ktokolwiek w jakis wybitny sposob zawiodl, bo wie jak wazne jest zdobycie punktów + bonusa.
U gosci problemem jest 2 linia a wlasciwie jej brak, przy czym musza liczyc na bdb postawe Holty (mysle ze bedzie b. trudny do pokonania), Tomasza (on u nas raczej lipe jezdzi, choc rzecz jasna nie mozna go lekcewazyc) i Kolodzieja (to fifti fifti juz absolutne), taktykami nadgonią, moze jokerem choc bardzo w to watpie...

Paradoksalnie, ciekawy mecz nam sie zrobil przez absencje Wiesia...

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by muppet
Ja mysle ze Apator dzis wygra, mozemy byc pewni ze mobilizacja w zespole bedzie wieksza niz bylaby z Jagusiem i nie sadze, by ktokolwiek w jakis wybitny sposob zawiodl, bo wie jak wazne jest zdobycie punktów + bonusa.
U gosci problemem jest 2 linia a wlasciwie jej brak, przy czym musza liczyc na bdb postawe Holty (mysle ze bedzie b. trudny do pokonania), Tomasza (on u nas raczej lipe jezdzi, choc rzecz jasna nie mozna go lekcewazyc) i Kolodzieja (to fifti fifti juz absolutne), taktykami nadgonią, moze jokerem choc bardzo w to watpie...

Paradoksalnie, ciekawy mecz nam sie zrobil przez absencje Wiesia...

Patrzac na postawe Torunian u siebie i Tarnowian na wyjezdzie nawet bez Wiesia na mniejsza porazke niz 50-40 Unia liczyc nie moze. Za Jagusia 4 krotnie pojada koledzy: R.Sullivan - oceniam go na rowni z WJ, K.Zabik- u siebie lider, M.Zagar- wczoraj pokazal ze potrafi, i ktos z dwojki Dryml, Miedzinski - tu moze byc gorzej. Ogolnie rzecz biorac T.Gollob,R.Holta i pol Kolodzieja z tamtego sezonu nie moga wygrac meczu, bo o braciach Rempalach nie bede wspominal.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
a ja uwazam, ze Miedzinski u siebie jest calkiem przyzwoitym jezdzcem, -4 Torun w betako po 1.9 biore z pocalowaniem reki, ZZ za Wieska to nie jest jakas wielka strata, owszem straca ze 3-4 oczka, ale na Unie i tak to wystarczy. Golloby sa cieniami zawodnikow sprzed lat, z tym, ze Tomasz dalej jest liderem ekipy, a Jacek wozi "0". Koldziej moze sie obudzic, ale gwarantuje max. ok. 10 pkt. (jesli sie obudzi). Holta jest dobry, bardzo dobry, coraz lepiej jezdzi, ale z Ryanem raczej bedzie przegrywal. Zabik u siebie moze kazdego pokonac itd., ok. +(10-12) sie szykuje dla domowych jezdzcow liczac jokery, taktyki itd.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,028
Jeszcze taka informacja dla grajacych biegi.
Z nr 7 dzisiaj A.Głuchy za Kiełbase.(prawdopodobnie)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 5,681
W Toruniu Bankowo bedzie burza !Chmury sie rozchodzą nad calym toronto !

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
zastanawiam się czy grać Apator -4, bo typu jestem pewny jak cholera. Ale zanosi się, że zaraz pierdyknie solidnie z nieba(i dobrze!). No ale ja mieszkam jednak bardzo daleko od stadionu, choć Toruń nie jest znowu taki duży laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
szkoda ze tak leje bo taka promocja na torun w milenium sie dlugo nie powtorzy

Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Originally Posted by homza
szkoda ze tak leje bo taka promocja na torun w milenium sie dlugo nie powtorzy

Az tak zle? Mecz o 19.30 jest szansa ze sie wypogodzi?

Strona 22 z 61 1 2 20 21 22 23 24 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, rafal08, rymoholik, alfa, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, betowiec, Akhu), 2,695 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1