|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301 |
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz wpip czasu do meczu takze spokojnie parno jest, szybko powinno schnac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914 |
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz wpip czasu do meczu takze spokojnie parno jest, szybko powinno schnac pytanie czy Torun chce jechac bez Jagusia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
za jagusia napewno bedzie zz wlasnie u mnie przestalo padac ale lało pieknie dawno takiego czegos tu nie widzialem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316 |
niby czasu sporo do meczu ale takiego oberwania chmury dawno nie było, może niebiosa ida nam z pomoca  ...trzeba bedzie zostac w domku z  i obejrzec na Polsacie atlas-unia l... czas pokaze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz wpip czasu do meczu takze spokojnie parno jest, szybko powinno schnac pytanie czy Torun chce jechac bez Jagusia ? ten Jagus to zadne duze oslabienie, za Niego Z/Z wiec stracic duzo nie straca, o zwyciestwo takze pewnie sa spokojni Lepiej dzis objechac przy wiekszej publicznosci niz w tygodniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
Hagi a jak Ty Polonie widzisz w Rzeszowie ja w milenium zagralem na dobruckiego z andreasem i mysle ze nie strace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
ja tam nie wiem, mieszkam przy pętli tramwajowej i cholera praktycznie nic tu nie spadło. Ale ogólnie to wolałbym żeby tego meczu dziś nie było.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Hagi a jak Ty Polonie widzisz w Rzeszowie ja w milenium zagralem na dobruckiego z andreasem i mysle ze nie strace  wogole nie widze, baciory pewnie Choc uwazam ze Adrenalina dzis ladnie pojedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Absolutnie nie ma obaw co do meczu w Toruniu, jest tak cieplo ze ta kilkuminutowa ulewa juz jest historia, nawet kaluz nie ma na ulicach. Mieszkam 10 min od stadionu i piekne sloneczko mam za oknem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61 |
Ja dzisiaj chyba zagram w baw ponizsze zaklady:
Czstochowa-Zielona -9,5 - 1 Wydaje mi sie, ze jednak Wlokniarzz w koncu powinien pewnie siegnac po zwyciestwo. Zastanawia mnei postawa Iversena i Lindgrena bo od tej dwojki bedzie zalezal koncowy wynik.
Walasek over 11,5 Greg swietnie zna tor w czestochowie i poza tym licze mu 6 startow chociaz szczerze mowiac ta linia w moim odczuciu bylaby do osiagniecia nawet przy 5 startach.
Apator-Unia 1 Tutaj bez zadnych handi... kurs 1,25. Mimo braku Jagusia dziurawy tarnowski zespol nie da rady w Toruniu. Sadze, ze Sullivan, Zagar, Miedzinski, Zabik + kilka punkcikow reszty wystarczy na Tarnow, ktory od poczatku sezonu ma w skladzie wlasciwie trzech zawodnikow na wyjazdach.
Andersen over 13,5 Za Crumpa ma byc zz wiec hansior pojedzie 6 razy. Leszno ma na prawde bardzo mocny i wyrownany sklad, ale jesli wroclaw chce ten mecz wygrac to andersen musi zrobic conajmniej 16 pkt. Andersen nie powinien stracic wiecej niz 4 pkt. Jedzie w parze z Jedrzejakiem wiec tutaj gubic punktow raczej nie powinien. Crump jest pod + wiec pewnie pojedzie z juniorem (tak wynika z czysto teoretycznej analizy). Jesli ma byc ZZ to do mlodego pownno sie w 1 fazie zawodow zarzucic Hansem.
Mysle tez nad Rzeszow+10,5
Cos z powyzszego bede wybieral. Co myslicie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61 |
Rzeszow -10,5 oczywiscie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to z/z we Wroclawiu nie ma cholera w takim razie Leszno jedzie po zwyciestwo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Można spróbować over powracającego do pełni sprawności Ułamka 10.5 linia niewygórowana za 1.75. Dobre występy w turniejach towarzyskich oraz ligach zagranicznych pozwalają patrzeć optymistycznie na losy typu.
Jest jeszcze over 8p Okoniewskiego 1.85 . Jeśli Bydgoszcz ma pokryc handi ktoś musi punktować oprócz Jonssona. A Rafała absolutnie stać na dwucyfrowy wynik ,dokładając do tego ewentualny 6 start z RT , biegi z parą Kuciapa /Miesiąc Watt /Młodzieżowiec mozna oczekiwać że Rafał spełni pokładane w nim nadzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
co do meczu apator-tarnow i rzeszow-bydgoszcz zostalo powiedziane juch chyba wszystko, wiec tylko podam swoje zaklady z unibetu:
apator-tarnow 1 1.3 + rzeszow-bydgoszcz 1 1.1 stawka spora """""""""" 1 (-4) 1.55 + """"""""""""""" 1 (-8) 1.7 tu ze stawka delikatniej kursy nieoszalamiajace ale zysk w miare pewny:) chcialem jeszcze tylko zaznaczyc ze to juz mecze rewanzowe, tak ze w koncowkach meczy gdzie druzyna bedzie wygrywac i bedzie miala zapewniony pkt bonusowy moze juz nie byc takiej presji na wygrywanie biegow, co do torunia to ten handi jest znikomy, a w przypadku rzeszowa jesli by cos nie szlo po ich mysli, w zasadzie wystarcza im wygrana nawet 2pkt. no ale tak czy tak paru jezdzcow w rzeszowie ma cos do udowodnienia prezesom i kibicom wiec mysle ze beda jechali na maxsa do samego konca by na koniec cieszyc sie z solidnej zaliczki i mocnego miejsca w czubie tabeli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912 |
sullivan under 14,5 pt bwin 1,80
sullivan w 6 biegach napewno ale mysle ze gollob,moze holta mu punkty urwia a kto wie czy jadac z zabikiem w parze nieodda niestraci(odda)mu 1 czy 2 pt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
lepusti te kursy co grales juz nie oplacalne Bylo trzeba sledzic ub i grac od razu jak wystawili 1,8 na aparot w hc i 1,45 ml
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
wzialem adrenaline over 12 2.06
Andreas rok temu tutaj 15, dodatkowo dzis Nicki nie jedzie, licze na 6 startow stawka srednia poniewaz jeszcze w optymalnej formie to on nie jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031 |
co zrobic Hagi,za pozno dzis wszedlem na net i zaczalem ta zabawe. takie kursy juz zastalem u bookoa. przyznam ze sporym zaskoczeniem dla mnie bylo info ze pedersen nie jedzie. mowisz ze nieoplacalne, nie wiem czy tu sie o kasie mowi, ale jesli to mi wejdzie to przykleje dzis 1500 na czysto- mi sie to oplaca nauczka jest taka ze w niedziele od samego rana nalezy sledzic co piszcze na forum i u booka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976 |
Mały offtop niedotyczący ekstraligi...
Dziś na meczu w Krośnie pomiędzy miejscowym KSMem a Marketą Praga w wyniku makabrycznego wypadku śmierć na torze poniósł czeski zawodnik Michał Matula [*]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|