Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 61 1 2 21 22 23 24 25 60 61
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2006
Posty: 301
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by viper
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz


wpip czasu do meczu
takze spokojnie
parno jest, szybko powinno schnac

Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by viper
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz


wpip czasu do meczu
takze spokojnie
parno jest, szybko powinno schnac

pytanie czy Torun chce jechac bez Jagusia ?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
za jagusia napewno bedzie zz wlasnie u mnie przestalo padac ale lało pieknie dawno takiego czegos tu nie widzialem

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,316
niby czasu sporo do meczu ale takiego oberwania chmury dawno nie było, może niebiosa ida nam z pomoca smile

...trzeba bedzie zostac w domku z piwo i obejrzec na Polsacie atlas-unia l... czas pokaze

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by ermolek
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by viper
z ta burza to potwierdzam, cienko widze dzisiejszy mecz


wpip czasu do meczu
takze spokojnie
parno jest, szybko powinno schnac

pytanie czy Torun chce jechac bez Jagusia ?



ten Jagus to zadne duze oslabienie, za Niego Z/Z wiec stracic duzo nie straca, o zwyciestwo takze pewnie sa spokojni
Lepiej dzis objechac przy wiekszej publicznosci niz w tygodniu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
H
member
member
H Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
Hagi a jak Ty Polonie widzisz w Rzeszowie ja w milenium zagralem na dobruckiego z andreasem i mysle ze nie strace smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
ja tam nie wiem, mieszkam przy pętli tramwajowej i cholera praktycznie nic tu nie spadło. Ale ogólnie to wolałbym żeby tego meczu dziś nie było.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by homza
Hagi a jak Ty Polonie widzisz w Rzeszowie ja w milenium zagralem na dobruckiego z andreasem i mysle ze nie strace smile



wogole nie widze, baciory pewnie
Choc uwazam ze Adrenalina dzis ladnie pojedzie

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Absolutnie nie ma obaw co do meczu w Toruniu, jest tak cieplo ze ta kilkuminutowa ulewa juz jest historia, nawet kaluz nie ma na ulicach. Mieszkam 10 min od stadionu i piekne sloneczko mam za oknem.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
Ja dzisiaj chyba zagram w baw ponizsze zaklady:

Czstochowa-Zielona -9,5 - 1
Wydaje mi sie, ze jednak Wlokniarzz w koncu powinien pewnie siegnac po zwyciestwo. Zastanawia mnei postawa Iversena i Lindgrena bo od tej dwojki bedzie zalezal koncowy wynik.

Walasek over 11,5
Greg swietnie zna tor w czestochowie i poza tym licze mu 6 startow chociaz szczerze mowiac ta linia w moim odczuciu bylaby do osiagniecia nawet przy 5 startach.

Apator-Unia 1
Tutaj bez zadnych handi... kurs 1,25. Mimo braku Jagusia dziurawy tarnowski zespol nie da rady w Toruniu. Sadze, ze Sullivan, Zagar, Miedzinski, Zabik + kilka punkcikow reszty wystarczy na Tarnow, ktory od poczatku sezonu ma w skladzie wlasciwie trzech zawodnikow na wyjazdach.

Andersen over 13,5
Za Crumpa ma byc zz wiec hansior pojedzie 6 razy. Leszno ma na prawde bardzo mocny i wyrownany sklad, ale jesli wroclaw chce ten mecz wygrac to andersen musi zrobic conajmniej 16 pkt. Andersen nie powinien stracic wiecej niz 4 pkt. Jedzie w parze z Jedrzejakiem wiec tutaj gubic punktow raczej nie powinien. Crump jest pod + wiec pewnie pojedzie z juniorem (tak wynika z czysto teoretycznej analizy). Jesli ma byc ZZ to do mlodego pownno sie w 1 fazie zawodow zarzucic Hansem.

Mysle tez nad Rzeszow+10,5

Cos z powyzszego bede wybieral.
Co myslicie?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
R
journeyman
journeyman
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 61
Rzeszow -10,5 oczywiscie.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
no to z/z we Wroclawiu nie ma
cholera w takim razie Leszno jedzie po zwyciestwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Można spróbować over powracającego do pełni sprawności Ułamka 10.5 linia niewygórowana za 1.75. Dobre występy w turniejach towarzyskich oraz ligach zagranicznych pozwalają patrzeć optymistycznie na losy typu.


Jest jeszcze over 8p Okoniewskiego 1.85 . Jeśli Bydgoszcz ma pokryc handi ktoś musi punktować oprócz Jonssona. A Rafała absolutnie stać na dwucyfrowy wynik ,dokładając do tego ewentualny 6 start z RT , biegi z parą Kuciapa /Miesiąc Watt /Młodzieżowiec mozna oczekiwać że Rafał spełni pokładane w nim nadzieje.


Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
co do meczu apator-tarnow i rzeszow-bydgoszcz zostalo powiedziane juch chyba wszystko, wiec tylko podam swoje zaklady z unibetu:

apator-tarnow 1 1.3 + rzeszow-bydgoszcz 1 1.1 stawka spora
"""""""""" 1 (-4) 1.55 + """"""""""""""" 1 (-8) 1.7 tu ze stawka delikatniej
kursy nieoszalamiajace ale zysk w miare pewny:)
chcialem jeszcze tylko zaznaczyc ze to juz mecze rewanzowe, tak ze w koncowkach meczy gdzie druzyna bedzie wygrywac i bedzie miala zapewniony pkt bonusowy moze juz nie byc takiej presji na wygrywanie biegow, co do torunia to ten handi jest znikomy, a w przypadku rzeszowa jesli by cos nie szlo po ich mysli, w zasadzie wystarcza im wygrana nawet 2pkt.
no ale tak czy tak paru jezdzcow w rzeszowie ma cos do udowodnienia prezesom i kibicom wiec mysle ze beda jechali na maxsa do samego konca by na koniec cieszyc sie z solidnej zaliczki i mocnego miejsca w czubie tabeli.

Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Oct 2004
Posty: 912
sullivan under 14,5 pt bwin 1,80

sullivan w 6 biegach napewno ale mysle ze gollob,moze holta mu punkty urwia a kto wie czy jadac z zabikiem w parze nieodda niestraci(odda)mu 1 czy 2 pt

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
lepusti te kursy co grales juz nie oplacalne
Bylo trzeba sledzic ub i grac od razu jak wystawili
1,8 na aparot w hc i 1,45 ml


Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
wzialem adrenaline over 12 2.06

Andreas rok temu tutaj 15, dodatkowo dzis Nicki nie jedzie, licze na 6 startow
stawka srednia poniewaz jeszcze w optymalnej formie to on nie jest

Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,031
co zrobic Hagi,za pozno dzis wszedlem na net i zaczalem ta zabawe. takie kursy juz zastalem u bookoa. przyznam ze sporym zaskoczeniem dla mnie bylo info ze pedersen nie jedzie.
mowisz ze nieoplacalne, nie wiem czy tu sie o kasie mowi, ale jesli to mi wejdzie to przykleje dzis 1500 na czysto- mi sie to oplaca
nauczka jest taka ze w niedziele od samego rana nalezy sledzic co piszcze na forum i u booka

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,976
Mały offtop niedotyczący ekstraligi...

Dziś na meczu w Krośnie pomiędzy miejscowym KSMem a Marketą Praga w wyniku makabrycznego wypadku śmierć na torze poniósł czeski zawodnik Michał Matula [*]

Strona 23 z 61 1 2 21 22 23 24 25 60 61

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, alfa, Lukasz111, burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker), 1,930 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,750
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1