|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Nikt nie moze przewidziec czy mecz zostanie przelozony czy nie mam tu na mysli pogode: deszcze, zamiecie i tym podobne ;), wiec mozna zaliczyc ( w takich przypadkach jesli ktos na koniec tygodnia podaje ostatni typ, warto dac zastepczy ( jednak to bardziej pasuje do kreczy ) zeby uniknac sporow )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,678 Likes: 12 |
W takich przypadkach czekaliśmy na dokończenie meczy w następnych dniach - liczy się data podana przez buki - [pamiętam konflikt z majnerem w tej sprawie  ] typy będziesz miał zaliczone. M.in. dlatego nie sporządziłem do tej pory tabeli, bo czekałem na Twoje mecze - też mam problem z forum [w domu]. Aha.To fajnie bo i tak ilosc moich punktów jest żałosna  .Nastało ciepło i wtedy mam nawał pracy zwiazanej z firmą co przekłada sie niestety na jakość typów  .A co do forum to mam juz 3 linki przez,które na nie wchodzę.I co ciekawe jak jeden działa to pozostałe dwa nie  No,ale ważne,ze działa. Pozdrawiam Rafał P.S. Podobno Ostatni będą pierwszymi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
z ta henin to chyba sie spozniles jest 1.4 kurs To jak w końcu z tą Henin sprawa wygląda - jaki był kurs ? - nie miałem dostępu do netu w niedzielę tak więc zdam się na opinię reszty uczestników - sprawę trzeba wyjaśnic, ale w dziale dyskusja, żeby tutaj nie robic niepotrzebnie bałaganu.Sprawa wygląda normalnie, jak puszczałem typ to był kurs 1.45  sprawdzałem na stronce bwin to wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Ok. - to mamy sprawę wyjaśnioną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
Wierzyłbym Sipperowi, kurs skakał od 1,42 do nawet 1,47 wieczorem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Fogini.F --- -Bahinger. M 111??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
#6 Jankovic-Vaidis. 1 1.46 prof 1.46 to jest kurs na wygrana jankovic w pierwszym secie, a nie w calym meczu. na wygrana serbki w meczu jest 1.41 i nigdy nie byl wyzszy. No to mamy kolejny spór, bo ja widziałem dokładnie że kurs był na cały mecz. Zresztą spojrzyj sobie stronę tematu wczesniej, również uzytkownik Stich ma go zagrany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808 |
Wczoraj około godz. 21:00 kurs na Jankovic-Vaidis. był 1.41 a 1.46 był na 1 set ( w profie) i tak pozostało do dziś (sam chciałem grac ten mecz i ponad 1.45 był tylko na pinnacle ale zrezygnowałem) czy kurs jak grał Stich był 1.46? tego nie wiem bo puszczał jak widac o 17.42 a ja patrzałem o 21:00 wiec może coś sie zmieniło ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Cóż ja sam byłem lekko zaskoczony że kurs na cały mecz wynosił 1.46, dlatego dokładnie sprawdziłem a przynajmniej tak mi się wydaje, zresztą jak go zobaczyłem to się decydowałem między zagraniem go a tego na 1 set, i wybrałem całe spotkanie gdyż to w moim uznaniu troszkę mniejsze ryzyko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
pomiedzy godzinami 11:00 a 11:29 kurs na jankovic byl 1.41, wiec gdy ty wysylales swoj typ kurs napewno wynosil 1.41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Ja natomiast twierdzę że napewno jest inaczej. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
jestem przekonany ze byl kurs 1,46, nic mi od tego nie odwiedzie... u gory byly kursy na 1 set i byl wyzszy !, a na dole strony profa dopiero kursy na caly mecz i w momencie wysylania byl 1,46
jesli typ jest anulowany i mam podac zwrot to prosze o informacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Kurs taki w profie był z pewnością - wiem, bo sam się zastanawiałem nad graniem tego i to na czystą "1" jednak h2h zniechęciło mnie. Niestety w pośpiechu nie zwróciłem uwagi na godzinę. Nie sądzę, aby ktoś chciał "kombinować" z kursem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
czyli rozumiem ze mam zaliczony?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
nie twierdze, ze nie bylo kursu 1.46 na jankovic w profie. twierdze tylko, ze w tym momencie, gdy Skipper wysylal swoj, typ kurs byl 1.41. po typie kobay`a przed godzina 10 mozna zauwazyc, ze kurs 1.46 byl na pierwszy set.
skoro wczoraj kurs byl 1.46 na zwyciestwo w meczu, dzisiaj o 10 byl juz 1.41, to o 11:10 byl spowrotem 1.46 na zwyciestwo w meczu ? bez kitu. a tak jak mowie - o godzinie 11 z minutami kurs byl 1.41, okolo 11:15 tez byl 1.41, o 11:29 gdy wysylalem posta na forum po tym jak zobaczylem typ Skippera, kurs tez byl 1.41. wiec co, na kilka minut zmienili ? nie twierdze, ze Skipper zawyzyl kurs, byc moze poprostu nie zauwazyl, ze to jest kurs na 1 set. tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Ja oczywiście podtrzymuję wcześniejsze twierdzenia - na pewno miałem wybór między całym spotkanie a 1 setem po kursach >1.45
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
typ do powtórki i po sprawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
THOM, co w końcu z moim #6 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
THOM, co w końcu z moim #6 ? W przypadku Sticha mam tę pewność, że był kurs 1,46 w profie - w Twoim przypadku to nie wiem - majner twierdzi, że był niższy kurs nie ma powodu kłamać, Ty twierdzisz, że taki kurs był - powtórz typ - sorry, że tak późno odpisuje, ale mam problemy z kompem w domu
Last edited by THOM; 10/06/2007 06:10.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|