Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Nikt nie moze przewidziec czy mecz zostanie przelozony czy nie mam tu na mysli pogode: deszcze, zamiecie i tym podobne ;), wiec mozna zaliczyc ( w takich przypadkach jesli ktos na koniec tygodnia podaje ostatni typ, warto dac zastepczy ( jednak to bardziej pasuje do kreczy ) zeby uniknac sporow )

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,729
Likes: 12
Originally Posted by THOM
W takich przypadkach czekaliśmy na dokończenie meczy w następnych dniach - liczy się data podana przez buki - [pamiętam konflikt z majnerem w tej sprawie grin] typy będziesz miał zaliczone.
M.in. dlatego nie sporządziłem do tej pory tabeli, bo czekałem na Twoje mecze - też mam problem z forum [w domu].

Aha.To fajnie bo i tak ilosc moich punktów jest żałosna laugh .Nastało ciepło i wtedy mam nawał pracy zwiazanej z firmą co przekłada sie niestety na jakość typów frown.A co do forum to mam juz 3 linki przez,które na nie wchodzę.I co ciekawe jak jeden działa to pozostałe dwa nie smirk No,ale ważne,ze działa.

Pozdrawiam Rafał

P.S.
Podobno Ostatni będą pierwszymi laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by THOM
Originally Posted by kobay
z ta henin to chyba sie spozniles jest 1.4 kurs

To jak w końcu z tą Henin sprawa wygląda - jaki był kurs ? - nie miałem dostępu do netu w niedzielę tak więc zdam się na opinię reszty uczestników - sprawę trzeba wyjaśnic, ale w dziale dyskusja, żeby tutaj nie robic niepotrzebnie bałaganu.

Sprawa wygląda normalnie, jak puszczałem typ to był kurs 1.45 smile sprawdzałem na stronce bwin to wiem tongue

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Ok. - to mamy sprawę wyjaśnioną.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Wierzyłbym Sipperowi, kurs skakał od 1,42 do nawet 1,47 wieczorem

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Fogini.F --- -Bahinger. M 111??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by majner
Originally Posted by Skipper
#6 Jankovic-Vaidis. 1 1.46 prof

1.46 to jest kurs na wygrana jankovic w pierwszym secie, a nie w calym meczu. na wygrana serbki w meczu jest 1.41 i nigdy nie byl wyzszy.

No to mamy kolejny spór, bo ja widziałem dokładnie że kurs był na cały mecz. Zresztą spojrzyj sobie stronę tematu wczesniej, również uzytkownik Stich ma go zagrany.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
K
ksu Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 1,808
Wczoraj około godz. 21:00 kurs na Jankovic-Vaidis. był 1.41 a 1.46 był na 1 set ( w profie) i tak pozostało do dziś (sam chciałem grac ten mecz i ponad 1.45 był tylko na pinnacle ale zrezygnowałem) czy kurs jak grał Stich był 1.46? tego nie wiem bo puszczał jak widac o 17.42 a ja patrzałem o 21:00 wiec może coś sie zmieniło ...

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Cóż ja sam byłem lekko zaskoczony że kurs na cały mecz wynosił 1.46, dlatego dokładnie sprawdziłem a przynajmniej tak mi się wydaje, zresztą jak go zobaczyłem to się decydowałem między zagraniem go a tego na 1 set, i wybrałem całe spotkanie gdyż to w moim uznaniu troszkę mniejsze ryzyko smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
pomiedzy godzinami 11:00 a 11:29 kurs na jankovic byl 1.41, wiec gdy ty wysylales swoj typ kurs napewno wynosil 1.41.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Ja natomiast twierdzę że napewno jest inaczej. smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
jestem przekonany ze byl kurs 1,46, nic mi od tego nie odwiedzie... u gory byly kursy na 1 set i byl wyzszy !, a na dole strony profa dopiero kursy na caly mecz i w momencie wysylania byl 1,46

jesli typ jest anulowany i mam podac zwrot to prosze o informacje

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Kurs taki w profie był z pewnością - wiem, bo sam się zastanawiałem nad graniem tego i to na czystą "1" jednak h2h zniechęciło mnie.
Niestety w pośpiechu nie zwróciłem uwagi na godzinę. Nie sądzę, aby ktoś chciał "kombinować" z kursem.

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
czyli rozumiem ze mam zaliczony?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
nie twierdze, ze nie bylo kursu 1.46 na jankovic w profie. twierdze tylko, ze w tym momencie, gdy Skipper wysylal swoj, typ kurs byl 1.41.
po typie kobay`a przed godzina 10 mozna zauwazyc, ze kurs 1.46 byl na pierwszy set.

skoro wczoraj kurs byl 1.46 na zwyciestwo w meczu, dzisiaj o 10 byl juz 1.41, to o 11:10 byl spowrotem 1.46 na zwyciestwo w meczu ? bez kitu. a tak jak mowie - o godzinie 11 z minutami kurs byl 1.41, okolo 11:15 tez byl 1.41, o 11:29 gdy wysylalem posta na forum po tym jak zobaczylem typ Skippera, kurs tez byl 1.41. wiec co, na kilka minut zmienili ?
nie twierdze, ze Skipper zawyzyl kurs, byc moze poprostu nie zauwazyl, ze to jest kurs na 1 set.
tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Tak.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Ja oczywiście podtrzymuję wcześniejsze twierdzenia - na pewno miałem wybór między całym spotkanie a 1 setem po kursach >1.45

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
typ do powtórki i po sprawie smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
THOM, co w końcu z moim #6 ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Originally Posted by Skipper
THOM, co w końcu z moim #6 ?

W przypadku Sticha mam tę pewność, że był kurs 1,46 w profie - w Twoim przypadku to nie wiem - majner twierdzi, że był niższy kurs nie ma powodu kłamać, Ty twierdzisz, że taki kurs był - powtórz typ - sorry, że tak późno odpisuje, ale mam problemy z kompem w domu frown

Last edited by THOM; 10/06/2007 06:10.
Strona 4 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, aker, burbon, rafal08, $-man, forty, ANZELMO), 1,989 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1