Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
Kacpro #1254546 27/05/2007 16:42
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mi nie pasuje tylko to, że nie widać limitów na stronie.

Bonus: Unibet
Kacpro #1255975 28/05/2007 04:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Moze ktos napisac co nalezy wpisywac w poszczególne pola blankietu przelewowego bo chce wpłacic kase do unibetu w banku przelewem i nie chciałby przy tym miec jakis problemów

Z góry dzieki za pomoc

Isildur #1263224 31/05/2007 02:54
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Gdybym teraz wplacil przelewem z mbanku, to jest szansa ze kasa bedzie na piatek?

Logan #1263412 31/05/2007 03:25
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
na 99% - tak

crossmen #1264379 31/05/2007 19:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Mam pytanie, jak długo przeciętnie idzie wam wypłata na konto bankowe? W zeszłym tygodniu zleciłem w środę i kasa była już w piątek. Tymczasem kolejną wypłatę zleciłem w niedzielę wieczorem i nie mam nic do tej pory <hmmm>

buszmen #1264411 31/05/2007 19:12
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
proponuje telefon na bezpłatną infolinię
bo jak na nich to są po terminie , ale napewno dostaniesz kasę .

buszmen #1264532 31/05/2007 19:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
dzisiaj bedziesz miał...ew tel na infolinie 00 800...cele przypomnienia się

zw1 #1264698 31/05/2007 20:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
wypłacić wypłacą, ale jak się okazało - dopiero w przyszłym tygodniu, ze względu na jakieś 'problemy techniczne z bankiem PKO'. Ciekawe jakie tongue

buszmen #1265095 31/05/2007 22:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
No i widać coś w tym jest:

ze strony:
Quote
Przelewy bankowe tylko przez Fortis Polska!
Uprzejmie informujemy wszystkich klientów, że od dnia 31 maja 2007 Firstclear Limited nie obsługuje operacji finansowych wykonywanych przez konto w banku Pekao SA!
Jednocześnie prosimy o dokonywanie wszelkich operacji zwiazanych z usługą przelewy bankowe za pomocą konta w banku Fortis Polska. Wszystkie dane konta znajdują się

Szkoda tylko, że dotyczy to także wypłat zgłoszonych przed 31. No i nie wiem, ale wygląda na to, że trzeba będzie dawać zarabiać Moneybookers.

buszmen #1265276 31/05/2007 23:05
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
mozecie zalogowac sie konto?

Logan #1265502 01/06/2007 00:08
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Czy wam również tak długo idą wypłaty na Moneybookers. Zleciłem wponiedziałem rano i do tej pory sucho, tymczasem zawsze jeszcze tego samego dnia wypłata była realizowana.

Do Logana - na konto mogę się zalogować

terkin #1265536 01/06/2007 00:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ja przez mozzille nie moge. dopiero przez opere na anielska wersje mi sie udalo

Logan #1265542 01/06/2007 00:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
na angielska

buszmen #1266953 01/06/2007 05:49
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Originally Posted by buszmen
Mam pytanie, jak długo przeciętnie idzie wam wypłata na konto bankowe? W zeszłym tygodniu zleciłem w środę i kasa była już w piątek. Tymczasem kolejną wypłatę zleciłem w niedzielę wieczorem i nie mam nic do tej pory <hmmm>

Do tej pory wypłaty szły mi 1-2 dni teraz też czekam od niedzieli i cisza na razie.
Mam konto w Mbanku czyli bank raczej nie sprawia problemów.

Jak czytam że problemy są też z wypłatą na Moneybookers to daje do myślenia.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ehh nieco zenujace jest u nich to, ze wplaty przez MB nie sa automatyczne. w dzisiejszych czasach chyba nie jest to wielkim problemem. wpłaciłem juz prawie godzine temu, a kasy nadal nie ma...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
ehh nieco zenujace jest u nich to, ze wplaty przez MB nie sa automatyczne. w dzisiejszych czasach chyba nie jest to wielkim problemem. wpłaciłem juz prawie godzine temu, a kasy nadal nie ma...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Dziwne ja wplacalem wczoraj mi mialem kase po 5 sekundach

Logan #1268529 01/06/2007 23:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
mozna wplacic MB a wyplacic przelewem na konto?

Logan #1268626 02/06/2007 00:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Panowie czy to mozliwe zeby potracili mi 35euro z kwoty jaka wyplacalem? bo o tyle mniej dostalem na mb.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
Możecie się zalogować na Unibecie? Bo ja wpisuje login i hasło, daje enter i wyskakuje komunikat, że zerwano połączenie.

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, aker, forty), 718 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,640
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1