|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mi nie pasuje tylko to, że nie widać limitów na stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Moze ktos napisac co nalezy wpisywac w poszczególne pola blankietu przelewowego bo chce wpłacic kase do unibetu w banku przelewem i nie chciałby przy tym miec jakis problemów
Z góry dzieki za pomoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Gdybym teraz wplacil przelewem z mbanku, to jest szansa ze kasa bedzie na piatek?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
Mam pytanie, jak długo przeciętnie idzie wam wypłata na konto bankowe? W zeszłym tygodniu zleciłem w środę i kasa była już w piątek. Tymczasem kolejną wypłatę zleciłem w niedzielę wieczorem i nie mam nic do tej pory <hmmm>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
proponuje telefon na bezpłatną infolinię bo jak na nich to są po terminie , ale napewno dostaniesz kasę .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
dzisiaj bedziesz miał...ew tel na infolinie 00 800...cele przypomnienia się
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
wypłacić wypłacą, ale jak się okazało - dopiero w przyszłym tygodniu, ze względu na jakieś 'problemy techniczne z bankiem PKO'. Ciekawe jakie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 6,411 |
No i widać coś w tym jest: ze strony: Przelewy bankowe tylko przez Fortis Polska! Uprzejmie informujemy wszystkich klientów, że od dnia 31 maja 2007 Firstclear Limited nie obsługuje operacji finansowych wykonywanych przez konto w banku Pekao SA! Jednocześnie prosimy o dokonywanie wszelkich operacji zwiazanych z usługą przelewy bankowe za pomocą konta w banku Fortis Polska. Wszystkie dane konta znajdują się Szkoda tylko, że dotyczy to także wypłat zgłoszonych przed 31. No i nie wiem, ale wygląda na to, że trzeba będzie dawać zarabiać Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
mozecie zalogowac sie konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Czy wam również tak długo idą wypłaty na Moneybookers. Zleciłem wponiedziałem rano i do tej pory sucho, tymczasem zawsze jeszcze tego samego dnia wypłata była realizowana.
Do Logana - na konto mogę się zalogować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ja przez mozzille nie moge. dopiero przez opere na anielska wersje mi sie udalo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Mam pytanie, jak długo przeciętnie idzie wam wypłata na konto bankowe? W zeszłym tygodniu zleciłem w środę i kasa była już w piątek. Tymczasem kolejną wypłatę zleciłem w niedzielę wieczorem i nie mam nic do tej pory <hmmm> Do tej pory wypłaty szły mi 1-2 dni teraz też czekam od niedzieli i cisza na razie. Mam konto w Mbanku czyli bank raczej nie sprawia problemów. Jak czytam że problemy są też z wypłatą na Moneybookers to daje do myślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ehh nieco zenujace jest u nich to, ze wplaty przez MB nie sa automatyczne. w dzisiejszych czasach chyba nie jest to wielkim problemem. wpłaciłem juz prawie godzine temu, a kasy nadal nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
ehh nieco zenujace jest u nich to, ze wplaty przez MB nie sa automatyczne. w dzisiejszych czasach chyba nie jest to wielkim problemem. wpłaciłem juz prawie godzine temu, a kasy nadal nie ma...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dziwne ja wplacalem wczoraj mi mialem kase po 5 sekundach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
mozna wplacic MB a wyplacic przelewem na konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261 |
Panowie czy to mozliwe zeby potracili mi 35euro z kwoty jaka wyplacalem? bo o tyle mniej dostalem na mb.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Możecie się zalogować na Unibecie? Bo ja wpisuje login i hasło, daje enter i wyskakuje komunikat, że zerwano połączenie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|