|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
Maroko - Argentyna 2 1.3 (totomix) w gb i profie za 1.05 a w sts juz wycofali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Jeżeli ktoś może to jeszcze zagrać to za wszystkie pieniadze:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900 |
Witam
Hanescu-Federer 1 4.40(na clayu moze powalczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )
R.Stepanek-Robredo 2 1.68
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
juz 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Coronach: [qb]Gregorr no to jesteśmy na duuuuuzym plusie po Frytce i Enqviscie.[/qb] spodziewauem sie, ze enqvist moze wygrac, ale tak guadko?! chall w dallas tez mi przypadl do gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
zagralem Argentyne i Pavla na grubszym a na chudszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mirnego , Stepanka , Nadala i Nalbiego . Jak Pavel wygra to czeka na niego ta pani [ Linked Image] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ide zaraz ogladac bo meczyk bedzie na TV ROmania 212 kanał cyfry + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
witam. na początek zagrałem takiego dubelka:
Novak, J - Nadal, R 2 2.20 Clément, A - Ancic, M 1 1.40
pozdr.
p.s. livescore davis cupowy robi wrażenie. Było o nim głośno już parę miesięcy temu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064 |
a ja sprobuje sobie jeszcze vladka z andreevem, gdyz kurs zachecajacy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam,
Widzę że wszyscy grają na młodego Hiszpana..
Novak - Nadal 1 @ 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
nie fszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
novak-nadal 1 1.62 /unibet/ wolczkow-andrejew 1 2.25 /unibet/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100 |
Ja tam daje Fedka, Safina, Nalbandiana, Robredo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20 |
oj Nadal sie nie popisal dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
na jutro debelek Bialorus-Rosja 2 2.15 Voltchkov nie zagra najprawdopodobniej (no chyba ze z kontuzja ) wiec zastapi go Schevc :|a u ruskich Safin/Youzhny. Kto wygra debla ten wygra całe spotkanie - tak uwarzam Bo Safn raczej wygra pozniej z Szewcem a Mirnyi z Andreevem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Dokładnie! Właśnie też wylukałem to spotkanie i z kursem 1,55(prof) naprawde warte zagrania według mnie za grubszą kase. Wskutek kontuzji Voltchkova zdecydowanie typ 2 na rosyjski debelek Safin/Youzhnyi
Wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
dodam ze toto i sts wycofaly a w profie z 2.15 --> 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151 |
Oprócz rusków, warte zagrania (patrząc po składach debli):
Holandie-Kanada 1 Usa-Austria 1 (kurs żaden 1,09 ale przeciwnicy panów B/B też marni..)
zastanawiam się jeszcze nad Rumunia - Szwajcaria 2
Co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
no to puszczone Ruscy,Holandia,Argentyna (1,1 ale pewne bo Arazi raczej nie zagra).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328 |
Oryginalnie wysłał Red_Devil: [qb]na jutro debelek Bialorus-Rosja 2 2.15 Voltchkov nie zagra najprawdopodobniej (no chyba ze z kontuzja ) wiec zastapi go Schevc :|a u ruskich Safin/Youzhny. Kto wygra debla ten wygra całe spotkanie - tak uwarzam Bo Safn raczej wygra pozniej z Szewcem a Mirnyi z Andreevem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] jasne wolczkow po to wczoraj odpuscil mecz bliski wygranej, zeby dzis zagrac debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Haarhuis pedale
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|