"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#126877 06/02/2004 14:25
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Maroko - Argentyna 2 1.3 (totomix)
w gb i profie za 1.05 a w sts juz wycofali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#126878 06/02/2004 14:28
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Jeżeli ktoś może to jeszcze zagrać to za wszystkie pieniadze:)

#126879 06/02/2004 14:33
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Witam

Hanescu-Federer 1 4.40(na clayu moze powalczyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

R.Stepanek-Robredo 2 1.68

pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126880 06/02/2004 14:33
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
juz 1.10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#126881 06/02/2004 14:47
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Coronach:
[qb]Gregorr no to jesteśmy na duuuuuzym plusie po
Frytce i Enqviscie.[/qb]
spodziewauem sie, ze enqvist moze wygrac, ale tak guadko?! chall w dallas tez mi przypadl do gustu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126882 06/02/2004 15:57
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
zagralem Argentyne i Pavla na grubszym a na chudszym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Mirnego , Stepanka , Nadala i Nalbiego .
Jak Pavel wygra to czeka na niego ta pani
[Linked Image]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
ide zaraz ogladac bo meczyk bedzie na TV ROmania 212 kanał cyfry + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126883 06/02/2004 16:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
witam. na początek zagrałem takiego dubelka:

Novak, J - Nadal, R 2 2.20
Clément, A - Ancic, M 1 1.40

pozdr.

p.s. livescore davis cupowy robi wrażenie. Było o nim głośno już parę miesięcy temu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#126884 06/02/2004 16:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328

#126885 06/02/2004 16:55
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 2,064
a ja sprobuje sobie jeszcze vladka z andreevem, gdyz kurs zachecajacy...

#126886 06/02/2004 17:32
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam,

Widzę że wszyscy grają na młodego Hiszpana..

Novak - Nadal 1 @ 1.60 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126887 06/02/2004 17:55
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
nie fszyscy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

novak-nadal 1 1.62 /unibet/
wolczkow-andrejew 1 2.25 /unibet/

#126888 06/02/2004 18:38
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 4,100
Ja tam daje Fedka, Safina, Nalbandiana, Robredo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126889 06/02/2004 20:51
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 20
oj Nadal sie nie popisal dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#126890 07/02/2004 04:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
na jutro debelek
Bialorus-Rosja 2 2.15
Voltchkov nie zagra najprawdopodobniej (no chyba ze z kontuzja ) wiec zastapi go Schevc :&#0124;a u ruskich Safin/Youzhny. Kto wygra debla ten wygra całe spotkanie - tak uwarzam Bo Safn raczej wygra pozniej z Szewcem a Mirnyi z Andreevem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#126891 07/02/2004 14:56
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Dokładnie! Właśnie też wylukałem to spotkanie i z kursem 1,55(prof) naprawde warte zagrania według mnie za grubszą kase.
Wskutek kontuzji Voltchkova zdecydowanie typ 2 na rosyjski debelek Safin/Youzhnyi

Wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#126892 07/02/2004 15:09
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
dodam ze toto i sts wycofaly a w profie z 2.15 --> 1.55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#126893 07/02/2004 15:25
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
S
member
member
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 151
Oprócz rusków, warte zagrania (patrząc po składach debli):

Holandie-Kanada 1
Usa-Austria 1 (kurs żaden 1,09 ale przeciwnicy panów B/B też marni..)

zastanawiam się jeszcze nad
Rumunia - Szwajcaria 2

Co o tym sądzicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#126894 07/02/2004 16:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
no to puszczone
Ruscy,Holandia,Argentyna (1,1 ale pewne bo Arazi raczej nie zagra).

#126895 07/02/2004 18:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,328
Quote
Oryginalnie wysłał Red_Devil:
[qb]na jutro debelek
Bialorus-Rosja 2 2.15
Voltchkov nie zagra najprawdopodobniej (no chyba ze z kontuzja ) wiec zastapi go Schevc :&#0124;a u ruskich Safin/Youzhny. Kto wygra debla ten wygra całe spotkanie - tak uwarzam Bo Safn raczej wygra pozniej z Szewcem a Mirnyi z Andreevem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
jasne wolczkow po to wczoraj odpuscil mecz bliski wygranej, zeby dzis zagrac debla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#126896 07/02/2004 18:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: Haarhuis pedale

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1