|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Gral to ktos w Expekcie?
---------------------------- Witam,
Szanowny Kliencie, zaklady na to spotkaniw zostaly rozliczone. W przypadku zakladow 1x2 zostaly uzwglednione dwa wyniki. Po pierwsze remis, poniewaz mecz zostal przerwany w 87 minucie, czyli 80 minut spotkania wymaganego zasadami naszego serwisu zostalo rozegrane i stan meczu byl w tym czasie 3-3.
Po drugie zostala zaliczona tez, z uwagi na okolicznosci jakie zaistnialy w meczu oraz oficjane stanowisko UEFA, wygrana Szwecji. Takze specjalne potraktowanie spotkania z uwagi na klientow.
Takie rozliczenie jest zgodne z zasadami naszego serwisu. ----------------------------
Z tego co tu napisali to uznali zarowno kupony na remis jak i na zwyciestwo Szwecji, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza za 5,5 bedziesz mial zwrot, ale under 2,5 jest przegrany, poniewaz byl to zaklad jednoznacznie roztrzygniety.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
Dopiero teraz dowiedzialem sie ze przerwali mecz. Przydalby mi sie zwrot w unibecie za dwa nie trafione typy na under 2,5 i 5,5. Ciekawe co mi odpisza za 5,5 bedziesz mial zwrot, ale under 2,5 jest przegrany, poniewaz byl to zaklad jednoznacznie roztrzygniety. sorry, 5,5 oczywiscie tez przegrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 326 |
Napisałem do Unibetu na podstawie ktorego punktu regulaminu uznali zakład na under 3,5 jako przegrany w przypadku meczu przerwanego. Przysłali mi odpowiedż, że czekają na oficjalny wynik z UEFA. Zacytowali także punkty regulaminu o anulowaniu i unieważnieniu zdarzenia i prosili żebym zapoznał się z regulaminem, chociaż sam im w mailu wkleiłem punkt który mi napisali. Ciekawe co zrobią jak UEFA przyzna Szwecji walkower?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Gral to ktos w Expekcie?
---------------------------- Witam,
Szanowny Kliencie, zaklady na to spotkaniw zostaly rozliczone. W przypadku zakladow 1x2 zostaly uzwglednione dwa wyniki. Po pierwsze remis, poniewaz mecz zostal przerwany w 87 minucie, czyli 80 minut spotkania wymaganego zasadami naszego serwisu zostalo rozegrane i stan meczu byl w tym czasie 3-3.
Po drugie zostala zaliczona tez, z uwagi na okolicznosci jakie zaistnialy w meczu oraz oficjane stanowisko UEFA, wygrana Szwecji. Takze specjalne potraktowanie spotkania z uwagi na klientow.
Takie rozliczenie jest zgodne z zasadami naszego serwisu. ----------------------------
Z tego co tu napisali to uznali zarowno kupony na remis jak i na zwyciestwo Szwecji, ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc? wiesz..dla nich to mogą być grosze, a w ten sposób klienci są szczesliwi. pamietam raz była taka sytuacja bodaj w Will Hillu. sedzia nie uznal prawidlo zdobytej bramki chyba dla Liverpoolu. Hill sobie zrobil reklame i bramke uznal "kto strzeli pierwsza bramke". troche kasy stracili ale poszlo w swiat ze dali zarobic klientom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 373 |
dokladnie, to samo zrobil BET24 po ktoryms meczu Orange, bodajze Lech - Cracovia. sedza przekrecil mecz, a oni uznali oba wyniki. obrot pewnie byl na tym meczu niewielki a reklama glosna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Z tego co pamiętam to Bet24 uznał za wygrane wszystkie 3 kombinacje czyli zwycięstwo gospodarzy, gości i remis.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2006
Posty: 138 |
kto wie jak toto-mix rozliczyl ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
kto wie jak toto-mix rozliczyl ten mecz jeszcze nie rozliczyl
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
a to dziwne ze mix jeszcze nie rozliczyl. kiedys gralem remis w czeskim hoku i mecz zostal przerwany przy 0:1. mix zaliczyl wynik chociaz mecz trwal tylko 40 minut zamiast regulaminowych 60 - tym samym zaklad przegralem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2007
Posty: 67 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2005
Posty: 178 |
nie wiem kto to mówił że w totomixie robią zwrot za mecz Dania-Szwecja, właśnie wróciłem i nie dostałem pieniędzy bo uznali wynik remisowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
nie wiem kto to mówił że w totomixie robią zwrot za mecz Dania-Szwecja, właśnie wróciłem i nie dostałem pieniędzy bo uznali wynik remisowy chyba jedyna porzadna firma jest u naziemnych "profesjional" ktory policzyl mecz 1-1 ( nie gra sie w takich syfach jak Toto-Mix)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
betsafe zwrot- mają regulaminie że zwrot automatycznie jeśli właściwa federacja w ciągu 36 godzin nie ustali wyniku, a że uefa pracuje w tempie dostarczanie przesyłek przez pocztę polską to.... @ dni myśleli co z ztym fantem zrobić (jak na mój gust to sytuacja odnośnie samego wyniku jest chyba oczywista, 3-0 i kwita) no i ustalili że decyzje podejmą w piątek "UEFA's Control and Disciplinary Body will deal on Friday with the case relating to last Saturday's abandoned UEFA EURO 2008™ qualifying match between Denmark and Sweden in Copenhagen."
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017 |
Duńska federacja będzie się domagać 10 mln zł odszkodowania od tego kibica 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 29
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2007
Posty: 29 |
Co do Expektu to masz racje tam powyżej. Zaliczyli zarówno x (3,20) jak i 2 (1.90).  Ten Expekt 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Ostatecznie zaklad Dania- Szwecja w betsson wyglada:
1- zwroty X- wygrany 2- wygrany
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|